Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po przeczytaniu tego jestem lekko zaniepokojony... http://biznes.onet.pl/slaskie-miasta-ida-n...49,1,news-detal .....bo może się okazać ,że na wiosnę będzie już po wszystkim...he he he ...Nie, myślę że raczej pojedziemy na bramki, ale jak się czyta takie rzeczy to przypomina mi się jak to niektórzy się śmiali z naszej akcji...jakoś ich nie widzę i nie słyszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była wypowiedź w Dzienniku Zachodnim i w niej redaktor śmiał się że jeżeli zostanie skazany nasz kolega to będą nawet karać za to jak będziesz chciał zapłacić stówą za siku w miejskim klopie bo pisuardesa nie będzie miała wydać reszty.To się nazywa tamowanie ruchu w klopie a płacenie na bramkach krwiopijczego Stalexportu tamowanie ruchu na bramkach.DEBILE I TYLE !!!Policja u nas na śląsku nie wszczęła dochodzenia w sprawie A4 po donosie krwiopijców ,tylko w Krakowie są tacy gorliwi, szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten artykuł w bardzo dobry sposób opisuje przebieg rozprawy:"22-letni Michał Rzegost został ukarany tzw. nakazem karnym w kwocie 200 zł za to, że na autostradzie na placu poboru opłat zaparkował motocykl i poruszał się pieszo po pasie ruchu, tamując ruch. Od tego nakazu złożył sprzeciw i sprawa trafiła na wokandę krakowskiego sądu.Przed sądem obwiniony motocyklista nie przyznał się do winy. – Nie blokowałem ruchu, bramki poboru opłat działały bez zakłóceń - powiedział.Wyjaśnił, że przed bramką na jego pasie ruchu uformowała się długa kolejka. Było wtedy bardzo gorąco, inne motocykle emitowały spaliny, a silnik jego motocykla zagrzał się, bo nie był odpowiednio chłodzony. W grubym kombinezonie zrobiło mu się słabo, dlatego wyłączył silnik i poruszał się pieszo po swoim pasie ruchu, nie tamując drogi nikomu.W miarę przesuwania się kolejki przesuwał motocykl lub przejeżdżał nim do przodu.– Samo płacenie przy bramce poszło sprawnie i szybko, bo miałem odliczone pieniądze - wyjaśnił obwiniony. Dodał także, że określenia „protest” używały media, on sam wolałby jednak nie używać tego słowa, ponieważ nie rozumie jego zakresu. – Jechałem w stronę Katowic na spotkanie z grupą znajomych w Chrzanowie - wyjaśnił cel przejazdu autostradą.Przy oglądaniu filmu z protestu sąd ustalił, że motocyklista pozował też do zdjęć, leżąc na jezdni przez około 20 sekund. – Jak wynika z filmu, również nie blokowałem wtedy ruchu - zastrzegł motocyklista. Na zakończenie procesu wnosił o uniewinnienie. Występujący jako oskarżyciel publiczny policjant wnosił o ukaranie go.Sąd uprzedził strony o możliwości zmiany kwalifikacji prawnej zarzucanych motocykliście wykroczeń, tj. łącznego potraktowania faktu zatrzymania motocykla i pieszego poruszania się po autostradzie. Ogłoszenie wyroku odroczył do czwartku. "http://ww6.tvp.pl/6272,20100111953763.stronaod 6:40 do 8:35_________________idzie wojna http://www.rmf.fm/fakty,168050,Slaskie,mia...alexportem.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przypadkiem trafiłem chyba w radiu m (Maryja to to chyba nie było ) no rozmowę z panem prezydentem Jaworzna i powiem szczerze ze to co mówił nie wyssał sobie z palca by zabłysnąć i zdobyć glosy na następna kadecie tylko ma to poparte dobrymi argumentami i wierzy w to co robi widać ze chodzi mu o dobro obywateli i rozwój regionu a bodźcem do tej walki z SE pewnie byli tu co poniektórzy z was a pani rzecznik SE zmieniła by już sobie płytę bo argumenty ma ciągle jak dziecko z piaskownicy które mydli ludziom oczy ze to nie ono zgubiło grabki szkoda ze nie mogę zapodać tutaj tej rozmowy bo była ciekawa i wielu z nas by z pewnością zainteresowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.