Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

24-25 WrzesieĂą- Poprawiny Kostkowic i Morska


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

Ehem Noo ja nawet nie wiedziaÂłem Âże sÂą teÂż inni motocykliÂści z Zawiercia na forum JeÂżeli chodzi o zlot to moÂże wpadne JeÂżeli bĂŞdzie juÂż jakieÂś oficjalne info co do wypadu to dajcie znaĂŚ zamieszcze to na stronce... troche ludu tam wchodzi wiĂŞc bĂŞdzie dodatkowy rozgÂłos... JeÂżeli dobrze pĂłjdzie to wpadamy w okoÂło 10 osĂłb... tyle Âże nie na 100%, bo nie zawsze kaÂżdy ma czas... jak jeden nie jedzie to drugi teÂż.. i tak dalej... w kaÂżdym bÂądÂź razie ja mam nadzieje zagoÂściĂŚ i zebraĂŚ ekipe Pozdrawiam... PeesJeÂżeli mĂłgÂłbym jakoÂś pomĂłc... w przygotowaniach czy coÂś to dajcie znaĂŚ moÂże nie mam za duÂżych moÂżliwoÂści ale powinienem sie przydaĂŚ [ Dodano: 2005-08-31, 13:53 ]eeee jeÂżeli oczywiÂście jest wstĂŞp under 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

( A MOÂŻE WEWNĂTRZNY KONKURS NA NAJPIĂKNIEJSZY BIUÂŚCIK I DUPECZKĂ -CZYLI MISS FORUM !!! )
Ja juz sie nie pisze... wystarczajaco mnie to morsko rozreklamowalo... Na zlocik pewnie przyjade, bo gdzie by taka impre omin¹Ì a brac udzialu w rozbieranych konkursach absolutnie NIE (obiecalam rodzica ze bede grzeczna) [ Dodano: 2005-08-31, 16:53 ]
eeee jeÂżeli oczywiÂście jest wstĂŞp under 18
Jasne, Âże TAK, musieliby mnie nie wpuÂściĂŚ jakby nie byÂło, dopiero za ponad miesiac bede peÂłnoletnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... to jak coÂś bĂŞdzie do koĂąca wiadomo to dajcie znaĂŚ... Jestem po wstĂŞpnej rozmowie z rodzicami wiĂŞc ja z kumplem raczej na 100% sie pokaÂże... jak by trzeba byÂło to moge byĂŚ nawet od piÂątku po poÂłudniu Âżeby pomĂłc wsio przygotowaĂŚ Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK WSIO WYJDZIE CHOCIAÂŻ W 70 % TO BĂDZIE MEGA ZLOCIK, JEDEN Z NAJLEPSZYCH W TYM ROKU ( NIE ZAPESZAJÂĄC -PLUJĂ ZA SIEBIE ).TYLKO JAK BĂDZIE WSZYSTKO DOGRANE TO BEZ WZGLĂDU NA POGODĂ MUSZÂĄ WSZYSCY DOJECHAĂ 8) , A NA MIEJSCU CAÂŁA IMPRA BĂDZIE POD DACHEM.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie juz co jest z tymi znaczkami , musimy dogadac szczegoly wydaje mi sie ze kasa za to nie bedzie az taka duza to tez zalezy od ilosci jaka wezmiemy.Daj mi nr tel. poszcze eske to sie kiedys ugadamy byle jak najszybciej bo trzeba by to zalatwic troche szybciej.Co do kapeli to pogadamy jak sie spotkamy czy bedzie na to jakas kasa wylozona czy ma to byc za freeko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.