Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ktos go znał?


AdiGotti

Rekomendowane odpowiedzi

Wtorek(?) w gliwicach, zje¿d¿a³ z czarneckiego w stronê d¹browskiego i tam juz zosta³...Spotka³ siê z autobusem.S³ysza³em o tym od znajomych, podobno wczeœniej z drugim kumplem nieŸle dawali po gumie w okolicy...szkoda s³ów.Mam nadziejê ¿e to nikt z Forum, chodŸ na dobr¹ sprawê to i tak nie ma znaczenia,po prostu kolega motocyklista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaÂłem o tym gdzieÂś na sieci.. ale nie pamiĂŞtam co i jak.szkoda mÂłodego Âżycia, ale widac tak musiaÂło byĂŚ...W moich okolicach na szczĂŞÂście nic siĂŞ nie dzieje (jeÂśli nie liczyĂŚ tego Âże ktoÂś na motorowerze yamahy wjechaÂł w samochĂłd i poÂłamaÂł nogi), oby ten stan trwaÂł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekcja Ruchu Drogowego KMP w Gliwicach prowadzi czynnoÂści w sprawie wypadku, jaki miaÂł miejsce w dniu 21.08.br . Na skrzyÂżowaniu ulic Traugutta i Czarnieckiego w Gliwicach 26 letni kierujÂący motocyklem Yamaha straciÂł panowanie nad pojazdem i uderzyÂł w autobus kierowany przez 29 letniego Bytomianina. W wyniku zderzenia z Ikarusem motocyklista doznaÂł ciĂŞÂżkich obraÂżeĂą ciaÂła i zmarÂł po przewiezieniu do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowi³em troche odœwie¿yÌ temat.Wczesniej nie zabiera³em g³osu,bo nie by³em na 100% przekonany kto to jest, ale dzisiaj ju¿ wiem Ci którzy nie wiedz¹, to informujê, ¿e by³ to CYTRYNA - pomocnik i g³ówny mechanik w seriwisie MOTOCYKL na Grzybowicach.Dzisiaj by³ pogrzeb,zjawi³o sie oko³o 100 motocykli i pewnie jeszcze raz tylu zmotoryzowanych.Szkoda ch³opaka, bo by³ uczynny i pomocny. Równy goœÌ, szkoda ¿e musial odejœc w tak nieprzyjemnych okolicznoœciach.Miejmy nadziejê, ze tam u góry bêdzie mu lepiej ni¿ na ziemskim padole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PostanowiÂłem troche odÂświeÂżyĂŚ temat.Wczesniej nie zabieraÂłem gÂłosu,bo nie byÂłem na 100% przekonany kto to jest, ale dzisiaj juÂż wiem  Ci ktĂłrzy nie wiedzÂą, to informujĂŞ, Âże byÂł to CYTRYNA - pomocnik i g³ówny mechanik w seriwisie MOTOCYKL na Grzybowicach.Dzisiaj byÂł pogrzeb,zjawiÂło sie okoÂło 100 motocykli i pewnie jeszcze raz tylu zmotoryzowanych.Szkoda chÂłopaka, bo byÂł uczynny i pomocny. RĂłwny goœÌ, szkoda Âże musial odejÂśc w tak nieprzyjemnych okolicznoÂściach.Miejmy nadziejĂŞ, ze tam u gĂłry bĂŞdzie mu lepiej niÂż na ziemskim padole
W innych krêgach znany jako £upie¿. Ch³opakowi usmiech z gêby nie schodzi³. Nie by³em na pogrzebie bo nie chodze na te uroczystosci z przekonania. Ludzie uwa¿ajcie na drogach na innych. Cytryna naprawde umia³ smigaÌ na moto i pomimo to nie omine³o go najgorsze. Szkoda s³ów. [']
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.