Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZdjĂŞcia z Chrisem i Zaproszenie!!!


aDick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A mi i tak nie dziala This IP 82.160.40.3 is not allowed to use the free-service anymore today. We detected very extreme downloads. Don't worry! This has not to be your fault.Maybe you use a proxy-server. Premium-users are not affected by this ban. Maybe you might want to get a PREMIUM-Account, too.It is just a one-time fee and you will have access instantly. Please see our big FAQ, if you still have questions.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki to ja odnawiam temat... tak wiec pamietacie ze 24 aDick ma wystawe swoich zdjec :mrgreen: tak wiec ludzie zbieramy sie i jedziemy do Katowic, pokibicowac duchowo naszemu forumowemu fotografowi ;]co Wy na to?? :| :wink: nie moze przeciez zabraknac PSYCHOLI W KACHOLACH 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo...!tyle osob sie szykowalo a dotarlo tak niewiele ! wstyd ! :? Ci co nie byli niech zaluja ! pierwszy raz bylem wogole w tzw. Szybie Wilsona, bardzo ciekawa sprawa. Stara kopalniana cechownia przerobiona na galerie, umiejscowiona w sercu skansenowo zachowanej typowo gorniczej dzielnicy pelnej familokow. Jest klimacik !Tematyka zdjec dyplomowych przerozna , od motocykli, garbusow, speedwaya, przez zabytki krakowa, wspomnienie Jana Pawla II, miasto nocÂą, portrety az do studium palenia papierosa w bardzo ciekawych ujeciach.Nasz aDick dostal ocene celujaca , wyroznienie z pochwala przed frontem kompanii i gratulacyjny shake-hand samego dyrektora! 8)aDick, jestesmy z Ciebie dumni, ale co tu duzo gadac - dziwnie wygladasz w gajerze i krawacie reasumujac - fajnie bylo, mam nadzieje ze obecni na imprezie przedstawiciele mediow nie naglosnia faktu ze oszolomy w kaskach jako pierwsi rzucili sie na stoly zapelnione ciastem i napojami jeszcze raz gratuluje zdobywcy celujacego dyplomu , Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeh no Maciek, wzruszyÂłem sie jak zobaczyÂłem Was w sumei byÂło nudno moim skromnym zdaniem, ale ciesze sie Âże sie podobaÂło, nooo dostaaÂłem taaaaki aplauz od Was jak odbieraÂłem dyplom Âże mi sie purpurowo zrobiÂło hehehhee, bede to dÂługo wspominaÂł, szkoda tylko ze Chris nie miaÂł placu na kilka rundek :? ale co tam, ciesze sie Âże byliscie :mrgreen: pozdrĂłfka dla obecnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.