Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykliści są zdrowsi od innych


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wed³ug najnowszych badaù angielskiej firmy "Choice Quote" na podstawie danych od 60.000 motocyklistów w ci¹gu ostatnich trzech lat, motocykliœci s¹ œrednio coraz bardziej zdrowymi ludŸmi w porównaniu do nie poruszaj¹cych siê jednoœladami.Kilka przytaczanych przez firmê faktów to: * Jazda motocyklem pozwala zwalczyÌ stres i poprawiÌ samopoczucie poprzez wytwarzanie endorfiny do mózgu * Jazda po krêtej drodze przez godzinê pozwala spaliÌ nawet 350 kalorii * Poruszanie siê na motocyklu wzmacnia miêœnie grzbietowe, zmniejszaj¹c tym samym ryzyko ró¿nych kontuzji * Coraz mniejszy procent motocyklistów pali papierosy Có¿, myœlê, ¿e takie argumenty mo¿na œmia³o przedstawiÌ przeciwnym 2-ko³owym maszynom ¿onom, rodzicom w czasie dyskusji o zakupie motocykla.From scigacz.pl 8) to bylo wiadome... ale teraz jest to naukowo udowodnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje do tego jeszcze to:- prawdziwi motocykliœci pij¹ wode, po po wódzie nie mog¹ jechaÌ (chyba ¿e siê na noc zostaje - to wtedy trzeba nadrobiÌ :mrgreen: )- cena czêœci zamiennych powoduje brak kasy w portfelu i nie wydaje siê na ró¿ne g³upoty: papierosy, dragi i inne tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   * Coraz mniejszy procent motocyklistĂłw pali papierosy  
No ja nie wiem 8) Wlasnie od jakiegos czasu staram sie rzucic palenie - przy piwie nie kurze, przy kawie nie kurze, wogole nie kurze ino jak zsiade z motocykla to musze zajarac - nie moge sie opanowac musze dymka zaciagnac bo dopiero wtedy czuje spelnienie Macie tez tak? PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.