Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4556


179274_1449834468

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie jakos wziê³o ostatnio na refleksje po obejrzeniu po raz któryœ filmu "Easy Rider" (POLECAM!) jak to kurna musi byÌ fajnie tak sobie jechaÌ, zabraÌ tylko to co najpotrzebniejsze i nie ogl¹daj¹c sie za siebie, mkn¹Ì niewiadomo gdzie Macie jakiœ swój "American Dream" ? Coœ co jest w Was podœwiadomie i tylko czeka na uwolnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze ja juz cos "podobnego" przezylem. Z kumplami z forum - Bahamem, Zimerem i JJem spakowalismy nasze graty, przygotowali motory i sru na naszych nie do konca poteznych maszynach nad morze. Poprostu do konca zycia nie zapomne tej wyprawy. Caly czas spedzasz na moto, robisz co chcesz i nikt Ci nie rozkazuje, pogoda byla idealna no i te widoki!!!!! Z lezka w oku ogladam zdjecia jak nasze maszyny stoja a na horyzoncie widac nasze piekne morze. Mozna powiedziec ze to byl moj nie American ale Polish Dream a planujemy z ekipa wybrac sie w te wakacje na mazury lub moze gdzies po gorach posmigac, a na nowych maszynach ktore niebawem planumjemy zakupic marzy nam sie wybrac nad Morze Srodziemne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze ja juz cos "podobnego" przezylem. Z kumplami z forum - Bahamem, Zimerem i JJem spakowalismy nasze graty, przygotowali motory i sru na naszych nie do konca poteznych maszynach nad morze. Poprostu do konca zycia nie zapomne tej wyprawy. Caly czas spedzasz na moto, robisz co chcesz i nikt Ci nie rozkazuje, pogoda byla idealna no i te widoki!!!!! Z lezka w oku ogladam zdjecia jak nasze maszyny stoja a na horyzoncie widac nasze piekne morze. Mozna powiedziec ze to byl moj nie American ale Polish Dream a planujemy z ekipa wybrac sie w te wakacje na mazury lub moze gdzies po gorach posmigac, a na nowych maszynach ktore niebawem planumjemy zakupic marzy nam sie wybrac nad Morze Srodziemne...
mnie na szczĂŞÂście udaje siĂŞ od paru lat spĂŞdzaĂŚ w ten sposĂłb wakacje - takie "croatian dream, hungarian dream czy yugoslavian dream" dla mnie jest to "kwintesencjÂą" caÂłej motocyklowej przygody - caÂła reszta (krĂłtsze i dÂłuÂższe wypady) to naprawdĂŞ tylko namiastka wakacyjnych wyjazdĂłw - jazda przed siebie, swoim tempem i w swojÂą stronĂŞ. taka namiastka prawdziwej wolnoÂści.ups... ale sie rozmarzyÂłem gdzie te wakacje???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia:Trasa Katowice --> Nordkapp    Przy okazji zwiedzic caÂły pó³wysep Skandynawski wzdÂłuz i wszeÂż (rz)  Szwecja, Norwegia, Finlandia, a potem niech wali siĂŞ Âświat 
Prawdopodobnie 26 czerwca po raz drugi uderze na NorwegiĂŞ i koniecznie na Nordkapp, bo tam nie dotarÂłem, wiĂŞc moÂże razem sie kulniemy ??OczywiÂście z mojej strony, to jeszcze nic pewnego, bo Skandynawia niestety do tanich nie nalezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 26 czerwca po raz drugi uderze na NorwegiĂŞ i koniecznie na Nordkapp, bo tam nie dotarÂłem, wiĂŞc moÂże razem sie kulniemy ??OczywiÂście z mojej strony, to jeszcze nic pewnego, bo Skandynawia niestety do tanich nie nalezy
Jak tylko uzyskam srodki do tej podrozy pierwszy dostaniesz ode mnie maila Sprawa w toku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak orientacyjnie, to kiedy chciaÂłbys jechaĂŚ i mniej wiĂŞcej jakÂą trasÂą - chodzi mi o dojazd na Nordkapp ?WeÂź pod uwagĂŞ, Âże na poczÂątku czerwca moÂże tam jeszcze zalegac snieg i pogoda nie jest zbyt dopingujÂąca, z resztÂą jak przez caÂły rok Ja myslaÂłem, Âżeby jechaĂŚ przez SzwecjĂŞ, bo szybko i dalej przez NorwegiĂŞ na sam Nordkapp, bez zbĂŞdnego zwiedzania KrĂŞciÂłem siĂŞ we wrzeÂśniu po Norwegii(ponad 8 tys.km) i zwiedzania mi wystarczy, no moÂże za wyjÂątkiem podrĂłzy sentymentalnej do Bergen PowrĂłt pasowaÂłby mi taki jak opisaÂłeÂś, bo tam mnie jeszcze nie widzieli , ale znacznie przedÂłuzyÂłoby sie to w czasie, trzeba by miec na to minimum 12 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak orientacyjnie, to kiedy chciaÂłbys jechaĂŚ i mniej wiĂŞcej jakÂą trasÂą - chodzi mi o dojazd na Nordkapp ?
Niestety napewno nie w tym roku Nad trasa jeszcze bede mial sporo czasu pomyslec.Musze zasiegnac informacji u mojej ciotki, bo jej siostra mieszka na staÂłe w Norwegii wiec byla by baza noclegowa ale to sie musze jeszcze zorientowac co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.