Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie opanujcie sie po co ta cala napinka czy wy naprawde wierzycie w to ze cokolwiek wywalczycie ? poki co wywalczyliscie podniesienie oplat . Blokowanie bramek? po co to komu robici na zlosc tylko sobie bo szkodzicie sowjemu wizerunkowi . zdajcie sobie sprawe zeprzez wasze zabawy ktos moze nie dotrzec na czas np. do pracy,na lotnisko .juz widze siebuie z rodzina jak czekam pare godzin w korku i przez paru kretynow spozniam sie na samolot ktorym mialem leciec nawakacje i co? i nic wakacje przepadaja a ja jestem w czarnej dupie .a to ze dajecie jakies ulotki informujecie ze bedzie blokada co z tego nie kazdy bedzie o tym wiedzial .I tak sie dziwie ze nikt was tam nie porozjezdzal . sam jezdze od parunastu lat na motocyklu i tez jakos czuje sie zwiazany z "bracia motocyklowa" ale akcje w stylu tej waszej to jakas porazka .Ciekawe ilu z was wogole jezdi ta A4 ? Padlo haslo no i znalazlo sie paru "medialnych ktorzy chcieli zaistniec " wiadomo o kogo chodzi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"szerzej" tzn ile lat do przodu 5-10-15-50 Tazzman przeciez sam w to nie wierzysz ze cos ugracie jestescie za "mali " Mam wrazenie ze robicie to tylko po to zeby robic >stawiam skrzynke wodki ze nic nie dacie rady zalatwic .to ze jakis posel czy dwoch zaint. sie wasza akcja jestescie dla nich potencjalnymi wyborcami a tak naprawde maja was ,nas wiecie gdzie .taka jest nasza Polska rzeczywistosc i poki co nie zanosi sie zeby cos sie zmienilo . Ale wy oczywiscie wlaczcie jak lwy o te pare zlotych ale juz na samym poczatku jestescie na spalonej pozycji ,robcie to tak zeby inni na tym nie ucierpieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wiele innych bardziej ciekawych spraw ktorymi moge sie zajac niz stanie jak pajac na autobanie sory ale tak mi sie kojarzycie .Najpierw jak tak bardzo wam zalezy opwinniscie sie postarac o to zeby ludzie ktorzy podpisali tak niekorzystna umowa za to odpowiedzieli a teraz to generalnie mozecie skoczyc SE -niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a może ten Harjit to sam Emil W. we własnej osobie, się zalogował?..Kilka postów wcześniej ktoś prosił o niego no i macie!...Kolega pisze, że jest motocyklistą a dam głowę, że nie ma pojęcia o jeździe ma motocyklu ani nie wie np. co to przeciwskęt lub co kąt główki ramy...Mnie się podobają takie posty, to taki typ Antka Emigranta z Onetu, lub Zewa, krzyczy, miesza i prowokuje ale nic z tego nie wynika poza tym, że inni zużywają klawisze w kompach..Kolego Harjit, ja nie jestem anonimowy, jak chcesz możemy się nawet na piwko umówić i pogadać o motocyklach.Z jakiej okolicy Katowic jesteś i na czym jeździsz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz. Internet nie jest na szczescie anonimowy.Dosc oficjalnie sie zwrocilem do firmy a w/w Pan wczesniejszymi postami wyczerpuje znamiona zawarte w art. 216 § 2 Kodeksu karnego podejrzewam ze firma raczej odpowie na moje zapytanie i pewnie wyciagnie odpowiednie konsekwencje z tego czynu, tym bardziej ze w/w osoba uzyła do tego celu firmowego komputera i polaczenia internetowego co podejrzewam nie pozostaje w zgodzie code of conduct tejze firmy.EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz. Internet nie jest na szczescie anonimowy.Dosc oficjalnie sie zwrocilem do firmy a w/w Pan wczesniejszymi postami wyczerpuje znamiona zawarte w art. 216 § 2 Kodeksu karnego podejrzewam ze firma raczej odpowie na moje zapytanie i pewnie wyciagnie odpowiednie konsekwencje z tego czynu, tym bardziej ze w/w osoba uzyła do tego celu firmowego komputera i polaczenia internetowego co podejrzewam nie pozostaje w zgodzie code of conduct tejze firmy.EOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spoko. Gościu zmienił stan skupienia i wyparował.Z innej beczki; polisy OC dla 4 i 2oo.W niektórych krajach można wykupować polisy tylko na pewien okres. W PL musimy na cały rok. Wg mnie jest to niezdrowe i może z katamaraniarzami można by zastanowić się nad sprawą. Sorry, że wrzucam sprawę nie na temat, ale nie znalazłem na forum takiego tematu; jeśli nie dość dokładnie szukałem to niech ktoś zapoda linka.Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku. Tylu powrotów co wyjazdów i spełnienia marzeń, nie tylko motoryzacyjnych. byle do wiosny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spoko. Gościu zmienił stan skupienia i wyparował.Z innej beczki; polisy OC dla 4 i 2oo.W niektórych krajach można wykupować polisy tylko na pewien okres. W PL musimy na cały rok. Wg mnie jest to niezdrowe i może z katamaraniarzami można by zastanowić się nad sprawą. Sorry, że wrzucam sprawę nie na temat, ale nie znalazłem na forum takiego tematu; jeśli nie dość dokładnie szukałem to niech ktoś zapoda linka.Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku. Tylu powrotów co wyjazdów i spełnienia marzeń, nie tylko motoryzacyjnych. byle do wiosny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz. Internet nie jest na szczescie anonimowy.Dosc oficjalnie sie zwrocilem do firmy a w/w Pan wczesniejszymi postami wyczerpuje znamiona zawarte w art. 216 § 2 Kodeksu karnego podejrzewam ze firma raczej odpowie na moje zapytanie i pewnie wyciagnie odpowiednie konsekwencje z tego czynu, tym bardziej ze w/w osoba uzyła do tego celu firmowego komputera i polaczenia internetowego co podejrzewam nie pozostaje w zgodzie code of conduct tejze firmy.EOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.