Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jazda prĂłbna na nowym moto z salonu


wewewedwe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie Od pewnego czasu nurtuje mnie pytanie czy kaÂżda osoba przychodzÂąca do salonumotocyklowego majÂąca oczywiÂście prawojazdy kategori "A" moÂże dokonaĂŚ jazdyprĂłbnej na motocyklu.I jak to wtedy wygÂłada czy handlowiec wtedy wsiada z tyÂłu czy jazda odbywa sie tylkoprzed salonem i co w momencie jak w czasie takiej jazdy nie daj BoÂże motocykl by misiĂŞ przewrĂłcil albo porysowaÂł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U GIXERA jest za darmo, ale umowienie siĂŞ graniczyÂło z cudem. PrĂłbowaÂłem przez m-c umowiĂŚ siĂŞ na test K5 albo Hayabusy i zawsze byÂła dupa. Albo jeden wziaÂł do domu, albo drugi nie przyjechaÂł. Potem olaÂłem...... ChociaÂż nie, przepraszam!Raz mi siĂŞ udaÂło! Rok temu "przypadkiem" byÂła DL-650 to chwile sobie pojeÂżdziÂłem...(jakies 20 min). Ale chÂłopaki w Suzi nic nie biorÂą od Ciebie-po prostu jak nie chcÂą Ci dac, to Ci nie dadzÂą (powĂłd sie zawsze znajdzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jazdy testowe sa za darmo ale nie kazdy moze odbyc taka jazde.Na pewno szans nie ma gosc wchodzacy z ulicy, no chyba ze jest to skuter lub 125 po prostu cos slabego. Na motocykle o wyzszej mocy trzeba okazac sie doswiadczeniem w jezdzeniu najlepiej zeby damy delikwent przyjechal swoim motocyklem i przekonal nas ze sprzet nie jest pozyczony przed chwila od kolegi.Osoby ktore znamy nie maja najmniejszego problemu z pozyczeniem motocykla na jazde tesotowa. W przypadku wywrotki z motocyklem koszta ponosi kierujacy, niestety za duzo razy juz ktos lezal i PZU niechetnie daje nam ubezpieczenia i nie mozemy dalej tego tak ciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam tez uszkodzili sprzety:K5 dwa razy i Bandita raz takze od przyszlego roku zasady sie zmienia,juz teraz nieliczni tylko dostawali takie sprzety jak K5 czy Haye (po wczesniejszym udowodnieniu doswiadczenia z takimi sprzetami,podobnie jak sdmc opisal) a w przyszlym pewnie bedzie pelna odpowiedzialnosc za szkode i moze jakis zastaw :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie jeszcze zalapalem na stare zasady z jazda na gs. Ale swoja droga to sie nie dziwie dealerom, ze stawiaja zaostrzone warunki przy jazdach mocniejszym sprzetem. Gosc rozkwasi sie, czy przytrze gsxr, fz6, v-rodem otrzepie portki przeprosi (albo i nie) a pozniej znika. Trzeba niestety wazyc swoje umiejetnosci przy doborze sprzetu albo przy jego traktowaniu. Szczerze to ja sam bym sobie nie udostepnil gsxr1000 - nie mam do siebie wystarczajacego zaufania. Chociaz z drugiej strony mysle, ze podszedlbym z wielkim respektem i uwazalbym, zeby piec nie grzal wiecej niz 8000 obr/min, bo pozniej to zaczyna sie piekielny ogien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam tez uszkodzili sprzety:K5 dwa razy i Bandita raz takze od przyszlego roku zasady sie zmienia,juz teraz nieliczni tylko dostawali takie sprzety jak K5 czy Haye (po wczesniejszym udowodnieniu doswiadczenia z takimi sprzetami,podobnie jak sdmc opisal) a w przyszlym pewnie bedzie pelna odpowiedzialnosc za szkode i moze jakis zastaw  :roll:
mnie sie niestety to nie udalo, widac, ze sie do nich nie zaliczam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.