Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak to Fred kilkanascie postow wczesniej napisalI Ogólnopolski Zlot przy ul. Wiejskiej ''cisza sie zrobila, przez ta cholerna zime, poki byly akcje to bylo glosno o samym SE, a teraz osiedli na laurach myslac ze moze sie poddalismy... guzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się właśnie ostatnio zastanawiałem, jakby wszyscy płacili przynajmniej banknotami 100 zł. Na tyle sprzętów na pewno brakłoby inkasentom drobnych. Co wtedy? Pani mówi "Drobne proszę", ja "Nie mam", Pani "To nie wydam", ja "To nie mój problem. Chcę zapłacić za przejazd. Drobnymi nie chcę płacić, bo Zarządca mnie pociągnie do odpowiedzialności, a ja nie chcę mieć sprawy w sądzie. Mam jechać skoro Pani nie ma wydać?" Ciekawe czy za płacenie w taki sposób można zostać podanym do sądu? Wtedy, to nie my zablokujemy bramki, a sami inkasenci, którzy będą biegać rozmieniać kasę, aż w końcu nie będzie drobnych i tyle z tego. Akcja oczywiście zmasowana, jak ostatnio. Co myślicie o takim podejściu do sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że mają kilkanaście tysięcy złotych, to faktu nie zmienia, że prędzej czy później banknoty po 10, 20 i 50 zł się im skończą. Wtedy same będą musiały wydawać drobnymi. Jakiś sejfów tam nie widziałem, żeby miały wiele banknotów. Na pewno mają skończoną ilość. Oczywiście to tylko propozycja i trzeba by się dowiedzieć jak faktycznie sprawa wygląda. Może ktoś ma kogoś znajomego który pracował na bramce i wie jak to wygląda. Grosiki są ok, wiadomo ;) A czy jest obowiązek posiadania odliczonej kwoty? Mnie Panie zawsze wydawały jak miałem więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz robic to co ci policjant kaze. nie wykonanie poleniecnia bedzie skutkowalo mandatem. nie mniej jednak jezeli zobacza ze stoimy w linii to nie beda nam kazac stawac kilku na jednym pasie. nie bedzie ku temu podstaw.nawet jadac motocyklem masz do dyspozycji szerokosc calego pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze i tak bedzie trudno skrzyknac tyle ludzi ilu bylo za pierwszym razem.Co do policjanta to jesli kaze Wam sie scisnac jak sardynki to ma do tego prawo a Wy musicie sluchac. Mozecie tez nie sluchac i nie przyjac mandatu o ile w ogole bedzie Wam chcial go wystawic. Musimy wtedy jednak byc zarejestrowanym zgromadzeniem z zapleczem medycznym itd. a tak wlasnie bedzie. W tym przypadku powinniscie sluchac tylko polecen zabezpieczenia zgromadzenia publicznego a policjanci ze wszystkimi problemami musza sie zwracac do organizatorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co mowice to prawda lecz uslyszane kiedys slowa siedza mi w glowie ,,w kupie sila'' Jesli motocyklisci to osoby ktore sa za soba to nic z nami nie ugraja. Chodzi mi o to ze gdyby udalo sie zebrac chociaz polowe tych maszyn ktore byly na pierwszym protescie to bylibysmy widoczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdyby jednak bardzo chcieli to warto wiedziec w jakim zakresie prawnym sie poruszamy i czyli jak pojedziemy jako zgromadzenie, z zapleczem medycznym to organizator jest dla nas wazniejszy niz policja tak? jak pala podejdzie i powie za mam sie podjechac to nie ma to wobec mnie mocy prawnej bo o tym decyduje organizator?tyle teoria <chyba> a w praktyce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.