Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4459


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

musisz wkleiĂŚ adres Âściaganego pliku do tego programu i ÂściagaĂŚ przez ten program a nie przez przeglÂądarkĂŞ
nie wiecie moze jakich kodekow potrzebuje czy jak to sie tam nazywa bo mam sam dzwiek bez obrazu
a mi sie sciaga do22% i koniec... dalej nie chce... ale jak na ten kawaÂłek...to juz widac ze zapowiada sie na konkretny filmik
no jest problem ze sciagniem prubuje juz 5 raz i okolo 60 % kapaale chlopaki jak zwykle wymiatajazajebisty filmik brawo slaw i ekipa
Rozwiazalem ten problem Sciagajce przez firefox. WWW.FIREFOX.COM kolejny raz sie przekonalem ze internet explorer jest jest do dupy A co do kodekow to odtwarzajcie przez winampa do sciagniecia http://www.pobieralnia.pl/plik-377-winamp-5.13-full.html Mam nadzieje ze Wam wszystkim bedzie dzialac. A co do filmiku bardzo fajny Chyba tam do Was wpadne latem Zreszta bardzo lubie gory Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciaglem ten programik ale nie wiem chyba nie umiem go obsluzyc        
Otwierasz,klikasz na bia³¹ kartke w panelu programu i w miejscu URL kopjujesz Ÿród³owy adres podany w pierwszy poœcie przez Gixera Co do flashgeta to racja,œci¹ga siê bez problemu,nawet jak sie ma tego nieszczêsnego IE Filmik bardzo fajnie posk³adany,super ch³opaki œmigaj¹ Czekam na drug¹ czêœÌ pees.Gixer wiesz mo¿e w jakim programie by³ filmik sk³adany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz,klikasz na bia³¹ kartke w panelu programu i w miejscu URL kopjujesz ÂźrĂłdÂłowy adres podany w pierwszy poÂście przez Gixera Co do flashgeta to racja,ÂściÂąga siĂŞ bez problemu,nawet jak sie ma tego nieszczĂŞsnego IE Filmik bardzo fajnie poskÂładany,super chÂłopaki ÂśmigajÂą Czekam na drugÂą czêœÌ  pees.Gixer wiesz moÂże w jakim programie byÂł filmik skÂładany?
nio i posciagaÂłam...zainstalowaÂłam... i nic.. dalej to samo...
szalonaanka musisz wpisac tam adres URL. Ja tez myslalem ze on sam dziala. Ale nie. Musisz tym programem sciagnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juÂż ma ÂściÂągniety u siebie na kompie teraz tylko wyjde z pracy i biore sie a oglÂądanie ) mam nadziej Âże troche kabaretu z rud jest bo jaja tam byÂły nie ziemskie )P.SGixer tak off-topico tu wpisze wczoraj kumpela z hbielana daÂł mi cybk Âże podobno bielany siĂŞ zgodziÂły i tam ma byĂŚ zlocik, ale zobaczymy jak to bĂŞdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.