Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wrażenia z jazdy motocyklami Triumph :)


queen007

Rekomendowane odpowiedzi

motocykle Triumph.... BOSKIE MASZYNY !! mialam okazje poÂśmigaĂŚ sobie Rocket III , jezdzilam chyba juz na wszyskim co moze byĂŚ dostĂŞpne w Polsce.. ale to .. hmm... to cos wyjÂątkowego !! to jeden z najlepszych motocykli !! polecam ten model!!dosiadaÂłam rĂłwnieÂż Triumph Sprint ST - bardzo wygodny , bardzo przyjemny. kolejnym byÂł Triumph Speed Triple - rĂłwnieÂż fajny, takÂże caÂły dzieĂą w siodle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi, nie to nie reklama . naprawde ..jestem jeszcze po dzisiejszym w ciĂŞÂżkim szoku cholera.. kupuje Âświnke skarboneczkĂŞ i skÂładam na Rocket III lub H-D V- Rod . "ino tylko" te 2 biore pod uwagĂŞ !! [ Dodano: 08-10-05, 20:20 ]dzieki komu?? hmm.. znam wspaniaÂłych ludzi!! gdyby nie oni , nigdy bym pewnie nie miaÂła takiej okazji . uwielbiam ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba rozumiem pytanie gixera. Bo chyba niewiele jest osob w Polsce, ktore wogole jezdzily tym moto. Stad ciekawy byl pewnie jak sie tym jezdzi. Motocykl wzbudza respekt swoja masa i moca a ta kombinacja bywa trudna do opanowania. Osobiscie z moim niklym doswiadczeniem, mialbym male obawy wsiadajac na rocket'a (sama nazwa mowi wiele - pocisk ktory po odpaleniu leci prosto niechetnie zmienia kierunek a na koncu w cos przypeirdala), pewno dalbym rade ruszyc i pokulac sie po drodze ale nie z pelna swoboda, chyba ze na prostej przezegnac sie, odkrecic gaz w opor zamknac oczy ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie. Seba z interkarsu wpadÂł na genialny pomysÂł i zrobiÂł dni triumpha w cz-wie. I KAÂŻDY kto miaÂł na to ochote mĂłgÂł sobie posmigac na rockecie, triplu i sprincie i wcale nie trzeba znac wspaniaÂłych ludzi Powiem wam ze rocket jest ciekawy ale VTX 1800 jest lepsiejszy po zxa pojemnoscia i momentem zadnych rewelacji nie odczuÂłem. a no i chodzi jak polonez. Za to triplak to zajebista maszyna !!!! nie nadaje sie do jazdy na 2 koÂłach. Tym mozna tylko na gumie smigac Fajnie byÂło.Ps queen007Na triplaku i sprincie cie widziaÂłem ale na rockecie mi umkneÂło. A szkoda. Bo chetnie bym zobaczyÂł kobiete na tym buku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat by³em tego dnia w Czestochowie z Nico, Agatk¹ i Cebikiem Trochê za póŸno siê dowiedzieliœmy o tym,¿e mo¿na pokatowac Triumphy, ale chociaz mo¿na by³o nacieszyÌ oko widokami przeje¿d¿aj¹cych anglików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,racja - to by³ piêkny dzieù a Rocket - motocykl marzenie. Odjazd jak start promu kosmicznego a w prowadzeniu potulny jak baranek. Masz racjê Qeen (pasuje ten nick do Ciebie :wink: ) - chyba czas zacz¹Ì oszczêdzaÌ na Rocketa. Ale najpierw kupuj to o czym mówiliœmy i jedziemy razem na Faak am See 2006. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiele jest osob w Polsce, ktore wogole jezdzily tym moto. Stad ciekawy byl pewnie jak sie tym jezdzi. Motocykl wzbudza respekt swoja masa i moca a ta kombinacja bywa trudna do opanowania. Osobiscie z moim niklym doswiadczeniem, mialbym male obawy wsiadajac na rocket'a (sama nazwa mowi wiele - pocisk ktory po odpaleniu leci prosto niechetnie zmienia kierunek a na koncu w cos przypeirdala), pewno dalbym rade ruszyc i pokulac sie po drodze ale nie z pelna swoboda, chyba ze na prostej przezegnac sie, odkrecic gaz w opor zamknac oczy ........
STAARY,NIC BARDZIEJ MYLNEGO!! ALE JESLI UWAZASZ ZE JEZDZILES CZYMS CO ZAPIER*** I PRZYSPIESZA TO TEZ JESTES W BLEDZIE!! ZAMIAST ROCKET MOGLBY ROWNIE DOBRZE NAZYWAC SIE TELEPORTACA!!
motocykle Triumph.... BOSKIE MASZYNY !!
Co prawda to prawda :wink: A co powiecie o speed triple?? Jak dla mnie bomba-kupie go zaraz po rockecie(kiedys :wink: )msg-1459-1212313152.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.