Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakie plany na 2006r.???


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Sean napisaÂł/a:Z noclegami nie powinno byĂŚ wiĂŞkszego problemuO na weekend majowy wÂłaÂśnie moÂże byĂŚ problem z noclegami, chyba, Âże siĂŞ coÂś wczeÂśniej skoÂłuje  Ja teÂż siĂŞ pisze jeÂżeli moÂżna
Pewnie, Âże moÂżna :!: A co do noclegĂłw, to siĂŞ najwyÂżej weÂźmie namioty. Poza tym mam pod Kowarami zaprzyjaÂźnione gospodarstwo agroturystyczne (moÂżna zrobiĂŚ bazĂŞ wypadowÂą), no i kilka namiarĂłw na noclegi w okolicach Milicza. Nie martwmy siĂŞ na zapas :!: Trza mysleĂŚ pozytywnie :!: :!: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

priorytet to zakup nowego moto no a potem wiadomo:1.pic w jeszce wiekszych ilosciach2.zaliczyc jeszce wiecej zlotow3.nawinac jeszce wiecej kilometrow4.poznac wiecej psycholi w kacholach5.no i progres w jezdzie na gumie musi byca z tego wzgledu ze koncze ta pierdzielona szkole ide do roboty wsio jest do zrealizowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja teÂż coÂś dodam od siebie Wymiana wydechĂłw na ovalne anodyzowane z tytanu firmy scorpion (oczywiÂście z "homologacjÂą" ) juÂż zapÂłacone ale ciÂągle czekam :? Kupno rĂŞkawiczek, bo stare po czterech sezonach siĂŞ troche zuÂżyÂły :?Zakup butĂłw, bo w glanach jeÂździĂŚ to chyba Âśredni pomysÂł Wymiana szyby wraz z szybkÂą antifog w kasku (czy jak to siĂŞ tam pisze ). No i jakieÂś krĂłtkie wypady np. na SÂłowacje z ekipÂą (bo tam podobno zdrowy asfalt jest )No i najwaÂżniejsze Âżeby jeÂździĂŚ i na paliwo starczaÂło zawsze i sprzĂŞt siĂŞ nie pieprzyÂł Jak narazie 21 tyÂś. i jedyna usterka to pĂŞkÂła gumka pod klucze wiĂŞc je wywaliÂłem Druga guma z przodu i trzecia z tyÂłu niestety ta trzecia starczy na poczÂątek sezonu i trzeba bĂŞdzie kupiĂŚ czwartÂą :? Byle do marca-kwietnia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda marze o wypadzie na Skandynawie ale jak to nie wypali(pewnie nie bedzie zainteresowanych zimn¹ pó³noc¹ Europy) to chêtnie siê pisze na Twoj¹ propozycje. Ach ju¿ mi sie chce jechaÌ.
Jak to nie bĂŞdzie chĂŞtnych!! Jest juÂż kilku i mnie teÂż mozna (trzeba!) doliczyĂŚ do grupy. Tyle, Âże ogranicza mnie urlop. Na pewno uda mi sie zaÂłatwiĂŚ 3 tygodnie ale czterech juz nie dostanĂŞ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeÂździĂŚ, jeÂździĂŚ i jeszcze raz jeÂździĂŚ. Prawko wÂłaÂśnie zdaÂłem trzy godziny temu, wiĂŞc od wiosny bĂŞdĂŞ legalnie ÂśmigaÂł mojÂą nowÂą 125.

przede wszystkim zrobic z mojego zaniedbanego intrudera taki sprzecik ze wymiekam mam na to czas do wczesnej wiosny i potrzeba mi na to okolo 3 tys zl wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale dam rade
GratulujĂŞ nowego sprzĂŞta Kiedy kupiÂłeÂś Intrudera i co z twoim Junakiem-majstersztykiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra.. jeszcze pare rzeczy mi sie przypomnialo... a wiec :- przed ostra impreza brac zawsze 2 KC :roll: - zrobic wreszcie porzadek w garazu :mrgreen: - zaliczyc 1 semestr.. 2 zreszta tez :mrgreen: - nabic tak do 2tys postow na 4um :mrgreen: - zakochac sie :mrgreen: - zrobic cos totalenie glupiego 8) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Ziobu,Sorki, Âże dziÂś odp. ale miaÂłem problemy z netem Nawet spox -- fajna byÂła pogoda na MOTO Mam nadzieje ze dziÂś tez taka bĂŞdzie MoÂże po treningu przyjade na S1 ( oile siÂł starczy :wink: ) - w koncu mam niedaleko... A Ty jakie palny na dziÂś ?Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Ziobu,  Sorki, Âże dziÂś odp. ale miaÂłem problemy z netem  Nawet spox -- fajna byÂła pogoda na MOTO  Mam nadzieje ze dziÂś tez taka bĂŞdzie  MoÂże po treningu przyjade na S1 ( oile siÂł starczy  ) - w koncu mam niedaleko...  A Ty jakie palny na dziÂś ?
A Tobie sie czasem GG nie pomylilo z Forum??? :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.