Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wybory prezydenckie 2005


wewewedwe

Rekomendowane odpowiedzi

Nic dodac nic uj¹Ì wpiszcie swoje komentarze To ¿e Pan Kaczyùski wogóle wygral te wybory zawdzieczamy niskiej frekwencji ludzi w miastachhttp://cbs.voyager.pl/wybory.jpghttp://cbs.voyager.pl/dane.jpg Smutne jest to ¿e Kaczynski chce 4 Rzeczpospolita zrobic to juz wogole mozemy wyjechac z tego kraju xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx(wypowiedz usunolem bo budzi za duzo kontrowersji na forum) :Off-Topic: I co jest najlepsze Pan Kaczynski wprowadzi nam nowa konstytucje jak to zapowiadal w czasie kampani wyborczej Nie zapominajmy równie¿ ze nasz nowy prezedent ma pe³ne poparcieksiedza rydzyka oraz Pana leppera nie wspominajac juz nic o Giertychu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak widac to rolnicy i ludzie z "niskim wyksztaÂłceniem" podjeli ta decyzje
Wg Ciebie ludzie ze wsi to tylko rolnicy i mieszkancy z niskim wyksztalceniem?Bo jesli tak to jebnij sie w glowke bo widze ze gowno wiesz.Sam mieszkam na wsi i jak czytam takie komentarze to zaczyna we mnie buzowac :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac to rolnicy i ludzie z "niskim wyksztaÂłceniem" podjeli ta decyzje  oby jej za szybko nie pozalowali
Wez idz do piwnicy wez mlotek i puknij sie w leb....To jest forum motocyklowe i nie mam zamiaru sluchac o przekonaniach politycznych innych i guzik Tobie do tego na kogo i na co glosowalem.........Swoje prognozy i czarne scenariusze lepiej zweryfikuj zanim zamierzasz je glosic bo robisz z siebie posmiewisko....A to co piszesz swiadczy tylko o jednym gowno wiesz o tym jak funkcjonuje Panstwo i kto bedzie nim rzadzil............A tak na marginesie to mieszkam na wsi, studiuje 2 kierunki, pracuje w miedzynarodowej firmie i podejrzewam, ze jestem lepiej wyksztalcony niz wielu ludzi z miasta...........
Do konca myslalem ze jednak rusza mozgownica coniektorzy i wybiora z tej dwojki tuska. Niestety stalo sie inaczej
A niby Tusk jest prezydentem lepiej wyksztalconym??????????? On nawet "Dzien Dobry" nie ptrafi powiedziec w zadnym innym jezyku niz polski 8) 8) Wkurzaja mnie ludzie ktorzy niby wiedza jak bedzie lepiej dla wszystkich..................i co tacy jestescie madrzy i wyksztalceni a wiesniaki i tak Wam swoje pokazaly He He HeNa koniec dodam, ze jestem totalnie apolityczny i nic mnie nie obchodzi kto bedzie tym prezydentem... dla mnie bedzie dalej tak samo, uczelnia, praca, motocykl, dziewczyna i drozejace paliwo......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac to rolnicy i ludzie z "niskim wyksztaÂłceniem" podjeli ta decyzje
Wg Ciebie ludzie ze wsi to tylko rolnicy i mieszkancy z niskim wyksztalceniem?Bo jesli tak to jebnij sie w glowke bo widze ze gowno wiesz.Sam mieszkam na wsi i jak czytam takie komentarze to zaczyna we mnie buzowac :x
Statystyki mĂłwiÂą same za siebie.Tusk wygraÂł w miastach a Pan KaczyĂąski na pozostaÂłym obszarze Ludzie ktĂłrzy oddawali gÂłosy na Leppera oddali je teraz KaczyĂąskiemu A po drugie nie powiedziaÂłem ze ludzie z niskim wyksztalceniem sa w jakimsstopniu gorsi od ludzi wyksztalconychAle od zawsze tak byÂło ze ludzie mieszkajacy na wsi w "wiekszosci" czesto nie maja funduszy zeby sie uczyc tylko musza ciezko pracowac :!: i patrza na wybory ze swojego punktu widzeniaA Pan KaĂŚzynski obiecal im gruszki na wierzbie i teraz bedziemy miec tego konsekwencje I specjalnie napisalem ludzi z nizszym wyksztalceniem w cudzyslowi zeby nie obrazic tym nikogo a ty wzioles to sobie chyba zbytnio do serca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,ja nie rozumiem tego...a jakby wygraÂł Tusk to znowu wszyscy popierajÂący KaczyĂąskiego,twierdziliby Âże naleÂży uciekaĂŚ z kraju,bo za nim stoji kwachol,urban,gronkiewicz i dalsza elita,sami debile na nich gÂłosowali i spoÂłeczeĂąstwo jest gÂłupie........ :x kaÂżdy miaÂł prawo gÂłosu,gÂłosowaÂł na kogo chciaÂł i jest jak jest... :? dlaczego ludzie nie potrafiÂą siĂŞ nawzajem uszanowaĂŚ,tylko zaraz jedni na drugich naskakujÂą,wyzywajÂą od najgorszych tĂŞpakĂłw i kretynĂłw:doh: straszne nie jest to kto zwyciĂŞÂżyÂł,tylko jaki poziom i jakie zachowanie ludzie sobÂą reprezentujÂą po tych wyborach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponowaÂł jednak trzymaĂŚ siĂŞ tematyki motocyklowej na tym forum, a takie sprawy jak wybory, polityka itp to w dziale off topic. Niepotrzebne spiĂŞcia siĂŞ robiÂą.
Masz racje z off topiciem nie zauwazylem ze ktos juz zaczol tam temat wiec mozna go przeniesc w calosci zeby nie wywolywac spiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od zawsze tak byÂło ze ludzie mieszkajacy na wsi w "wiekszosci" czesto nie maja funduszy zeby sie uczyc tylko musza ciezko pracowac
Ale sie znalazl znawca zycia na wsi :x Tak jak mowilem:gowno widziales i gowno wiesz....Za to w miescie wg tej Twojej teori mieszkaja sami wyksztalceni ludzie i do tego z kasa
ja bym proponowaÂł jednak trzymaĂŚ siĂŞ tematyki motocyklowej na tym forum
Tez tak sadze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca myslalem ze jednak rusza mozgownica coniektorzy i wybiora z tej dwojki tuska. Niestety stalo sie inaczej
A niby Tusk jest prezydentem lepiej wyksztalconym??????????? On nawet "Dzien Dobry" nie ptrafi powiedziec w zadnym innym jezyku niz polski 8) 8) Wkurzaja mnie ludzie ktorzy niby wiedza jak bedzie lepiej dla wszystkich..................i co tacy jestescie madrzy i wyksztalceni a wiesniaki i tak Wam swoje pokazaly He He He
Z tego co twierdzil to zna w stopniu dostatecznym niemiecki i angielski a Kaczynski stwierdzil ze kieeedys ruski W kazdym raznie nie o to chodzi.To co zrazilo mnie strasznie do Kaczynskich to ich darzenie do wladzy a ja nie lubie karierowiczow. Troche sledzilem ich poczynania i od poczatku wkurzala mnie kampania PIS'u. "Sprzeciwimy sie 3x15", reklamy w telewizji co sie niby stanie jak wejdzie 3x15 (znikaja zabawki dziecia itp). Przed wyborami parlamentarnymi zarzekaliu sie ze Lepper nie zagosci na stolku marczalka czy nawet wice chca zbodyc sobie poparcie ludzi w miastach. W wyborach prezydenckich drugiej tury podczas debaty politycznej nie potrafili powiedziec juz NIE lepera nie bedzie, uciekali od tematu dlaczego??? Otoz zapewne zeby pozyskac glosy oddane na leppera. W dodatku nie podoba mi sie ten cyniczny czlowieczek w swoich wypowiedzial. Mowie tutaj o Lechu. Podczas debat ironicznie mowil do Tuska prezydencie (majac na mysli plakat tuska) a sam cwok wystawil sobie plakaty "Prezydent IV Rzeczpospolitej". W dodatku gdyby Tusk zostal prezydentem byla sznasa na prawdziwa koalicje o wyposrodkowanych pogladach a tera jesli powstanie to na warunkach PIS'u. Nie tak postepuja ludzie chcacy naprawde cos zmienic. Niestety chamstwo bylo postrzegane inaczej: potrafi wlaczyc on napewno cos zrobi :? Poza tym IV rzeczpospolita??? Ciekawe jakie dzialania pozwola stwierdzic iz rzeczywiscie sa one na miare zmiany ustroju. A jesli juz mamy miec w D kto bedzie prezydentem to niech chociaz wyglada jakos. A tak mamy czeresniaka na najwyzszym stanowisku. (mi to osobiscie zwisa ale podalem tylko przykladowy powod dlaczego nie Kaczynski jesli juz nie wierzymy w obietnice i chec dzialania obu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam olewam tÂą pojebanÂą polityke po ukonczeniu 23 lat jade do Francji  :roll:  tam gdzie mieszka prawie cala moja rodzinka
No i co siĂŞ chwalisz :mrgreen: Polskich korzeni i tak sie nie wyzbĂŞdziesz :mrgreen: PoÂłowa mojej rodziny mieszka w "usa", ale mam to gdzies, mnie tutaj dobrze :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku_CSI RIDERS napisaÂł/a:Ja tam olewam tÂą pojebanÂą polityke po ukonczeniu 23 lat jade do Francji  tam gdzie mieszka prawie cala moja rodzinkaNo i co siĂŞ chwalisz  Polskich korzeni i tak sie nie wyzbĂŞdziesz  PoÂłowa mojej rodziny mieszka w "usa", ale mam to gdzies, mnie tutaj dobrze
Âświete slowa mi teÂż tu dobrze ja mam rodzinke teÂż w niemczech ale wole meiszkaĂŚ w polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.