Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 2549


thekamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WItam,impreza by³a taka ¿e a¿ szkoda gadaÌ, bo ³ezka siê w oku krêci (nie chcia³o mi siê wracaÌ ).Rezerwacja by³a w innym domku, ale jakimiœ nieznanymi pijackimi œcie¿kami dotar³am do waszego lokum. Muza zar¹bista, towarzystwo pierwsza klasa (szczególne pozdrowienia dla Zimera, który umila³ mi wieczór ), ekscesy wszsytkich przyÌmiewa³y poprzednie imprezy. Taniec w proszku gaœniczym œni mi siê do teraz, bujanie na ³ódkach przy molo te¿ niczego sobie (jakimœ cudem nie spad³am do wody 8) ).ps. przepraszam tych z którymi siê nie pozna³am, ale pewni panowie upili mnie niecnie alkoholem :wink: i nawet zdjêcia jakieœ takie krzywe mi wychodzi³y Tutaj odnoœnik do nich (mi³ego ogl¹dania): http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/20051008/2.../20051008as.zipPozdrawiam i mam nadziejê na rych³e spotkanie@starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Mi rĂłwnieÂż byÂło miÂło poznaĂŚ jak i przypomnieĂŚ sobie parĂŞ osĂłb. Wojtek Saint - mistrz warsztatĂłw przenoÂśnych, Paganini ÂśrubokrĂŞta, co widaĂŚ na ostatnich fotkach z tej oto galeryjki :http://schpakoo.neostrada.pl/galerie/rybni...2005/index.htmlDo zobaczenia!--PzdrSchpakoo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ja i byÂła to 5 nastepnego dnia  8)
No i niestety tutaj ty takÂże siĂŞ mylisz Wedle moich informacji ostatniÂą trzeÂźwÂą osobÂą byÂł mĂłj kolega z Krakowa, a wyjechaÂł on z Rybnika koÂło godziny 11 w niedzielĂŞ, wczeÂśniej przez caÂły wieczĂłr i noc nawet nie powÂąchaÂł alkoholu (tak trzymaĂŚ)pzdr @starte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczeÂśniej przez caÂły wieczĂłr i noc nawet nie powÂąchaÂł alkoholu  (tak trzymaĂŚ)
Zato Ty zdecydowanie nadrabialas za niego
No ktoÂś musi przeca trzymaĂŚ fason 8) (a ja za koÂłnierz wylewaĂŚ nie lubiĂŞ, ale podziwiam ludzi ktĂłrzy alkoholu nie pijÂą :tak: )
he he Astarte z tego co mi wiadomo to o 10:30 wyjechalismy z XTRem i Schapkiem ) a nie mĂłw, Âże nie wonchaÂł bo w drode powrotnej napewno odemnie jeszcze coÂś zalatywaÂło  Pozdrawiam  
No chyba Âże w takiej formie pzdr @starte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ja i byÂła to 5 nastepnego dnia  8)
Poprawka Ja o 6 [ Dodano: 2005-10-12, 21:14 ]
najlepsze byÂło jak ÂżeÂśmy z Jackiem wpieprzali sie do kaÂżdego pokoiku i ryczeli "Spier***aĂŚ dom sie pali "  :mrgreen:  :mrgreen:  kazdy byÂł tak spity dosÂłownie i w przenoÂśni ze nie zwracaÂł na nas uwagi  :P  :mrgreen:
Bahama tego nie zapomne do konca zycia ja poprostu bylem poplakany ze smiechu!! Hehehe ciekawe co wymyslimy na nastepnym zlocie Bojcie sie ^^ :krzeselko: !!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.