Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

biopaliwo kontra Pb 95


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec nastaly czasy kiedy litr kosztuje 4 zl... powiedzmy ze dojdzie do granicy 5zl (mam nadzieje ze 6 to max i zad rudszy dupe aby sztucznie zanizyc cene)Ale do tematu , czy wiecie gdzie w polsce a najl;epiej u nas mozna kupic benzyne wlasnie pochodzenia roslinnego??Zqamierzam dla testow pojezdzic narazie samochodem na takim paliwie , tylko gdzie sie zaopatrywac w to ustrojstweo????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasni o to chodzi ze ono jest produkowane ale na bardzo niewielka skale , na stacjach niewiedza, wiem ze gdzies w regionie to robia bo byl dawnoo temu artykul w Tv.PcheÂła palo jak ty lejesz z pierszego tÂłoczenia ... to lepiej sobie na nim frytki usmaz a potem zalej silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx, jeœli chcesz, to Ci mogê za³atwiÌ przepis na biopaliwo, bo to nie sztuka tylko trzeba dobrze mieszaÌ i odpowiednio podgrzaÌ i masz biogówno jak siê patrzy (na biodiesel'a te¿ mogê mieÌ )a teraz serioczy Ciebie poje*** :?: :!: nie szkoda Ci samochodu? nasi z Orlenu ju¿ robili testy drogowe i po przebiegu, gdzie nigdy nic siê nie dzieje na 2 cylindrach nie by³o w cale kompresji, a jednym jeszcze coœ by³o, a na ostatnimtak nawet w miarê. Olej w silniku zamieni³ siê w smo³ê i wszystko by³o do dupy.Powiedzieli, ze takiego czegoœ nie wypuszcz¹ na rynek i stanê³o tylko na biokomponentach w niewielkiej iloœci 2 - 4% które tak¿e robi¹ niez³e piek³o w silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudlaty to silnik z poldak wiec nawed jak stanie to kilkase zl i jest nowy napewno tego bym niewlal do motocyklu!!a jestem ciwkawy rezultatu !!!!pozatym jak paliwo podejdzie do 6zl (przyklad) to ciekwe ilu z najwiekszych przeciwnikuw bedzie lala jakies niewiadomo co to wymysle bo bedzie po 2zl....patrz paliwo z ukrainy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde,ja to oglÂądaÂłem na takim informatorze miejskim z instrukcjÂą pierwszej pomocy ,takie co wiszÂą w urzĂŞdach, szkoÂłach itp.wiem Âże to jest Ruda ÂŚlÂąska -Chebzie,ul.PawÂła ,nr.tel. nie znam ale jak zobacze gdzieÂś ten informator to go to spisze ten numer,wejdz moÂże na www.rls.pl moÂże bĂŞdÂą w spisie firm, to jest przy bazie autobusĂłw kzk gop czy jakoÂś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.