Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakie plany na 2006r.???


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- kupic kask na moto - pas nerkowy tez przydaÂłoby sie sobie sprawic - napisac pozadnie egzaminy koncowe- dostac sie do szkoly jaka mam w planach - poznac forumowiczow ktorych nie znam, (tych ktorych nie mialam okazji jeszcze poznac) - nio i tak jak Beti moze uda mi sie jakis zlot zaliczyc ... Ciekawe ile z tego mi wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elc, S16 temat wypadu na tor trzeba bĂŞdzie poruszyĂŚ w przyszÂłym sezonie bo takÂże byÂłbym na to chĂŞtny, w Poznaniu jest coÂś takiego, 2 czy 3 dni jeÂżdÂżenia i nauki prowadzone przez instruktorĂłw  chyba 600 zÂł o ile pamiĂŞtam za to chcieli.
Hmm, fajnie by bylo, ale wydaje mi sie ta cena mocno optymistyczna... Za weekend (dwa dni) samego prawa do jezdzenia w Poznaniu trzeba dac 500pln za motor. Do tego jeszcze paliwo do motocykla i samochodu (zeby jak sie to moto skasuje bylo jak wrocic), zarcie, spanie i sie robi jakies 1000pln na osobe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w 2006 mam zamiar (nie pisze, ze planuje bo przewaznie nie wychodzi):Splacic raty za motocykl, zakupic w miare kompletne ubranie na motor wraz z kaskiem i protektorami, zapoznaĂŚ sie z ekipÂą motocyklistĂłw z CzĂŞstochowy i nie tylko, pojezdzic po Polsce.Od stycznia wracam na silke takze moj kolejny plan to miec 44cm w biciu na lato:) Zdac wszystkie egzaminy na studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienic uszczelniacze i zestaw napêdowy lataÌ ile sie da byÌ na zlotach i innych imprezach motocyklowych w czerwcu 2dniowy wyjazd do zakopca w lipcu pare dni na s³owacji a sierpieù pieniny jak bêdze to na zlot w szczawnicy no i przyda³o by sie znlaleœÌ plecaczka poznaÌ jak najwiencej motobraci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obowiÂązkowo zmiana sprzĂŞta-ale dopiero na nastĂŞpnÂą jesieĂą,zaleÂżnie od tego co siĂŞ stanie przez ten czas do lata bedzie to w najgorszym przypadku(co nie znaczy Âże zÂłym ) cbr 600 z okolic 94r,w trochĂŞ lepszym zx7r, a w najlepszym nawet blady moÂże z 98-99,a moÂże 00-01,takÂże gixer (ale tylko z trĂłjkÂątnym ÂświatÂłem) jest brany pod uwagĂŞ,r6,cbr 600,najbardziej chciaÂłbym moto juÂż na wtrysku i jak najmÂłodsze ale zobaczymy co z tego bedzie musze siĂŞ nauczyĂŚ dÂługieeeeego endo,i postaraĂŚ siĂŞ nie wjeÂżdzaĂŚ kolegom w tÂłumik (pozdro Gixer)hehedo zobaczenia w przyszÂłym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butki trzeba kupiĂŚ jak najszybciej, serwisik maszyny, moze jakieÂś poprawki wizualne maszyny. Kombik by sie zdaÂł, ale to chyba w srodku sezonu. Chyba ze sprzedam sprzet to kase bede zbieraÂł na wymarzone 954 sie zobaczy A co do wyjazdĂłw, to sam nie wiem. Napewno Zakopane, a we wakacje Mazury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.