Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Winkle


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na filmie Gabrysia widzia³em taki ³adny winkielek na którym Gabryœ œmiga swoim Gixerkiem. W tym sezonie chcia³bym zacz¹Ì troche powa¿niej doszkalaÌ siê w szybkiej jeŸdzie i st¹d moje pytanie: czy znacie jakies fajne zakrêty w naszych okolicach na których mozna by pojeŸdziÌ na kolanie. Chodzi mi przedewszystkim aby by³o bezpiecznie, a wiem ¿e zakrêt w weso³ej zrobi³ siê troche nieciekawy od momentu postawienia barierek. Pozdrawiam i dozobaczenia na kolanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne sa tez na gore Zar ale najlepiej pojechac na Slowackie serpentyny  8)
a jak mowa o sÂłowacji to zawsze najlepiej sie szaleje u redwatera nawinklach , gdzie motocykle turystyczne gubia kufry a naikedy zamykaja gumy 8) a tak w okolicy to droga wzdÂłuz Âżywieckiego ma pare winkli ze 4 by sie na przegibek znalaÂły na Âżat teÂż ,ale wolne i ciasne(raczej nasupermoto) no i przeÂłecz salmopolska w kierunku wisÂły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z was by³ mo¿e na torze Poznaù ?? Ale nie za ogrodzeniem , ty lko czy przejecha³ chociaz jedno okr¹¿enie ?? Ja z kumplami wybieram siê latem w jakis wtorek zobaczyÌ jak to jest. Wiadomo ¿e rekordu toru nie pobije, ale chcia³bym siê przejechaÌ na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najlepiej pojechac na Slowackie serpentyny
Zgadzam siĂŞ polecam trase od przejÂście granicznego w Zwardoniu kierowaĂŚ siĂŞ na Namestowo i powrĂłt przez przejÂście w Korbielowie, to jakieÂś 150 km, super nawierzchnie, Âładne widoczki, i duzo duzo zaje... dÂługich ÂłukĂłw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najlepiej pojechac na Slowackie serpentyny
Zgadzam siĂŞ polecam trase od przejÂście granicznego w Zwardoniu kierowaĂŚ siĂŞ na Namestowo i powrĂłt przez przejÂście w Korbielowie, to jakieÂś 150 km, super nawierzchnie, Âładne widoczki, i duzo duzo zaje... dÂługich ÂłukĂłw
Jesli o slowacje chodzi to ja bylem na super winklach od miejscowosci Zuberec (trzeba sie kierowac na Twardosin i Podbiel za Namestowem) do Liptovskiego Mikulasza jakies 40 min po rewelacyjnej nawierzchni i super winklach polecam gorÂąco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna dyskusja VTR 1000 zanim zaczniesz Nam pisaĂŚ tutaj mÂądre wykÂłady na temat techniki jazdy motocyklem po torze(przyznam, Âże chĂŞtnie poczytam), to moze napiszesz cos o sobie w powitalni, tak na dobry poczÂątek i jak kultura nakazuje?? Pozdrawiam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko uda mi siĂŞ (czyt: znajdĂŞ czas!!!) poskÂładaĂŚ F1 to wybieram siĂŞ do Poznania ByÂłem wiele razy ale tylko jako kibic Daniel sÂłuszaÂłem Âże teÂż siĂŞ "Âłapie" - to moÂże jak kilka osĂłb siĂŞ zbierÂże to poprosimy Bartka Cempla ( Mistrz Polski 400ccm 2003r) i nauczymy sie troche od samego Mistrza ???... Suzi Moto teÂż ma Pana Dudka - ktĂłry Âśmiga w klasie GS - moÂże spotkamy go na "warm up" we wtorek w Poznaniu ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.