Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4349


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanown¹ braÌ. Je¿d¿¹Ì na moto ( i puszk¹ te¿ ) uwielbiam s³uchaÌ muzyki. SamotnoœÌ jaka towarzyszy motocykliœcie w jego kasku jest czasem przyt³aczaj¹ca, przez to czasami zaczynam sam sobie œpiewaÌ, a to Ÿle wp³ywa na moje uszy W tym sezonie jeŸdzi³em z odtwarzaczem i s³uchawka taka wk³adan¹ do ucha, ale jest to cholerstwo strasznie nie wygodne, zw³aszcza w czasie zak³adania i œci¹gania kasku. I tutaj moja proœba do forumowiczów: je¿eli wiecie gdzie mogê dostaÌ s³uchawki z mikrofonem montowane we wnêtrzu kasku na rzepy lub coœ podobnego. Kiedys na bajzlu i allegro widzia³em intercom z takimi s³uchawkami, ale samych nigdy nie spotka³em. Zestaw ten bêdê chcia³ przystosowaÌ do tel nokia, ale samo pod³¹czenie to ju¿ ma³e piwo. Za wszelkie info z góry dziêkujê.Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam wole muzyke, szczególnie jak zapuszcze jakiœ gotyk to ju¿ ca³kiem mnie odstresowuje, wtedy wiem ¿e jestem tylko ja i maszyna, a dzwiêk silnika i tak s³ychaÌ. Jak jade siê przejechaÌ 5km to mi zwisa muzyka, ale czêsto doje¿dzam do szko³y 200 km w samotnoœci i gixer nie wmówisz mi tu ¿e muzyka jest z³a. A poza tym on prosi³ o adresy, linki itp, a nie o twoj¹ opinie !!!!podam ci linka, przedstawiciel tej firmy mia³ kiedyœ s³uchawki na rzepy, ale do krótkofalówki, zapytaj siê go mo¿e s¹ te¿ s³uchawki ze zwyk³¹ wtyczk¹ do odtwarzacza www.vesnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam wole muzyke,  szczegĂłlnie jak zapuszcze jakiÂś gotyk to juÂż caÂłkiem mnie odstresowuje, wtedy wiem Âże jestem tylko ja i maszyna, a dzwiĂŞk silnika i tak sÂłychaĂŚ.  Jak jade siĂŞ przejechaĂŚ 5km to mi zwisa muzyka, ale czĂŞsto dojeÂżdzam do szkoÂły 200 km w samotnoÂści i gixer nie wmĂłwisz mi tu Âże muzyka jest zÂła. A poza tym on prosiÂł o adresy, linki itp, a nie o twojÂą opinie !!!!podam ci linka, przedstawiciel tej firmy miaÂł kiedyÂś sÂłuchawki na rzepy, ale do krĂłtkofalĂłwki, zapytaj siĂŞ go moÂże sÂą teÂż sÂłuchawki ze zwyk³¹ wtyczkÂą do odtwarzacza www.vesnet.pl
DziĂŞki za info, wkoĂącu jakaÂś rzeczowa odpowiedÂź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.