Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4354


cytryna

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnosnie chlodnicy przy suzuki gsf 400 ale i nietylko, chodzi o to ze ogladaÂłem ja kilkanascie razy i nie moge znales zadnego otworu gdziemogÂłbym wlac plym borygo, czy petrygo ,bo nazwy dokladniej nie znam, no i nie wiem gdzie sprawdzic czy owyego plynu nie jest za maÂło nie chce wyjsc na idiote ale to moj 1 motocykl i nie chce czegoass zrobic zle, a nie mam pojecia co do tej chlodnicyz gory dziekuje za wszzystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu plyn lejesz do zbiorniczka wyrownawczego a nie bezposrednio do chlodnicy 
mam drugiego sprzĂŞta chÂłodzonego cieczÂą i jest korek do chÂłodnicyw motocyklu zbiorniczek wyrĂłwnawczy jest raczej poniÂżej gĂłrnego poziomu chÂłodnicy i ciĂŞÂżko by byÂło tak nalaĂŚ do niej pÂłyn (grawitacja )no ale moÂże w maÂłym Bandicie nie ma korka na chÂłodnicy, nie przyglÂądaÂłem siĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawalki chlodnicy widac na zalaczonych zdieciach, zedjmujac siedzenie zeby wyjac akumulator nie zauwazylem zadnego pojemnika na jakis plym wiec tam go raczej nie ma, no nic jak znajde chcwile czasu to poodkrecam conieco i popatrze, ale jak macie jeszcze jakies pomysly gdzie moze sie to znajdowac to walcie smiaÂło http://www.bikepics.com/pictures/512175/http://www.bikepics.com/pictures/512186/http://www.bikepics.com/pictures/512179/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jest pod siedzeniem kierowcy duÂżo motocykli tam ma go umieszczony napewno nie jezt gdzies ukryty bo do niego musi byĂŚ Âłatwy dostĂŞp:) ale mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ oczywiÂście gixer to powiniem wiedzieĂŚ napewno ale chyba nie miaÂł czasu pisaĂŚ trochĂŞ ta maszynka juÂż przeÂżyÂła z tego co widzĂŞ pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak brzmi prawidÂłowa nazwa ??
Ja mĂłwie pÂłyn chÂłodniczy Borygo i Petrygo kojarzy mi siĂŞ ze starymi zukami i fiatami 125 p Nalej tam jakiegos motula, albo inny Âśrodek ktĂłregoÂś ze znanych producentĂłw tych specyfikĂłw Greck, ja pÂłynu chÂłodniczego nie zlaÂłem. Mam w garazu temperature od -5 do -8, nie zauwazyÂłem Âżeby cos zÂłego dziaÂło sie z pÂłynem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wymieĂą sobie caÂły pÂłyn. Choleria wie co tam jest wlane i jak dÂługo to juÂż zalega w ukÂładzie. Postaraj zlaĂŚ sie wszystko i zalej nowym, Âświezym pÂłynem. Koszt niewielki, a spokĂłj na dwa sezony.JeÂżeli juz chciaÂłbyÂś dolac czegoÂś innego, to musiaÂłbys zlac trochĂŞ starego pÂłynu np.do szklanki a nastĂŞpnie zmieszaĂŚ trochĂŞ z tym, ktĂłrego chcesz wlaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.