Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 2549


thekamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko Âże rano siĂŞ to na moich plecach troche przetrawione znalazÂło
Hmmm a to jest ciekawe. Czy ktoœ wie na ten temat coœ wiêcej??? jak siê mo¿e w³asne jedzonko znaleŸÌ na plecach??? Mi pasuje tylko jedna teoria - najpierw musia³o wyjœÌ na legowisko na które potem siê po³o¿y³eœ :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saint napisa³/a:tylko ¿e rano siê to na moich plecach troche przetrawione znalaz³oHmmm a to jest ciekawe. Czy ktoœ wie na ten temat coœ wiêcej??? jak siê mo¿e w³asne jedzonko znaleŸÌ na plecach??? Mi pasuje tylko jedna teoria - najpierw musia³o wyjœÌ na legowisko na które potem siê po³o¿y³eœ
:mrgreen: tyz mi sie wydaje ze sie wytarzal w tym jedzonq, bo watpie zeby byl tak wygimnastykowany co by sobie bzzposrednio na plecy zwrocic male co-nie-co :wink: chociaz nigdy nic nie wiadomo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co a ja wÂłasnie sobie wrocilam ze szpitala,bo jak juz wczesniej wspominalam rowniez na Kotwicy mialam maly wypadek z noga No i czego sie dowiedzialam a mianowicie tego ze chcieli mi wsadzic moja noge do gipsu na minimum 2 tyg aleja sobie nie pozwolilam i powiedzialam ze bede oszczedzac ta noge no coz a dzisiaj znowu biba wiec mam nadzieje ze dam rade i jak co to bede skakac tylko na jednej nodze [ Dodano: 2005-10-14, 16:01 ]

Kuzwa ja bylem trzezwy powaga!! ostatnie konczylem pic o 3... chyba potem probowalem w schowku zasnac
Jacku Ty nie probowaÂłes ale spaÂłes w schowku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia Kawabusa, to dokladnie tak jak mnie chcieli unieruchomic :| a na imprezie dasz rade na pewno, ja wlasnie dochodze do siebie po bibie i kolano boli tak samo jak bolalo przed nia, wiec jest gut :mrgreen: poza tym jakos czorno widze to skakanie na jednej nodze, pewnie bedzie Ci trudno na dwoch sie utrzymac :wink:

he he co wÂątpicie w mojÂą gimnastke
a gdzie tam, moze tylko troszeczkiĂŞ :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACA napisaÂł/a:Kuzwa ja bylem trzezwy  powaga!! ostatnie konczylem pic o 3... chyba  potem probowalem w schowku zasnac  Tja, juz widze jak po 3 godzinach wywiaÂło te "jedno" piwko z Ciebie
Z tego co ja pamiĂŞtam to nieÂźle wiaÂło nad KotwicÂą, aÂż byÂł problem z utrzymaniem rĂłwnowagi :wink: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja pamiĂŞtam to nieÂźle wiaÂło nad KotwicÂą' date=' aÂż byÂł problem z utrzymaniem rĂłwnowagi :wink: :mrgreen:[/quote']Prawda, ÂŁysy? Ja tez miaÂłem wraÂżenie Âże coÂś zawiewa :mrgreen: BujaÂło rĂłwno [/quoteCo poniektorych z nog zwiewalo i ladowali na ziemi:D chyba sie z tym zgodzisz Zimer :P:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o sobie. Ja sie elegancko trzymalem
nie wnikam co sobie elegancko trzymales ehhehehehhehe ah te spadajace kurczaki i kieÂłbasy;P [ Dodano: 2005-10-15, 11:00 ]nio a jesli chodzi o buja nie to mnie z nog nie zwalaÂło bo nie mialo po czym i pozatym nie mial mnie kto z nog zwalic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.