Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dla chcących jechac do UK popracowaĂŚ!


pacza

Rekomendowane odpowiedzi

WiĂŞc chcĂŞ siĂŞ wybrac popracowaĂŚ do UK. Z forum teÂż ktoÂś chciaÂł jechaĂŚ. Ja od poniedziaÂłku jestem wolny i moge jechaĂŚ. MĂłj szwagier jest tam 3 miechy i mĂłwi, Âże z pokjami nie ma problemĂłw koszt to ok 40-60 funtĂłw tygodniowo od osoby. Bilet lotniczy to 600 zÂł w jednÂą stronĂŞ od pon do piÂątku, a w weeked 1000zÂł.Autobusem nie wiem jeszcze ile, ale siĂŞ dowiem jutro.Co do pracy, to jest ale trzeba oczywiÂście trochĂŞ poÂłaziĂŚ za niÂą. WiĂŞcej bĂŞdĂŞ wiedziaÂł na dniach, jak zdzwoniĂŞ do niego.Kto siĂŞ chce wybraĂŚ, ten niech da znaĂŚ, bo wiadomo ze razem weselej i taniej . [ Dodano: 2005-06-28, 14:04 ]bile autokarowy w dwie strony kosztuje 470-500 zÂł Powrotny jest open, czyli dajesz po prosu kilka dni wczeÂśniej znaĂŚ do biura, Âże chcesz wracaĂŚ i ustalasz termin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurcze, Pacza, szkoda Âże nie wiedziaÂłem wczeÂśniej Âże bĂŞdziesz jechaÂł to bym kasĂŞ odÂłoÂżyÂł. A tak jestem na 0 No turdno, ale w przyszÂłym roku nie odpuszczĂŞ, zaczynam juÂż odkÂładaĂŚ kasĂŞ i pojadĂŞ w czerwcu/lipcu 2006. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedlugo w Polsce niebedzie chyba osoby ktora niebylaby w UK :mrgreen:
Oj oj...ja szukam tutaj pracy od dlu¿szego czasu i nic...albo telemarketing(mam troszkê z³¹ dykcjê i nadmiernie gestykuluje-tak mi powiedzieli...ale co ma ruszanie rêkami przy rozmawianiu przez telefon??) albo tzw. reprezentant handlowy...By³em ju¿ na 7 rozmowach w ci¹gu 5 dni i wszêdzie to samo, czyli bieganie i wciskanei kitu....nawet jak by³o og³oszenie, ze to hurtownia i praca na miejscu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia 8) Ja juÂż wiem, Âże na 100% wyjeÂżdÂżam do Norwegii, do Bergen :mrgreen: Najgorsze jest to, ze pada tam przez 275 dni w roku :mrgreen: Jak narazie wszystko ukÂłada siĂŞ dobrze, bo dzieki Mojej norweskiej wtyczce bĂŞdĂŞ mial zapewnione mieszkanie i prawdopodobnie prace Jak bĂŞdzie, to sie okaÂże, ale 1800 km lÂądem jakos mi siĂŞ nie uÂśmiecha, tym bardziej, Âże na autostradzie majÂą ograniczenie do 80 km/h :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.