Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZdjĂŞcia z Chrisem i Zaproszenie!!!


aDick

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM. Umieszczam wreszcie obiecane zdjecia Chrisa ktĂłre mu robiÂłem na specjalnej sesji oraz pod Bumerangiem:)Pragne takÂże zaprosiĂŚ WSZYSTKICH na wernisaz wystawy podyplomowej mojej grupy ze studium fotografii, gdzie bedzie moÂżna zobaczyĂŚ moje zdjecia m.in Chrisa a i np z zeszÂłego roku z Bielawy. BedÂą ciastka, napoje oraz muzyka. 24.06 godz. 18, Katowice-Nikiszowiec, Galeria Szyb Wilson(ul.Oswobodzenia).Inne tematy zdjec to np ÂŻuÂżel albo Garbusy wiec naprawde serdecznie zapraszam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aDick, wstêp do Wilsona bêdzie w jakiœ sposób p³atny, jakies zaproszenia czy coœ?? Na Korei mieszka moja babcia (a to rzut kanieniem od Nikiszowca) wiêc moge j¹ odwiedziÌ a przy okazji wpaœÌ na wystawe (tzn. w odwrotnej kolejnoœci) . To co spotykamy sie 24.06 o godz 17:00 wszyscy pod Wilsonem? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziĂŞki ZdjĂŞcia robiÂłem lustrzankÂą Nikon F65, na negatywy. Wstep jest za free, a ZAPROSZENIE zeskanuje i tu wrzuce jeszcze:)JesteÂście wszyscy zaproszenie kto tylko bedzie chciaÂł o 18 jest oficjalne otwarcie. WICHER, i te w bumie co miaÂłem i te tu to jeszcze nie wszysttkie;) Nie ktĂłre na wystawie sa jeszcze inne. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej  Czym robiÂłes te fotki ??  Tylko nie pisz ze aparatem
RobiÂł to aparatem, chyba NIKON(?) :mrgreen: WidaĂŚ, Âże Adrian to zawodowiec W bumerangu oglÂądaÂłem zdjĂŞcia jego autorstwa, w formacie niemal plakatowym i muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże wygladajÂą profesjonalnie :mrgreen: [ Dodano: 2005-06-03, 09:17 ]he he he Adrian mnie uprzedziÂł Adrian zdjĂŞcia na weselach tez robisz ?? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WidaĂŚ, Âże Adrian to zawodowiec W bumerangu oglÂądaÂłem zdjĂŞcia jego autorstwa, w formacie niemal plakatowym i muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże wygladajÂą profesjonalnie :mrgreen:
Yyyyy no ja to bym je wtedy najchetniej porwala do domu i powiescila na scianie :D:D ale chyba byscie mnie zabili wtedy Ehhh szkoda, ze nie daÂłes wszystkich fotek Chociaz i tak juz duzo widzialam. Zdjecia sa super, Chris ladnie wyszedÂł no ale nie byloby ich gdyby nie Twoje umiejetnosci :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.