Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy można jakos zarejestrowac motor bez prawa rejestracji???


Daroo

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pytanie, przeciez to Polska - tu wszystko moza tylko trzeba kase miec;) A tak powaznie to chyba musialbys kupic dokumenty z jakiegos rozbitka i numery przebic. No gdyby to byla jaka WSKa to by jeszcze byla opcja, ze moto poskladane ze zlomu. W dowodzie rej. bys mial "skladak", tylko musisz miec zaprzyjaznionego "zlomiarza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam siê, chyba najlepszym wyjsciem z sytuacji jest wlasnie kupno papierów i przebicie nr. Tutaj bardzo sie przydaj¹ znajomoœci - jak masz kontakt z kimœ kto jezdzi po sprzet za granice powinien Ci doœÌ szybko znaleŸÌ szukany papier po jakimœ z³omie :wink: i z numerami potem pomo¿e :wink: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym nie przebijaÂł tylko kupiÂł na ebay`u rame z briefem , przeÂłoÂżyÂł i zarejestrowaÂł...tylko nie wiem jak w koncu jest z tymi silnikami...bo jesli jest tak jak np w niemczech ze silnik to czesc wymienna i nie ma w briefie nr to nie byloby problemu...w innym przypadku trzebaby zaÂłatwic jakÂąs umowe na silnik od handlarzaTaki sposĂłb wydaje mi sie mniej ryzykowny...zresztÂą w R1 pewnie jest tak jak w R6...nr sÂą takie "kropkowane"...trzeba naprawde wprawy zeby porzÂądnie to zmienic. i pewnie niemaÂło kosztuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten motocykl nie jest kradziony?????bo to trochê g³upi temat jeœ³i tak jest!!!!ja nie chce ¿eby mi ktoœ sprzêta ukrad³,sprzeda³ i potem ona dalej jeŸdzi³a !!!!!!!! [ Dodano: 2005-07-31, 18:59 ]wy ludzie namawiacie do przestêpstwa!!!ja nie twierdzê ¿e jeŸdze zgodnie z przepisami ale zastanówcie sie nad waszymi postami!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Leo, moze byc przywieziony na lewo zza granicy. Woza tak motocykle, kumpel tez tak przywiozl moto...
to czy jeœli tak jest to koszta rejestracji s¹ a¿ tak wysokie??? wynosz¹ ok 700z³otych!!! wiêc ja wola³bym byÌ uczciwy i zap³aciÌ te 700zeta ni¿ kombinowaÌ z kupnem ramy,przebijaniem numerów i innymi sposobami cwaniaków.Sorki za szczeroœÌ ale jeœ³i ktoœ przywoŸi sprzêta za 10-15tyœ to nie ma tysi¹ca na rejestracjê???to œmierdzi. :wink: :wink: [ Dodano: 2005-08-01, 17:17 ]a dlaczego przewoziÌ na lewo przez granice???czy¿by kradzione??? bo jeœli moto by³o zarejestrowane to nie ma problemu,podobnie jest z motocyklami na czêœci-rozbierasz,pokazujesz wymeldowanie albo jakieœ wyrejestrowanie(byule pochodzenie by³o udokumentowane ¿e nie jest kradziony) i [przewozisz-i tyle!!!jeœli siê nie mylê to nawet crossy przewo¿¹-a przecie¿ one nigdy nie by³y zarejestrowane.nie wiem poprostu dlaczego iœc naoko³o jeœli nie ma siê nic do ukrycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego przewoziĂŚ na lewo przez granice???czyÂżby kradzione???
tzn. ja tu mowie o motocyklu enduro (osoba z forum go przywiozla) nie byl kradziony tylko to tak w ramach oszczednosci chyba... jednak troche sie zaoszczedzilo a enduro i tak nie ma sensu rejestrowac jak soe go uzywa tylko do zawodow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.