Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3570


edi1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Czy ktoÂś z przeglÂądajÂących to forum wybiera siĂŞ na zimowy zlot sÂłoni?Niemcy lub PolskaJa napinam siĂŞ na jeden z nich w zaleÂżnoÂści od kasy.Samemu troche ch...JeÂśli bĂŞdzie zainteresowanie podam wiĂŞcej informacji, jest to czas ferii zimowych.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziĂŞki za odpowiedÂż.Ja chyba jednak w tym roku(tzn w przyszÂłym) zalicze polski zlocik, a w przyszÂłym skocze na niemcy.Jednak jeszcze nie jest postanowione, moÂże kaska wpadnie i bĂŞdÂą Niemcy.Do lutego jeszcze kawaÂłek czasu i napewno bĂŞdziemy w kontakcie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze marzyl mi sie ten zlot To imprezka dla prawdziwych twardzieli Kto wie, moÂże uporam siĂŞ ze wszystkim do lutego, a wtedy dobrze by byÂło zaliczyc chociaÂż zlot w Gizycku BĂŞde ÂśledziÂł wÂątek i jak coÂś to bĂŞdĂŞ sie medlowaÂł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Postanowione jedziemy do Gi¿ycka (szkoda ale trudno te¿ bêdzie weso³o)Rozmawia³em wczoraj z ch³opakami z PITSTOPU, pewnie siê przy³¹cz¹.Powiedzieli, ¿e jest mo¿liwoœÌ za³atwienia obstawy w postaci samochodu z przyczepk¹ na motocykle ( tak wrazie W.. ). ustaliliœmy, ¿e rezerwujemy narazie 5 miejsc. jeœli jest ktoœ chêtny to proszê o zg³oszenia do PITSTOP-Motocykle do koùca grudnia iloœÌ miejsc w schronisku jest ograniczona wiêc musimy siê spieszyÌ, potem pozostaje tylko namiot.Pozdrawiam i czekamy na zg³oszenia.PS: tutaj s¹ wszystkie szczegó³y :http://vboyen.republika.pl/zlot2006zimowy_zaprosz.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podstawowy. Kasa Z tego co liczylem to wychodzi droga mniej wecej tak samo na elefanta mamy oko 640 w jedna a do Gizycka mam 550 wiec tu za bardzo nie ma roznicy , poza wjazdem 18 euro w tym roku  2. Moja hondzina ma 25 latek i mam troszke stresa czy daÂła by rade.Moja XR ma 20    a dwa lata temu bylem jawa z koszem tez 20 letnia 3. Jestem za propagowaniem polskich imprez motocyklowych, bo jeÂśli nie my to kto ma na nie jeÂździĂŚ ?Tez jestem za propagowaniem polskich imprez ale  kiedys chcialem jechac na polski zimowy zlot ale sie pokrywal z Elefantem albo byl tydzien po na a tyle kasy nie ma zeby jezdzic jeden po drogim, no i jak mnie wypizdzi znowu to tak szybko sie nie przekonam      
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.