Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

No to se qrwa polatałam


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

No i sta³o sie. mia³em nadzieje ze tu nie zagoszcze ale coz W piêknych okolicznosciach miasta krakowa, bêdac na jesiennej przebierzce z kolega Virtualem, kontemplujac przyrodê, nagle ni stad ni z ow¹t przed moim motocyklem zauwa¿y³em zielonego poldka. wiec pragn¹c unikniêcia zaparkowania na jego odbytnicy postanowi³em dokonac zahamowania pojazdu. lecz có¿, polskie drogi mamy jakie mamy nagle pod moim ko³em znalaz³ sie piêkny element krajobrazu jakim jest smo³a ³¹czaca ³atê z jezdni¹. dalej juz nie trzeb by³o d³ugo czekac. po chwili widzia³em juz tylko moto szlifuj¹ce po glebie i szanownego kolege zblizaj¹cego siê bardzo mocno ko³em swojego moto do moich szanowych genitaliów. Tak wiêc z tego miejsca chcia³em serdecznie mu podziêkowaÌ za szacunego dla mojego przyrodzenia i szybk¹ zdrow¹ reakcje. No to pozbieralismy moto po ca³ej drodze i skierowalismy sie na chodnik a nastepnie do myjni. Ale ze dalsza jazda nie koniecznie by³a mozliwa zawezwa³em taxi motocyklowe i wolnym krokiem uda³em sie do domu. ca³a lewa strona mnie napierdala od stopy poczynajac na szyi konczac. ale przynajmniej bede mial co robic w dlugie zimowe wieczory. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie jesiennych pechowcĂłw  . TeÂż miaÂłem ostatnio dzwona i skoĂączyÂło siĂŞ niestety na bolesnym urazie kolana no i czeka mnie kilkumiesiĂŞczna rehabilitacja. ÂŻycze szybkiego powrotu do zdrowia . Pozdrawiam.
no to widze ze nie jestem sam jak narazie ledwo ruszam gÂłowÂą i reka ale nie ma tragedii. za kilka dni nie bedzie sladu jak sie soba zajme Swoja droga nie spodziewaÂłem sie ze bede swoim klientem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.