Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Bielsko- Biała i okolice- szukam serwisu

Recommended Posts

Witam,ja serwisujĂŞ swojego Gs-a u Olka w Bielsku (ul. Szklana - jak jedziesz od Makro to skrĂŞcasz w prawo przed koÂścioÂłem na starym bielsku, potem caÂły czas prosto, az zobaczysz kierunkowskaz MOTOCYKLE ). Fachowa obsÂługa i mili ludzie.pzdr @starte

u Olka w Bielsku (ul. Szklana - jak jedziesz od Makro to skrĂŞcasz w prawo przed koÂścioÂłem na starym bielsku, potem caÂły czas prosto, az zobaczysz kierunkowskaz MOTOCYKLE  
Olek w najblizszym czasie przenosi sie do Goczalkowic (trasa Bielsko-Katowice). Nie wiem jak Tygrys ze Zbyszkiem (ze serwisu) bo oni swoj warsztat prowadza osobno :roll:

u Olka w Bielsku (ul. Szklana - jak jedziesz od Makro to skrĂŞcasz w prawo przed koÂścioÂłem na starym bielsku, potem caÂły czas prosto, az zobaczysz kierunkowskaz MOTOCYKLE  
Olek w najblizszym czasie przenosi sie do Goczalkowic (trasa Bielsko-Katowice). Nie wiem jak Tygrys ze Zbyszkiem (ze serwisu) bo oni swoj warsztat prowadza osobno :roll:
No wÂłasnie ja mĂłwiÂłam o Zbyszku i Krystianie, ale nie wiedziaÂłam ze Olek siĂŞ gdzieÂś przenosi... co ty Gixer opowiadasz. Kiedy?? Jak?? Gdzie?? i Dlaczego??

co ty Gixer opowiadasz. Kiedy?? Jak?? Gdzie?? i Dlaczego??
Glownie dlatego ze tam gdzie teraz ma siedzibe to jest na zadupiu i malo przypomina sklep motocyklowy :wink: Nowe miejsce to w Goczalkowicach jest przy glownej drodze,ma niezla prezencje (wczesniej byl salonem Deawoo).Kiedy sie tam na dobrze przenosi to jeszcze nie wiem choc juz szyldy na nowym salonie wisza A czy Zbyszek z Tygrysem sie tam razem z nim przenosza to nie wiem...ale moge sie dowiedziec

Ja jezdze do Gixera , ale g³ownie dlatego, ze mam moto na gwarancji. Chociaz muszê przyznaÌ, ze zawsze mia³em mieszane uczucia co do autoryzowanych stacji, ale mam na mysli g³ownie samochodowe (gdzie ch...e, potrafili kraœÌ czêœci z silnika)-to jak na razie mam same dobre zdanie o Suzi-Moto. By³em tam juz kilka razy i nic mi nie zginê³o , polecam

hmmm,nie wiem jak w bielsku,ale w moich okolicach znam (dobrych) mechanikĂłw ktĂłrzy majÂą swoje lub pracujÂą w duÂżych serwisach przy sklepach motocyklowych i mam naprawde tanio-co jest zasÂługa tylko znajomoÂści,wszystko co kupuje na sklepie mam liczone taniej(nie jest nabijane na kase) i kumpel jeden czy drugi nie ma prawie marÂży,a i prezenty z Louisa dostaje np synchro gaÂźnikĂłw (czterech) mam za 40 zeta,4 litry motula semisyntetyka za 90zÂł,a pogadaĂŚ z nimi teÂż moÂżna,zaznaczam Âże to jest specjalne podejÂście do mnie-jestem zadowolny 8) hehe pewnie Kamyczkowi o takiego mechanika chodziÂło a co do tego czy serwis jest blisko czy daleko to nie ma to dla mnie za bardzo znaczenia-przecieÂż nie czĂŞsto siĂŞ tam jeÂździ :wink: zaznaczam Âże przy nowym motocyklu absolutnie jeÂździÂłbym tylko do autoryzowanych serwisĂłw,ale przy moim portfelu liczy siĂŞ nie tylko dobra robota(na ktĂłrÂą nie mam powodĂłw do narzekaĂą) ale takÂże koszta z niÂą zwiÂązanÂą