Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4318


twix

Rekomendowane odpowiedzi

Mo¿e niezbyt na temat "motocyklowy"..chociaz nie do koùca...jakies okolo 3 godziny temu zawali³ sie Hala przy telewizji katowice..pech chcial ze akurat dzisiaj odbywaly sie tam pokazy golêbi i setki ludzi zostalo uwiezionych pod zgliszczami..prawdopodobnie beda ofiary smiertelne :-(...przypomne ze na halach czêsto odbywaja sie ró¿nego rodzaju imprezy motocyklowe....jednym slowem TRAGEDIA POD TYM LINKIEM dowiecie sie cos wiecejhttp://wiadomosci.onet.pl/5050,,,7,temat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O kurde, wÂłaÂśnie w telewizji to oglÂądm, kurde maĂŚ, a pomyÂślcie sobie Âże za niecaÂłe 2 tygodnie my mieliÂśmy tam byĂŚ, ja piernicze !!!Ciekawe co z bajzlem 12, pewne odwoÂłany.Ale kichaÂł to najgorsze jest to Âże sÂą osoby Âśmiertelne i jak sobie pomyÂśle Âże mogliÂśmy tam byĂŚ to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POD TYM LINKIEM ZNAJDZIECIE DUZO INFORMACJIhttp://www.rmffm.pl/fakty/?id=94089"Wszyscy, ktĂłrzy obawiajÂą siĂŞ, Âże ich bliscy w chwili tragedii byli w MTK, mogÂą dzwoniĂŚ po informacje do Centrum Kryzysowego Wojewody ÂŚlÂąskiego: (032) 255 52 91, (032) 20 77 101, (032) 20 77 901."PS.Wszystko dzieje sie niedaleko mnie ...nonstop slychac karetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez czyj¹œ nie odpowiedzialnoœÌ i nie róbstwo,musia³a staÌ siê taka tragedia kiedy wkoùcu bezpieczeùstwo ludzi bêdzie najwa¿niejsze,a nie tylko organizowanie imprez na szybko i byle jak brak s³ów i ¿al mi tych ludzi chcieli spêdziÌ wieczór poœwiêcaj¹c siê swojemu hobby i taka tragedia ich spotka³a a na dodatek jest coraz wiêkszy mróz [']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w poblizu (20 min piechty). Od 19 slychac bylo caly czas karetki. Prawdziwa tragedia. Wyciagneli 12 cial. a spodziewaja sie ze 100 osob lezy pod gruzami.... fakA mowia ze golebiarstwo to spokojny i bezpieczny sport. ..... Pewnie wiekszosc odwiedzajacych to starzyki... w tym mrozie pod zwaliskiem maja biedaki niewielkie szanse.Jak pomysle, ze to samo moglo sie stac podczas bajzlu........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... normalnie tego kto to zbudowaÂł to pod mur i rozstrzelaĂŚ.....
NAPEWNO BEDZIE JAKIES œledztwo...tutaj raczej niejest winny architekt czy osoba która wykona³a budynek tylko organizatorzy którzy niedopilnowali zwa³ów sniegu pod którym prawdopodobnie zawali³ sie budynek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAPEWNO BEDZIE JAKIES œledztwo...tutaj raczej niejest winny architekt czy osoba która wykona³a bydunek tylko organizatorzy którzy niedopilnowali zwa³ów sniegu pod którym prawdopodobnie zawali³ sie budynek...
dokÂładnie... Âśnieg na tak duÂżej powierzchni musiaÂł troche waÂżyĂŚ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] Bardzo ciekawi mnie opinia komisji co by³o przyczyn¹ tej tragedii.Czy tylko snieg czy tez snieg i wada konstrukcyjna.Architekt na pewno nie zawini³ jak juz to konstruktorzy, lub wykonawcy.Metr szeœcienny sniegu wazy od 200 do nawet 800 kg !!!Nawet mnie w technikum uczyli liczyÌ obci¹zenia obiektów na œnieg !!!Jedno jest pewne.... Zawini³ cz³owiek Wspó³czuje wszystkim których bliski zgin¹³.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach hali nie by³ odœniezany, bo mój kolega mial zlecenie na odsnie¿anie tego budynku - prowadzi firmê, która sie tym zajmuje i mial braki w ludziach, wiêc przez ostatni tydzien werbowa³em znajomych, którzy nie maj¹ zajecia, zeby sobie dorobili.Strach pomyœleÌ, ¿e mog³o sie to wydarzyÌ w czasie trwania motobajzlu Wielka tragedia, wpó³czucia dla rodzin zmar³ych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.