Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

pierwszy raz uciekałem


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dziÂś miaÂłem spotkanie z policja i mogeÂłm uciec bo byÂło gdzie, ale Âświadomie wypszedzaÂłem na podwĂłjenej ciÂągÂłej w terenie zabudowanym z prĂŞdkoÂściÂą 85 km/h wieĂŚ poczuÂłem siĂŞ do odpowiedzialnoÂści i siĂŞ zatrzymaÂłem i niby policja taka nie dobra na poczÂątku chcieli mi daĂŚ 600zÂł i 8pkt. ale po nie caÂłej minucie wsumie prawie nic nie mĂłwiÂłem zeszli do 100zÂł i 4 pkt wieĂŚ nadal lubie tych ludzi ) ale jestem ciekaw co by byÂło jak by takich dwĂłch debili odwaliÂło ten numer kilka chwile przedemnÂą ,apewno by siĂŞ na mnie wyÂżyli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw co by byÂło jak by takich dwĂłch debili odwaliÂło ten numer kilka chwile przedemnÂą ,apewno by siĂŞ na mnie wyÂżyli
Nie mieli by dla Ciebie litoÂści. WÂłaÂśnie przez takie gÂłupoty i idiotyzmy najwiĂŞcej obrywamy i majÂą na nas nerwy.NastĂŞpnym razem troche pomyÂślcie o konsekwencjach zanim znowu zrobicie coÂś gÂłupiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie badzie tez takimi aniolkami tez napewno kiedys po piwku jechalscie co ??i tez napewno kiedys uciekaliscie przed niebieskimi.A co do tego kolesia z sarnowa to ja przynajmiej nie jechaÂłem zabakany zioÂłem tylko po 2 piwach i w dodoatku nie woziÂłem groÂżac wypadkiem niwinnych dzeciakĂłw ale powiem tak szczerze ÂŻaÂłuje troche z tewgo co zrobilem ale szczerze tez juz wiem jak to jest uciekaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie badzie tez takimi aniolkami tez napewno kiedys po piwku jechalscie co ??
Oj to Cie zdziwie, nigdy nawet nie siedziaÂłem na motocyklu po jednym piwie.
i tez napewno kiedys uciekaliscie przed niebieskimi
OsobiÂście nieuciekaÂłem, ale mĂłj kumpel uciekaÂł, ale sytuacja byÂła troche inna. Po pierwsze nie byÂło Âżadnej prowokazji z nasze jstrony, po drugie policja usiÂłowaÂła zatrzymaĂŚ nas w lesie (a wsumie na skraju lasu, na drodze polnej[byliÂśmy w DG na piaskowini troche poszaleĂŚ], wsumie to czort jeden wie co Ci policjanci tam robili - gdyby nie to Âże miali cywilnego Patrola niewjechali by tam).Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzekla mnie Twoja historia
Gixerku, juz gdzies to slyszalem :> moze w telewizji?kurcze sam nie wiem....chyba w jakims programie ktos to powiedzial! pewni byl fajny i nie byl jak zwykly banan
witam was dziÂś wieczorkiem wraz z kumplem jademy samochodem patrzymy a tu polijha (k.domu kultury na zarzeczu)skoro wracalismy z impry i nie bylismy do konca trzezwi to odrazu wpadlismy do chaty i sciagnelismy rerestracje ja na skuterku a on na crosse 80.I jademy nio i nieiwiedzieliÂśmy jak zwrucic na siebie uwage wiec kumpel pokazaÂł palca Âśrodkowego a oni patrza i machaja lizakiem wiec my olewka i jademy w kierunku podlesia po kilku metrach patrzymny a tu za nami na sygnaÂłu jada (ale czad adrenalina wszystko zajebscie idzie w gĂłre)i nagle sie zastanawiamy kaj jechac wiec przed dwrocem zarzecze skrecilsmy w lewo na pole i do lasu wjechalsmy tam potem posiedzialsmy z kumplem bo on dobrze zna te lasy i jak troche czasu minelo to trza wrucic jakos do chaty wiec jade za nim po lesie wyjechalismy koÂło domu Winklera (jak kots sie orietuje kaj to jest to wie o jakim miejscu muwie i o jakim lesie:D)i niechcielismy ryzkowaĂŚ jechac drogÂą g³ównÂą wiec jademy polem troche plastkiĂłw mi sie pourywaÂło ale dojechalsmy do naszych domĂłw odrazu rejstreacje przymotowalismy i odrazu radocha na caÂłego z naszego ekstra czynnu.poprostu super sie ucieka fajnie adrenaline sie czuje porostu czad  
mama przelaczyla program przed czy po jak sie obudziles ?bo o tym nie wspomniales Stary najpierw wracacie z kompostwoni i jacyc kolesie sie was czepiaja i prawie was pozabijali(tak twierdzicie) i pewnie jakby sie cos stalo naprawde(a mysle ze nie bylo takiej mozliwosci) to pewnie wrocilbys do domu z placzem i pierwsze co bys zrobil to bys rzucil sie tatusiowi w ramiona i byscie zadzwonili na policje...a teraz odstawiacie takie numery(tzn. tak twierdzicie)aaaaaa tak na marginesie...ciekawe czy jakby Twoj starszy byl policjantem to czy tez bys sie tak zachowywal! Kurwa to sa ludzie! Taka maja prace a ty myslisz ze jak sobie z nich jaja robicie to ze co? ze jestescie zajebisci? nienormalni!A wy sie dziwiliscie czemu ja mu odraadzalem kupowania horneta!!!!!!!!Ciekawe co by na to rodzice powiedzieli (przyjmujac ze to byla prawda)bo mnie by za to zatlukli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przynajmiej nie jechaÂłem zabakany zioÂłem tylko po 2 piwach
Najpierw usprawiedliwiasz siê ¿e zrobi³eœ to bo by³eœ pod wp³ywem alkoholu, teraz usprawiedliwiasz siê ¿e tylko pi³eœ a nie baka³eœ do tego. Cz³owieku zm¹drzej. Niewa¿ne czy jeŸdzisz po 2 piwach, po zielsku, czy nawet po silnych œrodkach uspokajaj¹cych, wszystkie te substancje og³upiaj¹ i zwalniaj¹ nasze reakcje. Ja nigdy nie usiad³em na moto czy do auta nawet po piwie, bo wiem czym to mo¿e groziÌ. le ci nie ¿yczê, ale mogliby cie ci sami gliniarze zatrzymaÌ kiedyœ przypadkowo, i przypomnieÌ sobie hostorie z ucieczk¹. Ciekawe jakbyœ wtedy œpiewa³?? ps. Ja proponujê temat przenieœÌ z Fun-Joke do Ku przestrodze. Bo zachowanie malytgb nie jest œmieszne tylko tragiczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny chÂłopak ale co zrobiĂŚ ? z nowymi doÂświadczeniami trza iÂśc dalej,a wnukom bedziesz miaÂł co opowiadaĂŚ o swoich wybrykach z mÂłodoÂści hahaa :wink: takÂże skoĂączmy juÂż najeÂźdzaĂŚ na chÂłopaka bo skruche to na pewno ma,a jeszcze siĂŞ nam w sobie zamknie a nastĂŞpnym razem pomyÂśl Âże robi siĂŞ komus przykro,jest to niebezpieczne(hehe) i przyczyniasz siĂŞ do czegoÂś czego inni moga sobie nbie ÂżyczyĂŚ a nastĂŞpnie odczuwaĂŚ skutki twojego wybryku przy kontroli,wiĂŞc spokojnie,sam robiÂłem gÂłupie rzeczy(np w szkole dostaÂłem nagane za obsikanie pokoju nauczycielskiego-ale tego nie ÂżaÂłuje hehe)pozdro i "tylko spokĂłj nas uratuje" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewa¿ temat przewodni uwa¿am za skoùczony pozwolê sobie na ma³¹ dygresjê-przypomnia³o mi siê pare g³upich sytuacjii,ale to za du¿o by zaje³o heheale jedn¹ opowiem,w liceum mileiœmy w œrodku szko³y takie ma³e patio-placyk nie zadaszony,wpad³em na pomys³ ¿eby na dzieù sportu zrobiÌ tam grilla,pomys³ wypali³ i gdy inni skakali i mieli akademie na sali,ja z kumpalami i kobiatami bawiliœmy siê na patio ¿r¹c wuszty,jeden kumpel(teraz idzie na ksiêdza,do picia zawsze pierwszy ) przebra³ siê za œwiêtego miko³aja(ca³y!! i to w czerwcu!) zabra³ rower na patio,jeŸdzi³ w kó³ko a my podpici denaturatem s³u¿¹cym do rozpalenia zaczêliœmy go goniÌ krzycz¹c: dawaj chuju prezenty!!-a poniewa¿ sala mia³a otwarte okna i ca³a szko³a siê tam znajdowa³a efekt by³ piorunuj¹cy hehe,potem sprzedawaliœmy wuszty po 3zeta bo takie zainteresowanie by³o,jeszcze wyszed³em na dach szko³y i stano³em na g³owie -jeszcze fote mom hehe,a filmiki z akcji w szkole krêci³ theKamil hehe fajnie siê wspominaooo jeszcze mom fote jak pa³y do szko³y przyjecha³y a ja zagada³em jednego ¿eby mnie na masce sku³ i wpakowa³ do auta-oj laski(tak¿e nauczycielki krzycza³y z okien w czasie lekcji hehe)nie wiem czmeu to napisa³em,teraz Tomcio mo¿e powiedzieÌ: URZEK£A MNIE TWOJA HISTORIA hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no dobra, temat zaje***** malytgb po raz kolejny wykaza³ siem niesamowit¹ fantazj¹ na miarê swojego wieku, nie powiem... zgadzam sie z LEO, ¿e sie ró¿ne rzeczy za gówniarza robilobrakuje tylko ¿eby sie na video nagrali i opublikowali na naszym forum(id¹c za przyk³adem goœci z Piekar Sl¹skich, którzy pod wiadomym wiaduktem uprawiali jazdê extremaln¹ "tuningowanymi" katamaranami)a wtedy BANKOWO wysy³am linka do KWP K-ce :mrgreen: zreszt¹ wystarczy ¿e kumplowi z dochodzeniówki, te¿ motomaniakowi opowiem przy piwie przez przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale przygody i to w podlesiu czĂŞsto tam jeÂżdze i widuje tam skuterowcĂłw i normalnie od dzisiaj respect chÂłopaki!!!jesteÂście tacy doroÂśli a na dodatek uciekliscie policji hehe no Âładnie w beretach poprzewracane ja jak miaÂłem jeszcze naÂście lat to jeÂździÂłem na simsonku i jak widziaÂłem paÂłkarzy to kulturka!!ach co za mÂłodzieÂż....... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.