Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakie plany na 2006r.???


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 - zakochac sie  :oops:  :mrgreen:  - zrobic cos totalenie glupiego  8)   :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
SKALAR -> zakochac sie = zrobic cos totalenie glupiego :wink: a jeœli chcesz zrobiÌ coœ bardziej g³upiego to ja CI moge podrzuciÌ pare pomys³ów.. uwie¿ mi ja mam w tym wprawe aby robiÌ cos g³upiego sorki za :Off-Topic:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja:- zmiana moto .. w planach hornet 600 - w zaleznosci od tego ile bede mial kasy :? - doskonalenie umiejetnosci na motorze (wyglupow tesz )- moze jakies kuferki i kilkudniowa turystyka - zaliczyc wiecej zlotow - zaliczyc 1 i 2 semestr - jeszcze wiecej pic niz w tym roku :mrgreen: - jeszcze wiecej imprezowac i szalec :mrgreen: w sumie mam jeszcze jeden miesiac wiec jak cos jeszcze wymysle to dopisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKALAR -> zakochac sie = zrobic cos totalenie glupiego  
Tu sie musze niestety zgodzic :| :mrgreen:
a jeÂśli chcesz zrobiĂŚ coÂś bardziej gÂłupiego to ja CI moge podrzuciĂŚ pare pomys³ów.. uwieÂż mi ja mam w tym wprawe aby robiĂŚ cos gÂłupiego  
Trzeba kiedys przy browarku przeanalizowac pare Twoich pomyslow :wink:
Pewnie chce azebys sie zakochal w suzi,
Nie ma sprawy :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chce azebys sie zakochal w suzi,
a co Ty tam wiesz...
suzi napisaÂł/a:SKALAR -> zakochac sie = zrobic cos totalenie glupiego  Tu sie musze niestety zgodzic  
no niestety takie Âżycie :|
suzi napisaÂł/a:a jeÂśli chcesz zrobiĂŚ coÂś bardziej gÂłupiego to ja CI moge podrzuciĂŚ pare pomys³ów.. uwieÂż mi ja mam w tym wprawe aby robiĂŚ cos gÂłupiego  Trzeba kiedys przy browarku przeanalizowac pare Twoich pomyslow  
wiesz gdzie mnie szukaĂŚ
Timac napisaÂł/a:Pewnie chce azebys sie zakochal w suzi,  Nie ma sprawy  
hem... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak Po pierwsze serwis VFR bo wkoĂącu juÂż sie jej naleÂży :mrgreen: nio a potem - szlifowaĂŚ jazde na gumie oby nie pĂŞkÂła - wyjazdy na zlociki rozpoczynajace sezon - majowka w bieszczadach- wyjazd na Ukraine nad morze czarne :mrgreen: - jak najwiecej zlotĂłw zaliczyĂŚ w czechach i nie tylko WÂĄTROBY muszÂą byĂŚ :mrgreen: :mrgreen: - i ÂśmigaĂŚ ÂśmigaĂŚ i jeszcze raz ÂśmigaĂŚ ........YNO JAZDA W 2006........ .................OCZYWIÂŚCIE Z EKIPÂĄ FORUMOWÂĄ JAKBY INACZEJ :mrgreen: ...........>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myÂśle Âżeby zrobiĂŚ prawko kategori A i B(czasami moÂże siĂŞ przydaĂŚ)doprowadziĂŚ DT do stanu idealnego i jazda przez pola lasy gory i doliny aÂż w baku braknie etyliny. przydaÂła by siĂŞ jakaÂś fajna kurteczka i butu(trzeba nad tym bĂŞdzie pomyÂśleĂŚ) :roll: pozdrowiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm . wiecje wypowiadac sie a poza tym z tych legalnych zeczy to chcialbym zrobic prawko na kategorie A mysle ze z B sie jeszcze w tym roku wyrobie planuje tagrze sie niezabic w przyszlym roku a z nielagalnych to mam ochote zjechac z tego niewykonczonego biorowca w bielsku // a poza tym to szalec dowoli puki sil starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy (wiekszosc) widze plany turystyczne Ja nic nie zmieniam, nie kupuje - moto dopiero co nabyte, kombik, zolw, kask - jeszcze pachna nowoscia :mrgreen: No moze tylko crash pady sobie sprawie i zalicze przynajmniej jeden weekend w Poznaniu - tak sobie wymyslilem, ze fajnie by bylo jakos panowac nad tym sprzetem, jak juz sie go ma Poza tym jezdzic bede tak czesto jak czas i kasa pozwola... no i w koncu zrobie to prawko, bo klopotow juz mam dosyc bez tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obecnej chwili podreperowaÌ sprzeÌik, po ostatnim zachaczeniu o psa. Poza tym jakieœ solidne butki, myœle nad walniêciem lekkiego chromu na ko³a no i zmiany wydechu bo ten jest stanowczo za cichy. Co do wyjazdu, to ju¿ sam nie wiem. Tegoroczne Wêgry okaza³y siê za drogie i te¿ pogody nie by³o jak w Polsce. Totalna kicha, mo¿ê by tak Chorwacje wypróbowaÌ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.