Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dziadek na ścigu!


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rano ok. 9:30 - 10:00 w Bobrownikach œl¹skich przy Leadre Price'ie widzia³em dziadunia w orzeszku i zamszowej kurtce na nowiutkim, niebieœciutkim œcigaczu (chyba jakieœ 600ccm) :!: Jecha³ od T.G. w stronê Bytomia.Nie wiem co to za motocykl, mimo ¿e jecha³ baardzo powoli, ale nie mog³em odciagn¹Ì wzroku od tej zoranej zmarszczkami twarzy! Dobrze, ¿e jecha³em katamaranem, bo mi rêce opad³y.Wielki szacunek dla dziadka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, co tam w tym dziwnego Czy kazdy dziadzio musi jeŸdzic Rometem, lub prze¿ywaj¹c po raz drugi m³odoœÌ musi dosiadaÌ choppera lub ruska ?? :mrgreen: Szacun dla dziadzi, ale niech dba o nadgryzione zêbem czasu gnaty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Ja kiedyœ z babci¹ sobie pogada³am i dowiedzia³am siê ¿e jak by³a m³oda to tak samo jak ja chcia³a na motocyklu jeŸdziÌ 8) ale niestety rodzice jej nie byli zamo¿ni i nie by³o jej staÌ na kupno czegokolwiek. Na moim wczeœniejszym moto (simson s51) jeŸdzi³a ze mn¹ wszêdzie (dodam jeszcze ¿e ja wa¿e tak œrednio na je¿a po³owê tego co babcia ), ale dziwne bo na Gs-a nie chcê wsi¹œÌ... (mówi ¿e je¿d¿ê jak szatan i chce sobie jeszcze po¿yÌ). Ale mo¿ê j¹ jeszcze przekonam pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiehie ja miaÂłam taki ,,szok" jak zobaczyÂłam motocyklistĂłw w austrii.....a najlepsze byÂło to,ze motocyklem kierowaÂła ,,babcia" w zielonym Âśliskim dresiku,ale nie udaÂło mi siĂŞ jej uchwyciĂŚ :mrgreen:Acha,no i zapomniaÂłam dodaĂŚ,Âże te kurtki i kaski tak sobie leÂżaÂły a oni spokojnie poszli do sklepu.......a stali na specjalnym parkingu przygotowanym pod motocykle...... :| :Off-Topic: ciekawe,kiedy u nas tak bĂŞdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Babcia osiÂągaÂła sukcesy w motocrossie i nie wÂątpie Âże za swoich czasĂłw nie jednemu z nas pokazaÂła by jak siĂŞ jezdzi ,mam nawet gdzieÂś jakieÂś jej dyplomy. Heh KudÂłaty a moÂże ty byÂłeÂś po wczorajszym a to byÂł jakiÂś stunter ,bo oni przewaÂżnie jeÂżdzÂą w tego typu kaskach na plastikach( lub ew. dziadek stunter 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki uklon dla "dziadka" na scigumoj ojczulek tez zmigal motorami, mam nawet fotki jak byl mlody. mial w zyciu z 17 motorkow.ostatnio dosiadl moja honde jak wyrwal z przed bloku to bylem w szoku, wrocil po chwili usmiechniety. stare dobre czasy sie przypomnialy.tak wracajac to z motorkow sie nie wyrasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiehie  :D  ja miaÂłam taki ,,szok" jak zobaczyÂłam motocyklistĂłw w austrii.....a najlepsze byÂło to,ze motocyklem kierowaÂła ,,babcia" w zielonym Âśliskim dresiku,ale nie udaÂło mi siĂŞ jej uchwyciĂŚ  :mrgreen:Acha,no i zapomniaÂłam dodaĂŚ,Âże te kurtki i kaski tak sobie leÂżaÂły a oni spokojnie poszli do sklepu.......a stali na specjalnym parkingu przygotowanym pod motocykle...... :|   :Off-Topic:  ciekawe,kiedy u nas tak bĂŞdzie
PiĂŞkne Beemki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pierdo³y pociskaciemój dziadek jak by³ m³ody te¿ jeŸdzi³, a mnie chodzi i goœcia naruszonego zêbem czasu jad¹cego na œcigu dajcie teraz swojemu diadkowi R6, zobaczymy jak pojedzie i czy pojedzie mój siê np boi wsi¹œÌ na moje maleùstwo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy mĂłj dziadiuÂś jeszcze zyÂł kilka lat temu przyjechaÂłam do niego z kumplem na moto GdybyÂście widzieli jego oczy jak sie cieszyÂł, a ile miaÂł pytaĂą o to jak to teraz sie jezdzi w tych czasach, jaka to maszynka i wogole. A i milo bylo posluchac o tym, ze wybierajac sie w trase ubieral stara skorzana kurtke, jakis golf i okladal sie caly gazetami zeby nie bylo tak zimno Pewnie gdy byl w stanie chcialby sobie na nim chociaz usiasc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, moj, Swietej Pamieci, dziadek, jezdzil na Jawie 90 Cross, mam nawet fotke, ale neistety motor mu spod bloku ukradli... i chyba na tym sie historia motocyklizmu w rodzinie zakonczyla, poki ja na swiat nie przyszedlem :mrgreen: zamieszczam zdjecie, jedyne, jakie mam... ciekawe, co za naprawy Jawa potrzebowala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pierdoÂły pociskaciemĂłj dziadek jak byÂł mÂłody teÂż jeÂździÂł, a mnie chodzi i goÂścia naruszonego zĂŞbem czasu jadÂącego na Âścigu  dajcie teraz swojemu diadkowi R6, zobaczymy jak pojedzie i czy pojedzie mĂłj siĂŞ np boi wsi¹œÌ na moje maleĂąstwo :wink:
HA HA HA oj dzieciaki, dzieciaki ciekawy jestem jak o WAS za 30 lat bĂŞdÂą mĂłwili.Czy teÂż bĂŞdziecie budziĂŚ takÂą sensacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój dziadek jak zobaczy³ ¿e pod domem stoi mój motocykl z kluczykami wsiad³,zapali³(wczeœniej ju¿ jeŸdzi³ :wink: ),i przejecha³siê do ronda i spowrotem w orzeszu,ale najlepsze jest to ¿e jecha³ w krótkich spodenkach,bez koszulki i kasku(!),i ten jego wielki brzuszek hehea dodatkowo jak slecia³em na dó³ ¿eby zobaczyÌ czemu siê tata œmieje to dziadek jak zsiada³ powiedzia³: kurde nie mom pojêcia czemu wszyscy siê na mnie jak na kretyna patrzelihahahaserio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.