Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3593


Zitol

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz na to czy motocykl jest dobry to nie tylko bezawaryjnoœÌ,szczerze mĂłwiÂąc to ja nie spotkaÂłem serwisowanego motocykla i Âżeby wÂłaÂściciel siĂŞ skarÂżyÂł Âże coÂś mu siĂŞ pieprzy.ja pisaÂłem bardziej porĂłwnujÂąc do innych 500(a tu moÂże siĂŞ komuÂś podobaĂŚ czy nie ale wypada ró¿nie-zaleÂży co jest brane pod uwagĂŞ),nawet wersja F ktĂłra ma przyodziane owiewki w porĂłwnaniu z GPZ500 - ktĂłry juÂż w fazie projektu byÂł konstruowany jako coÂś miĂŞdzy sportowym a do codziennego uÂżytku.nie moÂżna powiedzieĂŚ Âże coÂś jest dobre nie majÂąc punktu odniesienia-a tu nie widze innego wyjÂścia jak porĂłwnanie do innych 500.jedno jest zaletÂą GS 500- cena,cena wszystkiego i to jest podawane jako pierwsze gdy pada pytanie: czemu GS,albo co sobie w nim cenisz???no sami odpowiedzcie drodzy uÂżytkownicy co jest takiego niezwykÂłego w nim oprĂłcz ceny???-wygoda?? jak dla mnie cb jest wygodniejsza-osiÂągi-raczej nie ale oczywiÂście mĂłwimy o motocyklu dla poczÂątkujÂących i tu one nie sÂą waÂżne-ktoÂś powie: jest bezawaryjny-no ale ja siĂŞ nie spotkaÂłem Âżeby ktoÂś mĂłwiÂł Âże cb500 jest szczegĂłlnie awaryjna,co do gpz500 siĂŞ nie wypowiadam-z tego co wiem to teÂż jest bezawaryjny(jakie miaÂłem podstawy Âżeby tak twierdziĂŚ??ano te same co wiĂŞkszoœÌ Âże gs jest bezawaryjna : jest produkowany przez tyle lat wiĂŞc doszli z nim do perfekcji,hehe)wiĂŞc mam pytanie do "fanatykĂłw GS" co sobie w nim chwalicie czego nie ma konkurencja???( XJ600N/S,Cb500,GPZ500s,er5,.....aÂż do nowej CBF500)????proszĂŞ o konkrety-za³ó¿my Âże chce kupiĂŚ 1moto.wiĂŞc co doradzicie ¿ó³todziobowi(sam bym powiedziaÂł Âże to co jest w najlepszym stanie-ale tego za³ó¿my nie bierzemy pod uwagĂŞ-chodzi mi o dane techniczne/eksploatacyjne)proszĂŞ mnie potraktowaĂŚ powaÂżnie i nie tylko czytaĂŚ ale odpowiedzieĂŚ wrĂŞcz o to PROSZĂ!! Pozdrawiam!!!AHA waÂżne Âże ma dwa koÂła 
Leo jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniÂądze... KaÂżdy kupuje to na co go staĂŚ, myÂślĂŞ Âże jak by CB500 byÂła w tej samej cenie co GS500 to ten pierwszy byÂł by najpopularniejszym motocyklem w tej klasie pojemnoÂściowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra , jak dla mnie jaÂłowy temat !!!Wszystkie cwaniaki ktore smigaja na mocniejszych motorach mowia ze GS to bubel - wiec wytlumaczcie mi dlaczego jest tylu uzytkownikow tego motocykla !!! Ok , zaraz napiszecie ze cena , ze bezaaryjnosc !!! Ok zgadzam sie ale czy nie to wlasnie chodzi ??? Ja posiadam GS-a z 1995r jest bezawaryjny , niedrogi , na dluzszej drodze malo pali w ramach 4,5 litra / 100 km !!! Nie ma boskich osiagow , ale coz to byc krolem prostych ??? Jechalem od katowic za gosciem na GSXR 600 i co z tego ze na prostych odjedrzal mi na 500 m , 3-4 zakrety i bylem znow przed nim , wiec oco chodzi !!! Moim skromnym zdaniem przyczepiliscie sie tego modelu jakby to byla jawa 350 Chcesz sie nauczyc do swojej przygody z motorami to kup GS-a !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w odpowiedzi na pytanie czemu jeŸdzi najwiêcej gsów....... wystarczy tylko to przenieœÌ na realia samochodowe dlaczego kiedys jeŸdzi³o najwiêcej 126p? a wracajac do aktualnych czasów dlaczego tak niedawno na ulicach jeŸdzi³o najwiêcej daewoo? a odpowiedz w temacie gs vs reszta œwiata tez jest chyba oczywista jesli gs juz fabrycznie jest taùszy to producent musia³ gdzieœ poszukac oszczêdnosÌi i objawi³o siê to na jakoœci (np. lakieru, plastików itp). Jest jakis posiadacz co najmniej 5 letniego gs'a który dobrze go obejrza³ i nie znalaz³ na nim ani kawa³eczka rdzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w odpowiedzi na pytanie czemu jeÂździ  najwiĂŞcej gsĂłw....... wystarczy tylko to przenieœÌ na realia samochodowe dlaczego kiedys jeÂździÂło najwiĂŞcej 126p? a wracajac do aktualnych czasĂłw dlaczego tak niedawno na ulicach jeÂździÂło najwiĂŞcej daewoo?
Dlatego Âże nie byÂło innej alternatywy 126p w zamkniĂŞtej gospodarce.Chyba niechcesz porĂłwnywaĂŚ Suzuki do Daewoo ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JRK masz cos do daewoo? Ja mam lanosa i takiej relacji ceny do jakosci trudno znalezc na rynku. Jezeli chodzi o samochody to zdziwilbys sie jak wiele laczy te dwie marki. Po pierwsze powiazania kapitalowe z GM, czesc rozwiazan technicznych obu marek jest wspolna (glownie z Oplem). A na koniec .... samochod znany u nas jako Chevy Lacetti (nastepca Daewoo Nubira) sprzedawany jest w JuEsEju pod marka uwaga....SUZUKI. zobacz sobie na www.suzuki.comDaewoo to samochody niedoceniane. A niepochlebne opinie i zarty najczesciej padaja z ust tych, ktĂłrzy nigdy tymi samochodami nie jezdzili. Male ustepstwo moge zrobic dla Tico

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JRK masz cos do daewoo? Ja mam lanosa i takiej relacji ceny do jakosci trudno znalezc na rynku. Jezeli chodzi o samochody to zdziwilbys sie jak wiele laczy te dwie marki. Po pierwsze powiazania kapitalowe z GM, czesc rozwiazan technicznych obu marek jest wspolna (glownie z Oplem). A na koniec .... samochod znany u nas jako Chevy Lacetti (nastepca Daewoo Nubira) sprzedawany jest w JuEsEju pod marka uwaga....SUZUKI. zobacz sobie na www.suzuki.comDaewoo to samochody niedoceniane. A niepochlebne opinie i zarty najczesciej padaja z ust tych, ktĂłrzy nigdy tymi samochodami nie jezdzili. Male ustepstwo moge zrobic dla Tico
Zgadzam siêw 100 % u nas na grupie jeŸdzi³y kiedyœ Lanosy te auta tak dosta³y w dupe jak ma³o które (wi¹za³o siê to z brakiem konsekwencji finansowych wyci¹ganych przez firmê ) potem mieliœmy skody a teraz toyoty ( te autka se nawet stan¹Ì ko³o Lanosów nie mog¹. ( Co chwilka coœim dolega )Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vader alias Toitoi: a gdzie ja napisalem ¿e mam coœ do Deawoo ? Chyba mnie zle zrozumia³eœ. Ale nie stawiajcie Suzuki i Deawoo na jednej pó³ce, chyba z oczywistych wszystkim wzgledów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JRK masz cos do daewoo? Ja mam lanosa i takiej relacji ceny do jakosci trudno znalezc na rynku. Jezeli chodzi o samochody to zdziwilbys sie jak wiele laczy te dwie marki. Po pierwsze powiazania kapitalowe z GM, czesc rozwiazan technicznych obu marek jest wspolna (glownie z Oplem). A na koniec .... samochod znany u nas jako Chevy Lacetti (nastepca Daewoo Nubira) sprzedawany jest w JuEsEju pod marka uwaga....SUZUKI. zobacz sobie na www.suzuki.comDaewoo to samochody niedoceniane. A niepochlebne opinie i zarty najczesciej padaja z ust tych, ktĂłrzy nigdy tymi samochodami nie jezdzili. Male ustepstwo moge zrobic dla Tico
Stary wyj¹³eœ mi to z ust... No co do TICO to móg³bym coœ napisaÌ o jego wygl¹dzie..... to dopiero puszka.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ch³opaki nie chodzi³o teraz zeby komentowaÌ daewoo tylko jak to sie sprzeda³o i rozesz³o na rynku. bo ciezko by³o by porównaÌ lanosa do civica, a nubire do accorda. Ale lepiej przejsc do dyskusji o motocyklach a nie autach PSSam jeŸdzê daewoo, narazie mnie nie zawiod³o z powodu awarii i usterek ale czepiam sie szczegó³ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niemiec mozna wytargac takiego er'a albo cb za te same pieniadze co gs'a a przynajmniej powazniej wygladaja
He???Powazniej???W ktorym miejscu ER albo CB wyglada powazniej od GS???W GS przynajmniej rama wyglada na aluminiowa i poteznÂą....I tylne zawieszenie na centralnym amortyzatorze tez wg mnie wyglada powazniej...A tak wogole to temat zrobil sie bardzo jaÂłowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w najbliÂższym czasie sprowadzĂŞ Kawasaki GPZ 500S, 1999 rok, w stanie idealnym z niemiec, 100% oryginalny i bezwypadkowy. jakby byli chĂŞtni to proszĂŞ pisaĂŚ za wczasu: [email protected]ĂŚ moze bede miaÂł foto zanim pojadecena myÂśle ze atrakcyjna: 8000zÂł do uzga tak wogĂłle to jestem nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamyDaj znaĂŚ w jakim przedziale cenowym szukasz motocykla.MoÂże coÂś pomoÂżemy  PozdrawiamyZaÂłoga PITSTOP
No tutaj to uwaÂżaj jak my byliÂśmy tam kiedys CBR 600 obejrzeĂŚ takÂą "super" to pÂłakaĂŚ siĂŞ chciaÂło ja nie wiem co tam miaÂło byc super, zresztÂą chyba do dziÂś jest do sprzedania!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.