Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakup GSXR-a 750 czy CRB 600


wewewedwe

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszÂłym sezonie chciaÂłbym kupiĂŚ sobie wkoĂącu szlifierkie w granicy cenowej 8 – 10 tyÂśMysÂłalem o zakupie Suzuki gsxr 750 z roku 96/97 lub Hondy CBR 600 FC2 z 95 r.I teraz moje pytanie : a) Czy du¿¹ wage naleÂży przykÂładaĂŚ do rocznika tych modeli - jak wyglada sprawa z awaryjnoscia i wytrzymaÂłosciÂą - do jego przebiegu (ile km moÂże wytrzymaĂŚ taka szlifierka) Na co naleÂży zwrĂłciĂŚ dokÂładnÂą uwage w motocyklu,Âżeby nie trafiĂŚ na jakÂąs mine - czy gsxrki z tych lat mialy jakies wady fabrczyne - czy to prawda ze cbrki sa max wytrzymalymi motocyklami i zywotnymi c) Czy prawidzy jest mit Âże w Polsce to przewaznie same miny jezdza i najlepiej po moto udaĂŚ siĂŞ do Niemiec (chodzi mi o gsxrki i cbrki) - nie bardzo rozumiem dlaczego niby niemcy mieliby te motocykle sprzedawac taniej niÂż krajĂłwki polskie (chyba ze ludzie tylko powypadkowe sprowadzaja)d) Jak to jest, Âże Hondy CBR z rocznikĂłw np 1991 sÂą duÂżo droÂższe od gsxr-ow z duÂżo mÂłodszych lat. - gdybyÂście mieli porĂłwnac te dwa motocykle ze sobÂą co byÂście wybrali majÂąc na uwadze Âże za cene 10 tys nie chcialbym ani grosza w ten motocykl juz wsadzac (naprawy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khm, khm, Âże sie tak wtrÂącĂŞ.....PĂłki co nie obserwuje rynku jednoÂśladĂłw z drugiej reki, ale coÂś mi siĂŞ wydaje, Âże za 8-10 tys, to chyba nie ma co liczyĂŚ na sprzety z tego rocznika, no i do tego na sprzet, ktory nie wymaga Âżadnego wkÂładu finansowego.OczywiÂście mogĂŞ sie myliĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10tys. nie kupisz srada tylko gsxr750w z lat 92-95. Przynajmniej ja jeszcze sie nie spotkalem zeby za taka kwote mozna bylo wyrwac porzadnego srada.

- do jego przebiegu (ile km moÂże wytrzymaĂŚ taka szlifierka)
zalezy jak mocno byl katowany :mrgreen:
- gdybyÂście mieli porĂłwnac te dwa motocykle ze sobÂą co byÂście wybrali majÂąc na uwadze  Âże za cene 10 tys nie chcialbym ani grosza w ten motocykl juz wsadzac (naprawy)
cebra jest tansza w utrzymaniu, i eksploatacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10tys. nie kupisz srada tylko gsxr750w z lat 92-95. Przynajmniej ja jeszcze sie nie spotkalem zeby za taka kwote mozna bylo wyrwac porzadnego srada.
- do jego przebiegu (ile km moÂże wytrzymaĂŚ taka szlifierka)
zalezy jak mocno byl katowany :mrgreen:
- gdybyÂście mieli porĂłwnac te dwa motocykle ze sobÂą co byÂście wybrali majÂąc na uwadze  Âże za cene 10 tys nie chcialbym ani grosza w ten motocykl juz wsadzac (naprawy)
cebra jest tansza w utrzymaniu, i eksploatacji.Bez przesady za 10 tys juz mozna spoko moto kupic ;PJeden z przykladowhttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=67716406SRAD 97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno byl caly malowany,do tego rama polerowana.Czyli mogl miec niezlego dzwona.Do tego gosc wystawia na niego fakture czyli mozna przypuszczac ze ma jakas firme np.handel motocyklami,import motocykli.Wszystko to powoduje ze ten sprzet nalezy dosc wnikliwie obejrzec bo moze byc mina...Cudow nie ma,za dobry motocykl trzeba zaplacic :wink: A wracajac do tematu tego topicu.Jesli mialby to byc GSXR750 Srad to wolalbym go niz CBR600F2/F3.Ale jesli mialbym wybierac miedzy GSXR750W a F2 to chyba wybralbym F2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar napisaÂł/a:cebra jest tansza w utrzymaniu, i eksploatacji.No nie wiem
mniejsze spalanie, wymiana oleju i filtra co 12tys. a nie co 6.. to juz daje niezla sumke biorac pod uwage ze ktos duzo jezdzi. Do tego w gixerze napewno stosowany jest mocniejszy lancuch niz w cebrze a co za tym idzie i drozszy, i ze wzgledu na wieksza moc opony zuzywaja sie napewno szybciej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieporownujcie 750 do 600 bo to sie mija z celem.Jezeli chcesz extremalnie uzywac motocykla to lykaj srada.Tylko tak jak juz pisali za taka kase niekupisz owego sprzetu.Poogladaj srednie ceny i bedziesz wiedzial na czym stoisz.Tego srada lykniesz za 10 tys tylko ze wsadzisz do niego jeszcze conieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Provider, masz niewatpliwie raczje mowiac spoko..... chyba zdjecia,nie wydaje mi sie zeby kupic sradzika za 10 tysiaczkĂłw plus kombinezon i cos tam jeszcze..... sory ale na moj malutki rozumek to dzivne :? i tak jak mowi Gixer bier mechanika i wycieczka do sradzika i dowiesz sie nieco prawdy,no a centa 10 tys, to roczniki92-95 tak jak napisalal skalarPs.spytaj sie zreszta Timaca jak ceni swojego sradzikai pogadaj ze spunem bo ma do sprzedania GSXR 750 z 94r Pozdro [ Dodano: 2005-10-18, 22:31 ]Ps.2 lepszy gixer nic cebra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.