Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

fucking puszki, czyli kolejny wypadek


Paździoch

Rekomendowane odpowiedzi

No chcialoby sie powiedziec cos milego ale sie nie da, same nieszczescia, dzis kumpel moj najlepszy byl w salonie Yamahy w chorzowie na wymianie gwarancyjnej uszelki, i jak wracal (ok16) to jakis pierdolony puszkowiec wyjezdzal z chodnika i go niezauwazyl (moze by mu latwiej bylo zauwazyc gdyby glowa ruszyl), no i Sali (bo tak na kumpla mowimy, Ostek zna na pewno, jezdzi na takiej czarnej Yamaszce DT 125R) uderzyl w auto, nawet sie nie przewrocil, podjechal do chodnika stanal....jednak z bolu nogi w tej pozycji zbyt dlugo sie nie utrzymal, karetka przyjechala, wzieli go na szpital, a tam co? do tygodnia bedzie mial operacje bo mu rozczaskalo kosc w kostce, syf jakich malo, bylem u niego w szpitalu, dali mu glupiego jasia i jakos tam sie czuje, nic mu nie ma oprocz tej nogi:/ ja oczywiscie wrocilem na moto do domu (bez prawka jeszcze no ale jakos trzeba bylo sciagnac maszyne) a Sali w szpitalu cholera wie na jak dlugo. uwazajcie na siebie chociaz niestety w wiekszosci wypadkow to nie od Nas zalezy. fuck fuck fuck :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ju¿ ku...a jest na naszych drogach ,trzeba mieÌ oczy i w du..e ,a jeszcze dziœ widzia³em go œmigaÌ po goduli ,co za pech ,trudno co sie sta³o to sie nie odstanie,¿ycze szybkiego powrotu do zdrowia i niech siê stara o odszkodowanie,jak goœÌiu zap³aci to mo¿e siê nauczy patrzeÌ do lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kumpel wraca do zdrowia. Ja jakis miesiac temu tez zatrzymalem motocykl przed debilem ktory mi wyjechal z parkingu na ulice i sie tylko giblem na bok na szczescie nic sie nie stalo.Koles se jakby nigdy nic pojechal ale dojechalem go na swiatlach koles odsunol szybe i jeszcze cos pyskowal dostal 4 szybkie i na tym sie skonczylo Juz mi sie zdarzylo 3 razy po ryju nastukac kierowcom puszek :| [ Dodano: 2005-10-28, 23:54 ]A kumplowi mozna tylko zyczyc szybkiego powrotu do zdrowia i oby nie mial jakichs wiekszych komplikacji z ta noga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokÂładnie ludzie nie myÂślÂą za kierownica ... wcozraj czekaÂłem na skrzyzowaniu zeby pzrejechac i jedzie maluch z pierwszenstwem i wali jush z 40 m od skrzyzowania migaczem ze skreca w prawo tam gdzie ja stalem... wiec mysle przeciesh moge ruszyc i wio ... a jednak poczekalem i dobshe bo mÂądra pani z fiata 126p. wlaczyla migacz 40m od skrzyzowania i skrecvila dopiero za nim... wiec gdybym wyjechal to by bylo boooomm :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycze szybkiego powrotu do zdrowia i oczywiscie na moto ehh jak mnie wkurzajÂą ci katamaraniarze !!!!!! [ Dodano: 2005-10-29, 22:07 ]ja dzis tez mialem sytuacje takÂą ze jakis puszkowiec(taksĂłwkarz) wymusiÂł na mnie pierwszeĂąstwo ale zdÂązylem zachamowaĂŚ bo inaczej bym mu wjechal !!!! ja sie wkurzyÂłem trabiÂłem a on jeszcze do mnie pretensje mial.. ehh ci KATAMARNIARZE!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem od kumpla, hmm... w polowie tygodnia bedzie operacja, a czuje sie wesolo, bo daja mu jakies leki:) chlopak sie nameczy niestety i powiem wam nie naprawiajcie zagarkow w Chorzowie na 3 maja bo ten koles co spowodowal wypadek ma wlasnie tam swoj zaklad, (taki dokladny by sie wydawalo :x )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim wlasnie mam nowe wiadomosci o Saliku, no i juz jestem kompletnie zdoÂłowany, nie zrobili mu do tej pory operacji bo...bo mial/ma (juz sam nie wiem) krwiaka, zalozyli mu jakies sÂączki itp. od 5 dni ma gorÂączke, nonstop podaja mu Dolargan (lek narkotyczny) bo bez niego nie umie wytrzymac, ma male szanse uzyskaja juz wczesniejsza sprawnosc nogi, chociaz narazie to sie tylko modle zeby przynajmniej jakÂąkolwiek sprawnosc odzyskal. TO byl taki sobie niewinny wypadek, nawet sie nie przewrocil, a konsekwencje jeszcze pewnie przez dlugi czas beda sie pojawiac. po prostu masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera tam wiec, co sie zapytasz lekarzy to prosze przyjsc pozniej (tak juz od tygodnia) albo "no trudno powiedziec" jutro pojde do jego matki to bede wiedzial, jak narazie ma krwiaka, mial zalozone dreny ale je sciagneli bo i tak sie nie wchlanial, czyli mi rozrastajacego sie krwiaka co nie potrafi sie wchlonaĂŚ, masakra, nie wiem co bedzie, jutro CI Ostek dam znac bo sprobuje sie cos dowiedziec jeszcze cos. a pewne jest to ze 6-8 tygodni bedzie lezal a pozniej rehabilitacja.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.