Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to wynalazłem kolejne rewelacje remont na A4 czas zacząć dane źródłowe:Przetarg remontu A4Kontrakt będzie realizowany na czynnej autostradzie lub w jej pobliŜu.Zakres kontraktu obejmował będzie, ale niekoniecznie będzie się ograniczał do następujących prac:- remont obiektów mostowych- naprawę przyczółków i filarów,- naprawa betonu płyty pomostu,- naprawa kablobetonowych i strunobetonowych belek,- wyrównanie powierzchni betonowej ustroju niosącego preparatem do napraw betonu,a lokalnie betonem (dla obszarów gdzie wymagana dodatkowa warstwa jest grubości większej niŜ 6cm) lub ewentualnie całkowita wymiana- naprawę lub remont poprzecznic nad podporami wraz z przebudową nadbetonu ,- wykonanie chodników, gzymsów wraz z montaŜem elementów wyposaŜenia (barieryenergochłonne, balustrady itp.),- remont urządzeń dylatacyjnych lub wymiana na nowe,- remont systemu odwodnienia obiektu,- wykonanie izolacji pomostu i ułoŜenie nawierzchni na obiekcie,- zabezpieczenie powierzchni elementów betonowych poprzez impregnowanie i malowanie,- remont i konserwację łoŜysk,- zapewnienie i montaŜ nowych elementów wyposaŜenia,- budowę tymczasowych konstrukcji wsporczych do oparcia elementów uzbrojeniaelektrycznego, optoelektrycznego, telekomunikacyjnego lub elektronicznego,- przebudowę lub przełoŜenie elementów uzbrojenia elektrycznego, optoelektrycznego,telekomunikacyjnego lub elektronicznego,- umocnienie skarp oraz stoŜków skarpowych,- wymiana nawierzchni i roboty towarzyszące na autostradzie i innych drogach, na i w rejonie części remontowanych obiektów mostowychzarządzanie ruchem:- utrzymanie ciągłości i płynności ruchu na autostradzie,- utrzymanie ciągłości ruchu na drogach poprzecznych,- zapewnienie takiej organizacji ruchu, która zagwarantuje wykonywanie prac w bezpieczny sposób,- przygotowanie projektów organizacji ruchu i wykonanie oznakowania.Czas trwania kontraktu będzie wynosił 32 miesięcy. Rozpoczęcie zaplanowane jest wiosną 2010 roku, a zakończenie pod koniec 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu sie remont zaczyna ? Nie no bez jaj - Panie Emil wez Pan wyluzujPSKOSMA masz u mnie plusa za tego ciecia co nas tutaj obrazal - daj znac jak dostaniesz odpowiedz z tej firmy - kolejna nauczka dla kolejnego burakaPS 2Emil ode mnie pozdrowiony ?PS 3Z tym Lukaszem Fazerem to chyba nie slyszalem tej historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drogach biała qpa ... z niecierpliwością czekam na wiosenne otwarcie ... może jakaś giełda pomysłów na spektakularne otwarcie sezonu na a4 ? ile głów - tyle pomysłów ... może coś zainspirować ?ps - Noworoczne życzenia dla wszystkich 2oo - suchego asfaltu i pełnych baków na bezpłatnych autostradach życzy wszystkim Obywatel Leśny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..no no. widzę , że koledzy z SE i innych firm zarządzających autostradami nie próżnują.Ciekawie się zapowiada wyczekiwana wiosna, ciekawie.. Ciekaw jestem,po wysłuchaniu panów ministrów, gdybym tak jechał motocyklem w kwietniu do Krakowa i patrzę a tu jakieś straszliwe natężenie ruchu, pełno motocykli, samochodów, policji...Nagle policjanci nakazują mi stanie w korku i przejazd jedną oznaczona bramką tylko dlatego, że jadę na motocyklu...Nie wiem o co chodzi, pytam innych co się dzieje czy to jakiś stan wojenny lub jakaś delegacja rządowa przejeżdża ale nikt nie jest mi w stanie logicznie wytłumaczyć o co chodzi policjantom i pracownikom obsługi bramek płatniczych.Załóżmy, że składam skargę i doniesienie do prokuratury zarówno na policjantów jak i na koncesjonariusza.Załóżmy, że wkurzeni wokoło mnie inni użytkownicy drogi na motocyklach lub w samochodach również składają takie doniesienia i skargi...Powiem tak, na pewno SE przygotowuje się do wiosny i natężenia ruchu na A4 przez motocykle. Na pewno mają poprzygotowywane właściwe pisma, wnioski, procedury i oświadczenia. Z tego powyższego wywiadu z panami ministrami można wywnioskować, że takowe prace trwają i lobbowanie wre..Zakładam, że parę telefonów zostało już wykonanych i ciche umowy zostały zawarte, bo wyraźnie widać kierunek frontu ze strony rządu i administracji.Skoro panowie ministrowie tak mówią jak mówią, można się odpowiednio przygotować, bo lekko nie będzie. Do kwietnia, powiedzmy że 20, zostało 104 dni licząc od dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wysłuchałem przed chwila tej żenującej rozmowy radiowej i zaczynam myśleć czy nie czas, aby pokazać także w warszawie jaką siłą dysponują motocykliści, żeby nie tylko spotkać się z kolegami z Krakowa w Chrzanowie na coli ale żeby w końcu spotkać się z innymi kolegami z całej polski np. na wiejskiej bo jeszcze nigdy nie byłem tam osobiście i chciałbym zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że w Polsce zagrożeniem są politycy bez mięsa między uszami. Najlepsze że gościu uważa że stawki są niższe niż w innych krajach a wypłaty... każdy narzeka na swoją.Mówią o tym że ludzie jednak wybierają autostrady. Jakby była europejska sieć dróg szybkiego ruchu, nowe nawierzchnie to przeciętny obywatel nie napalał by się na 10km odcinek w którym może "poszaleć" gdy wszędzie na drogach ograniczenia do 40km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajogłowi ( ci z cytowanego wywiadu ) stwierdzili że my chcemy zniesienia opłat tylko dlatego żeby walić w kotły na autobanach . Do takiego stwierdzenia spłycili nasze starania o zniesienie opłat . CO TO ZA KURES*WO WOGÓLE JEST ??!?? Podobno to policja nadała politykom taki odbiór naszej akcji . No to ja sie pytam :- czy kierowcy aut jeżdzą tam wszyscy przepisowo ??- czy policja nie ma narzędzi do karania tych co łamia przepisy ??- czy ocenianie wszystkich motocyklistów jedną miarą nie jest czasem nadużyciem ??A co do innych pytań które chciałbym zadać tym cfaniackim wygadańcom :- gdzie na świecie płaci się tak dużo za drogi ?? Nie dość że płacimy generalnie już bardzo wysokie podatki na drogi ( o czym ci debile chcieliby aby społeczeństwo zapomniało ) to teraz fundują nam "dobrobyt" w postaci płatnych autostrad , gdzie opłata jest KOSMICZNIE wysoka ! Pytania o zarobki są zbywane durnymi odpowiedziami , a przypominam że statystycznie robotnik w Polsce nie zarabia 1300 EUR jak to ma miejsce w Europie tylko 500 EUR , więc wypadało by to brać pod uwagę ustalając wysokość opłat . Lud ma rozumieć że jest w Europie i bulić po Europejsku , a władza już nie za bardzo chce aby Lud był wynagradzany po Europejsku , no Kurwic* trafia na miejscu . Granat cza kupić i wywalić do luftu całe towarzycho , może następne się dobrze zastanowi , zanim podpisze jakieś kolesiowskie umowy koncesyjne.....ale mnie podkurw*li tym wrzucaniem do jednego wora , KURW* MAĆKA JEBA*A !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto z was nie widzial chociaz raz kogos na kole w centrum? bo ja newet pare razy widzialem i mysle ze wiekszosc z was tez... i owszem, nie wszyscy tak robia, niesprawiedliwe jest wrzucanie wszystkich do jednego wora; ale do ludzi trafia taka argumentacja, bo mysle ze wiekszosc z nich widziala chociaz raz moto na kole gdzies na miesciedobre zagranie z tym bezpieczenstwem z ich strony, ludzie to kupia, mozemy stracic poparcie...jestem bardzo ZA akcja, ciekawe jak sie potoczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Giemul, wyluzuj, jak piszesz o granatach to zaczynam się martwić że zaraz sie do nas Lepper przyłaczy... ...a IM właśnie o taki oddźwięk chodzi!..Chociaż przyznam się, że jak sie słucha takiego wywiadu to nóz się w kieszeni otwiera!..Myślę, że SE będzie zależało na tym aby nas do jakiegoś "chuligaństwa" sprowokować bo to ładnie będzie w potem w TV wyglądało.Niewykluczone, że jakiś dziennikarz zamieści na wizji w TV zapisy z forum a tle głos.."chuligańskie towarzystwo..ludzie Leppera...anarchiści.." Ps:Giemul, czy Ty przypadkiem nie miałeś na zbyciu kiedyś Syjamów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, żeby nie tylko spotkać się z kolegami z Krakowa w Chrzanowie na coli ale żeby w końcu spotkać się z innymi kolegami z całej polski np. na wiejskiej bo jeszcze nigdy nie byłem tam osobiście i chciałbym zobaczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.