Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Dla chcących jechac do UK popracowaĂŚ!


Recommended Posts

WiĂŞc chcĂŞ siĂŞ wybrac popracowaĂŚ do UK. Z forum teÂż ktoÂś chciaÂł jechaĂŚ. Ja od poniedziaÂłku jestem wolny i moge jechaĂŚ. MĂłj szwagier jest tam 3 miechy i mĂłwi, Âże z pokjami nie ma problemĂłw koszt to ok 40-60 funtĂłw tygodniowo od osoby. Bilet lotniczy to 600 zÂł w jednÂą stronĂŞ od pon do piÂątku, a w weeked 1000zÂł.Autobusem nie wiem jeszcze ile, ale siĂŞ dowiem jutro.Co do pracy, to jest ale trzeba oczywiÂście trochĂŞ poÂłaziĂŚ za niÂą. WiĂŞcej bĂŞdĂŞ wiedziaÂł na dniach, jak zdzwoniĂŞ do niego.Kto siĂŞ chce wybraĂŚ, ten niech da znaĂŚ, bo wiadomo ze razem weselej i taniej . [ Dodano: 2005-06-28, 14:04 ]bile autokarowy w dwie strony kosztuje 470-500 zÂł Powrotny jest open, czyli dajesz po prosu kilka dni wczeÂśniej znaĂŚ do biura, Âże chcesz wracaĂŚ i ustalasz termin!

Link to post
Share on other sites

qurcze, Pacza, szkoda Âże nie wiedziaÂłem wczeÂśniej Âże bĂŞdziesz jechaÂł to bym kasĂŞ odÂłoÂżyÂł. A tak jestem na 0 No turdno, ale w przyszÂłym roku nie odpuszczĂŞ, zaczynam juÂż odkÂładaĂŚ kasĂŞ i pojadĂŞ w czerwcu/lipcu 2006. :|

Link to post
Share on other sites

oj nie bÂądÂź taki pewny. Ja juÂż w te wakacje nie dam rady ale moÂże w przyszÂłe wyjadĂŞ. MoÂże do UK. Albo Arekk75 moÂże coÂś pomĂłgÂłby i daÂł bym dyla do Irladnii

Link to post
Share on other sites

Za niedlugo w Polsce niebedzie chyba osoby ktora niebylaby w UK :mrgreen:
Oj oj...ja szukam tutaj pracy od dlu¿szego czasu i nic...albo telemarketing(mam troszkê z³¹ dykcjê i nadmiernie gestykuluje-tak mi powiedzieli...ale co ma ruszanie rêkami przy rozmawianiu przez telefon??) albo tzw. reprezentant handlowy...By³em ju¿ na 7 rozmowach w ci¹gu 5 dni i wszêdzie to samo, czyli bieganie i wciskanei kitu....nawet jak by³o og³oszenie, ze to hurtownia i praca na miejscu!
Link to post
Share on other sites

No to powodzenia 8) Ja juÂż wiem, Âże na 100% wyjeÂżdÂżam do Norwegii, do Bergen :mrgreen: Najgorsze jest to, ze pada tam przez 275 dni w roku :mrgreen: Jak narazie wszystko ukÂłada siĂŞ dobrze, bo dzieki Mojej norweskiej wtyczce bĂŞdĂŞ mial zapewnione mieszkanie i prawdopodobnie prace Jak bĂŞdzie, to sie okaÂże, ale 1800 km lÂądem jakos mi siĂŞ nie uÂśmiecha, tym bardziej, Âże na autostradzie majÂą ograniczenie do 80 km/h :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.