Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4446


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

te¿ jestem nowy choÌ ju¿ troche stary i wisi mi to czy jest gtw czy nie.Temat jest w sumie o odczuciach wiêc sie podziele jeœli gtw pozwoli.Na motorach sie nie znam---wisi mi towymiataÌ nie umiem---wisi mi toje¿d¿e powoli i dystyngowanie i to te¿ mi wisilubie was wszystkich choÌ nie wszyscy mi pasuj¹ ---nie wiem czy mi to wisi ale jeszcze sie zastanowie.Forum spoko jest ,tematy ró¿ne,mo¿na sie uœmiaÌ,pok³uciÌ,wk.....wiÌ i du¿o dowiedzieÌ.No i jeszcze du¿o innego BLE,BLE BLE.Wszystko to tak serio,ala serio to powiem wam ¿e po postach mo¿na sie o was bardzo du¿o dowiedziedzieÌ i choÌ nikogo nie znam osobiœcie(poza Madzi¹)to uwa¿am ¿e znam was wszystkich.JEST FAJNIE Mancik---wiêcej optymizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"hepaj dzide" itp...te teksty sÂą obraÂźliwe, ale jest pewne grupa ludzi, ktĂłrzy mogÂą mi tak pisaĂŚ i ja teÂż im tak odpisujĂŞ[wiemy, ze to Âżarty sÂą(np. temat Bronxa)]...fakt, ze znamy siĂŞ dlugo i wiemy na co moÂżemy sobie pozwoliĂŚ.
Pacza , nono
ale mnie chodziÂło o ptaka
kurde kubus chcialem cos napisac ale zanim dotarlem do 4 strony to juz zapomnialem .... aaa nie poruszaj tematow latajacych bo ten Pan chyba nie lubi przeszlosci i techniki ( ech wiecej na PW )
Mo¿esz to porównaÌ do swojego œrodowiska znajomych! Czy uwa¿asz ze skoro masz ziomków, z którymi siê znasz d³ugo to macie jak¹œ w³adze!!??
JAaaaa tomili tylko trzeba miec znajmoych , ale patrzac na GTW to naszym krajem zadza bereciki , no trudno Tak na koniec chcialem bardzo podziekowac Mance , Paczcze i innym ze tak slodko mnie wspominaja bo patrzac na moje obrazki i wypowiedzi to nadaje sie do sredniowiecza na zaoranie dupy Ech nie chce mi sie juz pisac o traktowaniu na forum , kazdego czytajacego posta porsze o wyrozumialosc poniewaz jestem poporstu pojebany i nie ogladam TVtrwam a ryjdzika uwazam za diabla wcielonego... wiec wybaczcie mi moja glupote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart wybij se z gÂłowy wÂładze sprawujĂŞ ja i nikt inny nie moze no ale jak ³¹dnie poprosisz mozesz byc moim sÂłuzÂącymn:)troszke rozluznienia jak mi to Motobandit kazaÂł   a swoja droga w tym momencie powinnam  sie pogniewac i go zbluzgac, ze kaze mi sie rozluzniac a ja mam systko ok z metabolizmem:)to jest w³¹snie rpzykÂład tego ze trzeba umiec zrozumiec przesÂłanie:) i zawsze brac go z dobrej stronyTez kiedys byÂłam tu nowa i nic zÂłego ani nieprzyjemnego mnie tu nie spotkaÂło.Tak wiĂŞc radze wszystkym dac se na luz:P:P
O wlasnie i ta wypowiedz jest bardzo dobra "czytac ze zrozumieniem" czyli co ??? Chyba dobrze prawi to nalac Mance te 100ml na rozluznienie a moze juz sie rozluznila ??? hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalam wszytko i zaczynam sie zastanwiac nad twoja osoba Mancik. Najpierw piszesz jedno, a zaraz drugie. Mowisz, ze ludzie tutaj na forum sa tacy, siacy i owacy. Ze obrazaja nowych, nie pozwalaja im sie wypowiedziec, czy cokolwiek chciales przez swoja wypowiedz wyrazic. Najpierw zaczynasz wydaje mi sie nieprzyjemna rozmowe, ktora podenerwowala niektorych, a za chwile nie umiesz sie obronic i jedyna Twoja obrona jest smianie sie z samego siebie (dobrze, ze potrafisz sie smiac z samego siebie, ale chyba w nieodpowiednim momencie) "Wreszcie sie cos dzieje...."moim zdaniem to tutaj zawsze sie cos dzieje, jesli nie widzisz tego no to przykro mi. Ale jak cos zaczales, to chociaz skoncz to z godnoscia...o ile wolno mi uzyc takiego slowa.Jak juz ktos wczesniej zauwazyl nie idzie zyc w idealnych stosunkach z 1400 osobami. Wydaje mi sie to logiczne i dziecko w podstawowce wie, ze kazda osoba jest inna. A to, ze laczy ich wspolne hobby nie oznacza, ze sa tacy sami i zawsze beda sie we wszytkim zgadzac. Gdyby tak bylo to nigdy by nie dochodzilo do interakcji,ktore zapewne sa zauwazalne na zlotach i tutaj rowniez mamy pewien rodzaj interakcji. I w tej sprawie nie ma nic do rzeczy, ze jestesmy grupa motocyklistow.Tak bylo , jest i bedzie....trzeba umiec sie przyznac do bledu. Oczywiscie, kazdy ma prawo sie wypowiadac, ale sa granice ...tutaj nikt nie powie Ci zlego slowa, jesli nie zostanie do tego sprowokowany. A Ty najwyraznije sprowokowales pewna czesc osob. I nie czepiaj sie tych, ktorzy znaja sie juz dlugi czas, razem jezdza na zloty i spotykaja sie na codzien. I nie rozumiem dlaczego nazywasz te osoby "grupa rzadzaca" forum. Oni zawsze pomagaja i chca przegonic burze, a Tobie chyba najwyrazniej chodzi o wywolywanie tej burzy.Ja ze storny forumowiczow nie uslyszalam nigdy przykrego slowa...zawsze jest wymiana zdan i kazdy mowi co mysli, ale nie bylo oskarzania. Nie spotkalam sie z zadnym przykrym slowem, mimo iz nie znam nikogo osobiscie, nie bywam na wspolnych zlotach. Ale wiem, ze kiedys z checia ich poznam, bo to sa swietni ludzie. I uwazam tak nawet jesli znam ich przez forum. Jestem motocyklista, mam motor, kocham jazde i to mi wystarczy, aby tu byc i czasami sie wypowiadac. I kazdy ma prawo tutaj byc i wypowiadac sie tam, gdzie uwazaja za stosowne (tzn. nie walna glupoty, bo znaja sie na dany temat). Pare takich osob juz sie wypowiedzialo.A moze Twoje uwagi rodza sie z zazdrosci??Moim zdaniem powinienes bardziej uwazac na to co piszesz.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalam wszytko i zaczynam sie zastanwiac nad twoja osoba Mancik. Najpierw piszesz jedno, a zaraz drugie. Mowisz, ze ludzie tutaj na forum sa tacy, siacy i owacy. Ze obrazaja nowych, nie pozwalaja im sie wypowiedziec, czy cokolwiek chciales przez swoja wypowiedz wyrazic. Najpierw zaczynasz wydaje mi sie nieprzyjemna rozmowe, ktora podenerwowala niektorych, a za chwile nie umiesz sie obronic i jedyna Twoja obrona jest smianie sie z samego siebie (dobrze, ze potrafisz sie smiac z samego siebie, ale chyba w nieodpowiednim momencie) "Wreszcie sie cos dzieje...."moim zdaniem to tutaj zawsze sie cos dzieje, jesli nie widzisz tego no to przykro mi. Ale jak cos zaczales, to chociaz skoncz to z godnoscia...o ile wolno mi uzyc takiego slowa.Jak juz ktos wczesniej zauwazyl nie idzie zyc w idealnych stosunkach z 1400 osobami. Wydaje mi sie to logiczne i dziecko w podstawowce wie, ze kazda osoba jest inna. A to, ze laczy ich wspolne hobby nie oznacza, ze sa tacy sami i zawsze beda sie we wszytkim zgadzac. Gdyby tak bylo to nigdy by nie dochodzilo do interakcji,ktore zapewne sa zauwazalne na zlotach i tutaj rowniez mamy pewien rodzaj interakcji. I w tej sprawie nie ma nic do rzeczy, ze jestesmy grupa motocyklistow.Tak bylo , jest i bedzie....trzeba umiec sie przyznac do bledu. Oczywiscie, kazdy ma prawo sie wypowiadac, ale sa granice ...tutaj nikt nie powie Ci zlego slowa, jesli nie zostanie do tego sprowokowany. A Ty najwyraznije sprowokowales pewna czesc osob. I nie czepiaj sie tych, ktorzy znaja sie juz dlugi czas, razem jezdza na zloty i spotykaja sie na codzien. I nie rozumiem dlaczego nazywasz te osoby "grupa rzadzaca" forum. Oni zawsze pomagaja i chca przegonic burze, a Tobie chyba najwyrazniej chodzi o wywolywanie tej burzy.Ja ze storny forumowiczow nie uslyszalam nigdy przykrego slowa...zawsze jest wymiana zdan i kazdy mowi co mysli, ale nie bylo oskarzania. Nie spotkalam sie z zadnym przykrym slowem, mimo iz nie znam nikogo osobiscie, nie bywam na wspolnych zlotach. Ale wiem, ze kiedys z checia ich poznam, bo to sa swietni ludzie. I uwazam tak nawet jesli znam ich przez forum.  Jestem motocyklista, mam motor, kocham jazde i to mi wystarczy, aby tu byc i czasami sie wypowiadac. I kazdy ma prawo tutaj byc i wypowiadac sie tam, gdzie uwazaja za stosowne (tzn. nie walna glupoty, bo znaja sie na dany temat). Pare takich osob juz sie wypowiedzialo.A moze Twoje uwagi rodza sie z zazdrosci??Moim zdaniem powinienes bardziej uwazac na to co piszesz.Pozdrawiam
AMEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm...juz taki jestem...nikogo nie obrazam za nic. kolejne tematy w ktorych mozna bic tylko piane. a z reszta bijcie sobie jej ile chcecie. ja juz sie w nic nie wtracam. przeczytalem tylko jego pierwsza wypowiedz, tyle mi wystarczylo by tak napisac. reszta to jest na bank sama dyskusja o niczym waznym. kazdemu sie teraz nudzi przed kompem wiec robcie sobie dalej burdel. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.