Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4425


RED

Rekomendowane odpowiedzi

jestem nowo zarejestrowany ,ale obserwuje forum od jakiegoœ czasu i chcia³bym zaproponowaÌ nowy temat(nie znalazlem takiego,ale mo¿e kiedyœ by³).Przeje¿d¿amy w sezonie wiele kilometrów czesto malowniczymi trasami godnymi polecenia.nie bêdê oryginalny ale polecam trasê Katowice-Bielsko-Szczyrk-Salmopol-Wis³a-Katowice.Smacznie mo¿na zjeŸÌ rybkê w Delfinie za Skoczowem i lody w Pszczynie w Dolce Vicie kolo stra¿y po¿arnej.podrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Katowice-WisaÂła-Istebna-KoniakĂłw-Bielsko-KatowiceW lato robili maÂłe wykopy na drodze, ale widoki Âładne.Katowice-KorbielĂłw (na SÂłowacje)-ChyÂżne a potem albo na Katowice, albo do Zakopca, teÂż bardzo Âładne widoki A jak juÂż mowa o SÂłowacji to przez KorbielĂłw do BaĂąskiej, widoki bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubiê trasê z Ustronia na Cieszyn przez Cisownicê. Ca³y czas jedzie siê szerok¹ drog¹ przez las, ruch minimalny, droga równa jak stó³ i jakie wra¿enia W nocy bym sowê rozjecha³, bo sobie beztrosko siedzia³a na œrodku drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa: Tychy, Wadowice, Limanowa, Szczawnica, sp³yw Dunajca, Babia Góra [dok³adna trasa wg za³¹czonej mapy]Dystans: ok. 470 kmOpis: Bardzo fajna trasa super widoki, Tart i Beskidu, du¿o winkli, mozna sobie zrobiÌ postuj w szczawnicy, pooddychaÌ swiezym powietrzem i pop³ywaÌ w j. Czorsztyùskim.Polecam, najprzyjemnijszy odcinek to Limanowa-Szczawnica.post-174-1139266844.jpgpost-174-1139266874.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja te¿ raczej nie przepadam za wis³¹ i okolicami - zbyt "oklepane"osobiœcie polecam jurê krakowsko - czêstochowsk¹ i okolice - tzn. ca³y teren od czêstochowy do krakowa jest pe³en fajnych tras i jakoœ trudno by³oby wybraÌ tê jedn¹, konkretn¹. ostatnio (pod koniec sezonu) zjeŸdzi³em dooko³a jezioro poraj k. czêstochowy (fotki s¹ w galerii i w albumie na ogólnym).zreszt¹ - niech ch³opaki z zawiercia siê wypowiedz¹ - pewnie najlepiej znaj¹ tamt¹ okolicêpost-90-1139305543.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teÂż raczej nie przepadam za wis³¹ i okolicami - zbyt "oklepane"osobiÂście polecam jurĂŞ krakowsko - czĂŞstochowskÂą i okolice - tzn. caÂły teren od czĂŞstochowy do krakowa jest peÂłen fajnych tras i jakoÂś trudno byÂłoby wybraĂŚ tĂŞ jednÂą, konkretnÂą. ostatnio (pod koniec sezonu) zjeÂździÂłem dookoÂła jezioro poraj k. czĂŞstochowy (fotki sÂą w galerii i w albumie na ogĂłlnym).zresztÂą - niech chÂłopaki z zawiercia siĂŞ wypowiedzÂą    - pewnie najlepiej znajÂą tamtÂą okolicĂŞ
Na krĂłtkÂą i kontemplacyjna przejaÂżdÂżkĂŞ jura jest najlepsza Ne jestem z tych okolic, ale w tym roku znowu bĂŞde podbijal tamtejsze rejony Polecam lodziarniĂŞ pod olsztyĂąskim zamkiem Smaczne lody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teÂż raczej nie przepadam za wis³¹ i okolicami - zbyt "oklepane"osobiÂście polecam jurĂŞ krakowsko - czĂŞstochowskÂą i okolice - tzn. caÂły teren od czĂŞstochowy do krakowa jest peÂłen fajnych tras i jakoÂś trudno byÂłoby wybraĂŚ tĂŞ jednÂą, konkretnÂą. ostatnio (pod koniec sezonu) zjeÂździÂłem dookoÂła jezioro poraj k. czĂŞstochowy (fotki sÂą w galerii i w albumie na ogĂłlnym).zresztÂą - niech chÂłopaki z zawiercia siĂŞ wypowiedzÂą    - pewnie najlepiej znajÂą tamtÂą okolicĂŞ
tez zrobi³em tam trochê kilometrów-jest naprawde pieknie.polecam miejscowoœÌ Klucze a tam "górke" z widokiem na pustynie B³êdowsk¹.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bielsko- ÂŻywiec- UjsoÂły- Namestowo- Zakopane super traska2. Bielsko - BaĂąska Bystrzyca ( Bistrica) coÂś takiego super miasto3 na balaton teÂż sie fajni jedzie4. starsznie oklepane ÂŻar ( przy super pogodzie)5. Do bicia rekordĂłw predkoÂści ( OPOLE- WROCÂŁAW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juÂż ktoÂś pisaÂł bielsko korbielĂłw i jazda przez czechy na sÂłowacjĂŞ tam to sÂą drogi proponujĂŞ do tatraparku i spowrotem przez tatry do domu ale to jakieÂś ok 500km trasa super oczywiÂście po przekroczeniu polskiej granicy ale chyba w krobielowie poradzili sobe z drogÂą wiĂŞc chybna nie jest tam juÂż tak Âźle fajne winkle poobcieraÂłem sobie stopki w PC fajne widoki fajny aqua park fajne jeziorko i pole namiotowe jak trzeba zostaĂŚ tylko z pogodÂą tam cos jest nie tak zawsze jak tam byÂłem to laÂło -ale i tak polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juÂż ktoÂś pisaÂł bielsko korbielĂłw i jazda przez czechy na sÂłowacjĂŞ tam to sÂą drogi proponujĂŞ do tatraparku i spowrotem przez tatry do domu ale to jakieÂś ok 500km trasa super oczywiÂście po przekroczeniu polskiej granicy ale chyba w krobielowie poradzili sobe z drogÂą wiĂŞc chybna nie jest tam juÂż tak Âźle fajne winkle poobcieraÂłem sobie stopki w PC   fajne widoki fajny aqua park fajne jeziorko i pole namiotowe jak trzeba zostaĂŚ tylko z pogodÂą tam cos jest nie tak zawsze jak tam byÂłem to laÂło -ale i tak polecam
bylem,co prawda puszkÂą ale trasa swietna.w tym sezonie oblecĂŞ na biku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiœcie polecam Jurê, tereny gdzie du¿o jeŸdzi³em na przeja¿d¿ki, jak ktoœ chce zaliczyÌ kawa³ek doœÌ dobrej drogi przy wyj¹tkowo ma³ym ruchu, mo¿na powiedzieÌ zerowym, to polecam jechaÌ drog¹ Zawiercie na Kielce, gdzie zaraz za gór¹ ¯erkowsk¹ skrêcamy w prawo na Pilicê, zaraz po skrêcie droga masakra, ale po 200 m jest naprawdê dobra a¿ do Pilicy. Na krótki wypad jest to jedna z moich ulubionych tras, mocno zalesiona, wiêc trzeba pamiêtaÌ o ewentualnych zwierzêtach leœnych. Potem mo¿na pojechaÌ na Wolbrom, sk¹d na Klucze i przejechaÌ przez Chech³o obok Pustyni B³êdowskiej, gdzie dojedziemy do drogi D¹browa Górnicza - Niegowonice. Dopiero tam siê zaczyna ruch. Jest to trasa na przeja¿d¿kê, nie na pobijanie prêdkoœci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiœcie polecam Jurê, tereny gdzie du¿o jeŸdzi³em na przeja¿d¿ki, jak ktoœ chce zaliczyÌ kawa³ek doœÌ dobrej drogi przy wyj¹tkowo ma³ym ruchu, mo¿na powiedzieÌ zerowym, to polecam jechaÌ drog¹ Zawiercie na Kielce, gdzie zaraz za gór¹ ¯erkowsk¹ skrêcamy w prawo na Pilicê, zaraz po skrêcie droga masakra, ale po 200 m jest naprawdê dobra a¿ do Pilicy. Na krótki wypad jest to jedna z moich ulubionych tras, mocno zalesiona, wiêc trzeba pamiêtaÌ o ewentualnych zwierzêtach leœnych. Potem mo¿na pojechaÌ na Wolbrom, sk¹d na Klucze i przejechaÌ przez Chech³o obok Pustyni B³êdowskiej, gdzie dojedziemy do drogi D¹browa Górnicza - Niegowonice. Dopiero tam siê zaczyna ruch. Jest to trasa na przeja¿d¿kê, nie na pobijanie prêdkoœci.
swietna trasa,zjezdzilem pare razy i na pewno w tym roku tez jej nie pomine.do zobaczyska na trasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zreszt¹ - niech ch³opaki z zawiercia siê wypowiedz¹ - pewnie najlepiej znaj¹ tamt¹ okolicê" Dok³adnie... polejcie mu bo dobrze gada Jestem z £az ko³o Zawiercia i polecam trase z D¹browy Górniczej przez Pustynie B³êdowsk¹, potem zadupiami do Niegowonic i z £az na Zawiercie a¿ do Podlesic gdzie górki i widoki niesamowite. Jak ktoœ bêdzie w okolicy to dajcie znaÌ GG - 7440265506646171

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.