Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZdjĂŞcia z Chrisem i Zaproszenie!!!


aDick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aDick, ja moge do Kato 29...a jestm z GĂłrnych ...nom z dworca to by sie daÂło jakos rade...teraz ino trzeba kogos jeszcze wyciagnac, bo nie wiem czmeu ale jakos sama nie lubie jezdzic autobusami ...jak nie zabierze to najwyzej moge tam nocowac ...hm...trzeba sie jakos postarac...bo intryguje mnie ta galeria w szczegolnosci ze bedzie tam wiecej wyczynikow Chrisa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy nie technikum tylko Policealne Studium. LustrznkÂą jak juz pisaÂłem, i skanuje nagetyw, ale do dyplomu sÂą oryginaÂły, prosto z negatywu. 17 zdjec 30x40cm:)dziĂŞkuje za tak Âświetne opinie, eeh troche mnie zawstydzajÂą Âżeby teÂż tak mysla komisja na obronie dyplomu :? mam obrone 21.06 :? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erbe, bede bardzo wdzieczna...jupi...:D:DaDick, nie martw sie napewno Ci sie uda..nie to powiedz ino kto byÂł w komisj to ja im juz powiem swoje ...nie no zartuje, ale obronisz napewno ta prace ...wszyscy trzymamy kciuki....Ja sie pojawie jak sie eRbe pojawi, lub jak ktos pojedzie ze mna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dick jeœli chodzi o technikê to ja mam troche inne zdanie co do twoich zdjêÌ. Nie s¹ z³e, ale czegoœ w nich brakuje. Wygl¹daj¹ jakby by³y przeœwietlone, zdjêcia s¹ ma³o ¿ywe. Poza tym, sporo fotek zrobi³eœ pod œwiat³o, a tego sie chyba nie powinno robiÌ. (chyba ¿e zamierzony efekt)Nastêpna rzecz to wykorzystywanie programów komputerowych, s³abo wysz³y ci efekty z photoshop, kilka a¿ siê za bardzo rzuca w oczy (fota nr 12) jeœli chcesz zrobiœ fajny efekt to zrób go naturalnie, a lustrzanka nadaje sie do takich rzeczy idealnie. Chciesz mieÌ t³o rozmazane zrób efekt panoramowania, albo pobaw siê przys³on¹. Mo¿na by by³o siê sporo jeszcze rozwodziÌ na ten temat. Ale w koùcu ty sie jeszcze uczysz. Najlepiej jest pogadaÌ i powyminiaÌ siê pomys³ami z innymi ludzmi. Ja te¿ chêtnie pogadam i naucze siê czegoœ nowego.Ogólnie foty s¹ bardzo ³adne, ale jeœli ktoœ siê nie zna profesjonalnie na fotografii. Mo¿e skaner te¿ troche popsu³ ich jakoœÌ. W przysz³oœci ¿ycze samych udanych fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi dziêkuje za ciep³e s³owa:)mareo jestem aDick a nei Dick :wink: w tym co piszesz jest sporo racji, ale bede sie broni³ po 1, fotki sa za jasne po obróbce w photohopie, przyciemnij monitor to bedzie ok, bo umnie w domu wygl¹daj¹ ok, ale ju¿ s³ysz¹³em ze s¹ za jasne. po 2 jestem juz na takim poziomie ¿e 'b³êdy' typu pod s³oùce robie œwiadomie, i te co sie da³o dopala³em lamp¹ b³yskow¹, ale nie zawsze wychodzi jak nalezy. co do dalszego wykorzystania photoshopa to tak¿e masz racje, widaÌ miejsca poprawiane, ale akurat ucze sie tego progamu pocieszam sie ¿e napewno sa miejsca na zdjeciach gdzie bys nie pomyœla³ ¿e poprawia³em je :wink: hehehe, serdecznie zapraszam Cie na wystawe, tam bed¹ zdjecia prosto z negatywu wiec beda czyste jak ³za i bedziemy mogli porozmawiaÌ, a jak nie to zapraszam na pifko :piwko: :piwko: :piwko: Wreszcie jakaœ obiektywne uwagi, dziekuje doceniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za Dick'a. WiĂŞc aDick bardzo moÂżliwe, Âże 24 bĂŞdĂŞ przejeÂżdzaÂł przez Katowice i chĂŞtnie odwiedze kolege profesjonaliste. A co do photoshop to stawiaÂł bym na to Âże na zdjĂŞciu nr 05 rozmazaÂłeÂś tÂło, na 04 jest troche trawy ruszanej !! I co trafiÂłem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fotki, dobrze wykadrowane.jedyne co mi sie nie podoba to "zbyt ¿ólta", nienaturalna zieleù. tym bardziej ¿e bawisz siê w PS, to bez problemu mo¿na z tym coœ zrobiÌ.poza tym ostroœÌ - przy tego typu zdjêciach to jest niez³a sztuka zrobiÌ tak ostre zdjêcia - brawo! (no chyba ¿e masz autofocus, ale to te¿ nie zawsze dzia³a przy takich fotkach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe, 05 ma dó³ rozjaœniony co spowodowa³o pewne zmiany kolorystyczne, a t³o jest lakko zmêkszony, zrozmyte by³o poprzez d³ugi czas naœwietlania. w 04 usuno³em tylko dwa czerwone s³upki które "œwieci³y" w tle przewa¿nie usuwa³em wychodzace z g³owy Chrisa s³upki, kable itd. niestety ma³o jest miejsc gdzie niema takich elemenótw krajobrazu:)Porozmawiamy jak sie spotkamy jajo uzywam AutoFocusa, ale niestety nie jest on tak szybki jakbym chcia³ i czasem zawodzi :? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.