Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A może zabawimy siĂŞ w wojnĂŞ ??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wicherku !jako ze ostatnimi czasy dosc dlugo nie sledzilem FORUM umknal mi ten watek, to niewybaczalne przeoczenie !!!!!!!!jesli mozesz dopisz mnie koniecznie do listy !!!!!!!!!!!!a jak ktos chce niech sobie sprawdzi wyniki Mistrzostw Uczelni z roku 1999/2000 drugie miejsce Akademia Ekonomiczna Katowice - a to dlatego ze psie kutasy z Tarnowa (co za parszywa wiocha) oszukiwali jak psy !!Mistrzostwa odbywaly sie na poligonie w Bielsku, moim skromnym zdaniem duzo tam sympatyczniej niz w Gliwicach.jak tylko dorwe siem do skanera to w ramach dowodowych umieszcze skana dyplomu za zajecie drugiego miejsca mojej druzynygra w kulki jest OK 8) tylko zero samorepetowalnych automatow i snajperek, rowne szanse dla wszystkich !pokulamy sie w blotku i bedzie kapa ! pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :mrgreen: Maciek, oczywiÂście dopisuje CiĂŞ juz do listy "wicemistrzu" :mrgreen: Co do pomysÂłu MaĂŚka,zeby gun ÂładowaĂŚ rĂŞcznie, to nawet jestem za i zapytam, czy istenieje taka opcja.Narazie nie dzwoniÂłem do tej firmy, bo mam teraz dosyc duzo roboty, a maÂła awaria kompa nie pozwalaÂła mi tutaj spamowaĂŚ :mrgreen: Prawdopodobnie po weekendzie dowiem siĂŞ co i jak, takÂże cierpliwoÂści kochani. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani forumowicze.Niestety Wicherek mo¿e dac dupy z ta zabaw¹ ;/Nie doœÌ, ¿e mam troche roboty, k³opoty rodzinne, to jeszcze k³opoty zdrowotne. Serce troche odmawia mi pos³uszeùstwa, i je¿eli sytuacja nie ulegnie poprawie, to prawdopodobnie pójde do szpitala na obserwacjê i jezeli bêdzie Ÿle, to nie wiem jak szybko spotkamy sie na forum czy tez osobiœcie. Narazie za¿ywam mocniejsze leki, ale nie wiem czy cosik z tego bedzie......zobaczymy........Jakby cos by³o, nie "ten tego", to postaram sie to jakoœ dociagn¹c do konca i zorganizujê Wam ta zabawê, ale bez mojego udzia³u.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby cos byÂło, nie "ten tego", to postaram sie to jakoÂś dociagnÂąc do konca i zorganizujĂŞ Wam ta zabawĂŞ, ale bez mojego udziaÂłu.....
MichaÂł Ty sie nie wygÂłupiaj :? WystraszyÂłeÂś siĂŞ, Âże chcĂŞ CiĂŞ dorwaĂŚ i teraz siĂŞ migasz A tak na powaÂżnie to nie przemĂŞczaj siĂŞ i wracaj szybko do zdrowia Z zabawÂą najwyÂżej poczekamy Pozdroofka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher, przede wszystkim dbaj o siebie, zabawa moze poczekac, nic sie nie stanie jak jej nie bedzie, zdrowie najwazniejsze. Odpusc to i nie ma tematu nawet jak zalatwisz to nam bedzie glupio sie bawic jak ty bedziesz chory wiec odpuszczamy temat takie jest moje zdanieZycze zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny pomysÂł, weÂźmiemy wichra na wojne a dziewczyny bĂŞdÂą siĂŞ nim opiekowaÂły, ja myÂśle Âże siĂŞ nie obrazi, a nawet bĂŞdzie siĂŞ cieszyÂł. Ja bym tam np. byÂł zadowolony :mrgreen: ale tak na serio - bĂŞdzie to bĂŞdzie, nie bĂŞdzie no to trudno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi tu nie ten tego, tylko nie pij piwa i nie pal tyle!!!!
Taaa, mam caÂłkowity zakaz palenia Nie takie proste rzuciĂŚ papierosy Czasami sobie w kÂącie zapale jednego, chociaÂż nie powinienem Dobrze, Âże lekarz nic o piwie nie wspominaÂł, bo wtedy to juz makabra
Wicher, przede wszystkim dbaj o siebie, zabawa moze poczekac, nic sie nie stanie jak jej nie bedzie, zdrowie najwazniejsze.
Popieram, Âżeby przeloÂżyĂŚ calÂą akcjĂŞ na inny termin. DuÂżo zdrĂłwka
AÂż tak Âźle nie jest, troche mna zachwiaÂło itd, ale musze przejÂśc na inne specyfiki Troche mi tak gÂłupio, Âże znowu cos mi przeszkodziÂło w reazlizowaniu pewnych planĂłw, ale bydzie mniut malyna;)
A ja mam inny pomysÂł, weÂźmiemy wichra na wojne a dziewczyny bĂŞdÂą siĂŞ nim opiekowaÂły, ja myÂśle Âże siĂŞ nie obrazi, a nawet bĂŞdzie siĂŞ cieszyÂł. Ja bym tam np. byÂł zadowolony
Hmmm brzmi to bardzo kuszÂąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa kurde w koùcu mam wakacje, zaliczy³em egzamin o godzinei 21,45 nieŸle póŸùo. Ok œmigam do Ujsó³, jakby co to wicher bede do ciebie dzwoni³. Mo¿e jednak ¿e skusimy siê na t¹ wojnê tyle j¹ planowaliœmy. A wichra to bêdziemy nosic. A tak poza tym, kto bêdzie we wakacje w ¯ywcu pracowaÌ, daÌ znaÌ, jakby co to na piwku chêtnie siê spotkam. Aha na wsi mam problem z netem wiêc tylko tel. 605882325udanych wakacji ¿ycze, samych piêknych zakrêtów, braku policji i wszystkiego co chcecie. To do zobaczenia na wojnie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.