Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4528


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie, ale co gdy na zdjeciu widac twarz kierujacego i jest nim akurat wlasciciel samochodu, ktory zgÂłosiÂł siĂŞ na komisariat zeby zobaczyc fotke? Moze nie byc juz tak Âłatwo...Gdyby na zdjeciu za kierownica byla inna osoba, to mozna wykrecic sie kilka innych sposobow Taki wkrĂŞt moze sie sprawdzic jezeli zdjecie pojazdu zrobiono od tylu. To samo w przypadku motocykli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku gdy na fotce widaĂŚ naszÂą twarz ?? JeÂżeli sprawa toczyÂłaby siĂŞ o du¿¹ kwote to chyba bym prĂłbowaÂł walczyĂŚ, ale jakby groziÂł mi mandat na 100 zÂł to jazda po sÂądach byÂłaby maÂło opÂłacalna.ps. kurde Davka wyprzedziÂł moje zapytaie 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wszystko brzmi , ale zaloze sie ze nie ejst to takie mile i przyjemne jak nam ten pan opisal Znajac naszych panow policjantow - potrafia meczyc czlowieka i zadawac glupie pytania po tysiac kroc.Heh , pewnie to glupie - ale ja sie jeszcze nie spotkalem z fotoradarem robiacym foty z tylu - istnieje cos takiego ???I jeszcze jedno takie pytanie - coz z tego ze maja moj numer - jak zwyczajowo smigam z "plecaczkiem" , wiec mnie raczej nie jest widac Moga mi cos zrobic w takiej sytuacji ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe...w niemczech mia³em taki przypadek (koleg gdzieœ wyczyta³ i mi doradzi³). Zrobili mi zdjêcie i przys³ali (przysy³aj¹ mandat bez zdjêcia, bo kiedyœ wys³ali kolesiowi, otworzy³a a tam zdjêcie jak jedzie z kochank¹ !!! zaskar¿y³ ich i wygra³ sprawê o odszkodowanie) wiêÌ odp ¿e nie p³acê bo nie wiem kto kierowa³. Wzywaj¹ na komndê pokazali zdjêcie a tu niewyraŸne i nie mogli mnie rozpoznaÌ Powiedzia³em ¿e nie pamiêtam i odpuœcili ale...ale kazali prowadziÌ "Ksi¹¿kê pojazdów" czy wpisywaÌ kto i kiedy jeŸdzi...na to te¿ jest sposób - ksi¹¿ka przypisana by³a do rejestracji a nie do auta wiêc wystarczy³o wyrejestrowaÌ na chwile i zarejestrowaÌ spowrotem na innych numerach... ale tego ju¿ nie wypróbowa³em... zarejestrowa³em "puszke" w polsce i nastêpne blice sz³y w pró¿niê...Ile ma to do polski nie wiem, ale jak nie widaÌ twarzy to na 100% trzeba siê wypieraÌ!POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre jest trza to zapamietac... mowicie wlasciciela pojazdu hihi to moze byc wesolo....stalam sie szczesliwa posiadaczka puszki jestem w trakcie rejestracji zeby ubezpieczenie nie kosztowalo mnie tyle ile ma kosztowac mam zamiar podarowac mamie polowe lub jakas czesc auta...nie dosc ze mam taniej mnie juz poleca znizki a zeby siostrze tez lecialy robie ja uzytkownikiem wiec jezeli nie daj boze bedzie fotka kogo beda maglowac??beda mieli kogo przesluchiwac cieawe ktora pojdzie jako podejrzana a ktora jako swiadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie czyta to ma siĂŞ wraÂżenie Âże to takie "Âłatwe" ale jak przyjdzie co do czego....
dokÂładnie jak ktoÂś jest kombinatorem i potrafi Âładnie kÂłamaĂŚ to napewno siĂŞ mu te informacje przydjÂą jak by mandat miaÂł kosztowaĂŚ do 500zÂł to mam to w d... stracĂŞ czas,paliwo i zdrowie a jeszcze mogĂŞ to przegraĂŚ, wiĂŞcej kasy za ten czas mogĂŞ zarobiĂŚ i siedzieĂŚ sobie przy piwku a nie wÂłuczyĂŚ siĂŞ po sÂądach i graĂŚ gÂłupa Âże nie pamiĂŞtam jak zapierdalasz to owiĂą sobie siatkĂŞ na rejestracji i jazda !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokÂładnie jak ktoÂś jest kombinatorem i potrafi Âładnie kÂłamaĂŚ to napewno siĂŞ mu te informacje przydjÂą jak by mandat miaÂł kosztowaĂŚ do 500zÂł to mam to w d... stracĂŞ czas,paliwo i zdrowie a jeszcze mogĂŞ to przegraĂŚ, wiĂŞcej kasy za ten czas mogĂŞ zarobiĂŚ i siedzieĂŚ sobie przy piwku a nie wÂłuczyĂŚ siĂŞ po sÂądach i graĂŚ gÂłupa Âże nie pamiĂŞtam  jak zapierdalasz to owiĂą sobie siatkĂŞ na rejestracji i jazda !!!
jak masz 20 punktĂłw to walczysz o prawko a mandat masz w dupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos mie sie nie wydaje ze kaÂżdy policjant pujdzie na to Âłatwo i przyjemnie a tym bardziej sÂąd grocki a gÂłupa to tesz trzeba potrafiĂŚ udac jeszcze jedna sprawa ciekawe ile razy temu kolesiowi udaÂło sie wymigaĂŚ od mandatu w ten sposĂłb raz dwa?a co do owijania tablicy siatkÂą to widziaÂłem jedna takÂą haje nie do odczytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napewno choĂŚ nie wiem jak moÂżna sobie tyle nazbieraĂŚ jak robiĂŞ ok 60000tyÂś na rok i nigdy tyle nie miaÂłem duÂżo daje CB polecam nie jest drogie a zwaraca siĂŞ szybko 
no tak ale ja latam g³ównie po mieœcie a tu CB nie przydaje sie,juz raz straci³em moje cenne prawko przez punkty ale to dlatego ¿e nigdy nie daje w ³ape a teraz by³o o krok od drugiej utraty ,na szczêœcie kupilem moto i mam pa³y gdzieœ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien zadziaÂłaĂŚ taki sposĂłb. MoÂżna przecieÂż nie pamiĂŞtaĂŚ co i kiedy, o ktĂłrej godzinie. Po dÂłuÂższym zastanowieniu moÂżna stwierdziĂŚ : wie Pan co, ale wtedy to chyba jezdziÂło tym samochodem kilka osĂłb , nie jestem w stanie podaĂŚ kto konkretnie wtedy mĂłgÂł nim jechaĂŚ. - NIE WIEM, NIE WIEM, NIE PAMIĂTAM.Ale ogĂłlnie lepiej jest zapobiegaĂŚ chorobie niÂż jÂą leczyĂŚ. Dla tych co siĂŞ domyÂślajÂą o co chodzi proponujĂŞ przypomnieĂŚ sobie "zjawisko efektu Doppler'a" - bo sÂą obiÂżki w lutym i moÂżna siĂŞ tanio dozbroic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.