Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

najlepiej zadziałało w zeszłym roku jak się na CB krzyczeli że motocykliści na bramkach robią blokadę ... kupa samochodów poleciała na Olkusz .... myślę, że wystarczy przed bramkami pokręcić się w większej grupie ( miedzy 3stawy a pierwszy zjazd przed bramkami) już to spowoduje zakorkowanie a policja niech czeka na bramkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe czytałem ten dururny regulamin opłat i jakoś nie doczytem sie nic o bilonie w Euro a jak mi wiadomo tą walutą też można płacić za przejazd ,wiec nie mogą nikogo ukarać w żadnym sądzie bo nie ma takiego zapisu w ich własnym regulaminie. .Więc można załatwić ich własną bronią jedni płacą drobnymi Euro inni 100 zł lub 200 albo regulaminową kwotą. I zrobi sie koreczek jak sie patrzy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co dywagować: "Płacimy drobnymi, płacimy grubymi itp itd"Sposób jest prosty: Częste naloty i KUPĄ MOŚCIPANOWIE, KUPĄ - w jedności siła, a to kto i czym będzie płacił nie będzie miało znaczenia.Naród Polski w słusznej sprawie Pospolite Ruszenie ma we krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest odpowiedź z MI - wychodzi na to, że każdy odbija piłeczkę... no ale skoro MI odpowiedziało, że koncesjonariusz ma prawo dokonywać samodzielnych zmian stawek w opłatach, to..... Kolejne spotkania w Chrzanowie jak najbardziej wskazane:Szanowny Panie,w odpowiedzi na Pana pytania, w sprawie opłat za przejazd autostradą A4 na odcinku Katowice – Kraków, Biuro Informacji i Promocji wyjaśnia: 1. Czy motocykliści mogą płacić 50% dzisiejszych stawek i kto jest władny podjąć taką decyzję?Uprzejmie informujemy, iż spółce Stalexport Autostrada Małopolska S.A. przysługuje prawo zmiany stawek opłat za przejazd po autostradzie A4 na odcinku Katowice – Kraków, zgodnie z postanowieniami Umowy Koncesyjnej i przepisami rozporządzenia w sprawie opłat za przejazd autostradą z 2004 r. Koncesjonariusz może występować do GDDKiA z wnioskiem o zmianę stawek opłat za przejazd po ww. odcinku, z uwzględnieniem postanowień umowy. Wniosek ten powinien być należycie uzasadniony tj. w szczególności zawierać informacje w zakresie zmian w ruchu, które mogą wyniknąć z powodu zaproponowanej modyfikacji stawek opłat za przejazd, gdyby zostały uwzględnione. Zmiana stawek następuje zatem na wniosek koncesjonariusza, po uzgodnieniu z ich z Generalnym Dyrektorem dróg Krajowych i Autostrad.2. Kto powinien podjąć jako pierwszy starania o zmianę kategoryzacji w odniesieniu do istniejących umów koncesyjnych?Starania w zakresie zmiany kategoryzacji pojazdów w odniesieniu do istniejących umów koncesyjnych może podjąć koncesjonariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy na początku drogi . Pamiętasz co nam powiedział pan Prezes ? Że jeżeli się zmieni prawo , to on się chętnie zastosuje , bo obecnie zmiana nie leży w jego kwestii . Czyli zostaje nam to co zostaje , przekonywanie pana prezesa drogą "argumentacji motocyklowej" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Kto powinien podjąć jako pierwszy starania o zmianę kategoryzacji w odniesieniu do istniejących umów koncesyjnych?Starania w zakresie zmiany kategoryzacji pojazdów w odniesieniu do istniejących umów koncesyjnych może podjąć koncesjonariusz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że może ale nie musi i skoro tak odpowiedzieli to równie dobrze "może" to samo, zapewne zrobić sam rząd, ale pewnie nie jest im to na rękę wiec się do tego nie kwapią, a sama odpowiedz nie jest jednoznaczna....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.