Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba przyznac ze to sa jednak cwoki - wg mnie takie cos wymysla ktos kto sie chce w pracy wykazac jakims pomyslem i podlizac szefostwu i takie duperele wymyslaja - napewno Emilowi sie spodobalo : PPSTez bylem na Coli w Chrzanowie 3 razy a nie dostalem zyczen !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst znaleziony na vwslask.pl

poniżej link do tematu , przeczytajcie sami ... :"Wiem, że zostanę zlinczowany za to co teraz napiszę. Jestem pracownikiem Stalexportu i uwierzcie mi, nie piszę teraz tego dla świętego spokoju. Wcale nie jestem dumny z tego, że tam pracuje, aleStrajk nic nie da bo firma ma jednych z najlepiej opłacanych adwokatów w Polsce i zawsze znajdą coś czym mogą się bronić. Groszówki? Odpada bo jakby nie było to płacisz za przejazd, a to że pliczenie tego zajmuje 40min to Twój czas bo ja po 8h idę do domu i mam to gdzieś (już nie raz było tak że kończyłem pracę i akurat liczyłem żur, koleżanka mnie zmieniała i liczyła od nowa a ja do domq). Strajk włoski?? Odpada bo szkodzicie tylko i wyłącznie sobie i innym uczestnikom ruchu. Ulotki. Odpada. Państwo wpakowało się w nie złe bagno, bo jeśli Stalexport nie wyrobi utargu (czytaj nie zarobi na kredyty zaciągnięte przez państwo) to państwo będzie musiało pokryć różnicę z naszych kieszeni... Podwyżki miały być wprowadzone dopiero pod koniec przyszłego roku jak skończy się remont mostów i państwo o tym wiedziało, ale ze względu na motocyklistów (Stalexport zaczął się już nudzić tymi protestami) postanowili zrobić to w tym roku (szkoda że nasze pensje stoją w miejscu od 3lat ) i o dziwo żaden nie przyjechał z pismem o kolejny strajk...Także, żadne działania nie przyniosą skutku, ponieważ Stalexport jest kryty pod każdym względem.Pare miechów temu była akcja, że jakiś adwokacina z Katowic wygrał ze Stalexportem sprawę i wielce to nagłaśniali w TV i Radio. Normalnie SZAŁ PAŁ!!! Ale o tym, że Stalexport się odwołał i wygrał i że adwokacina płaci cholendarne odszkodowanie to już nikt nie pisał bo to już nie byłaby sensacja...Ostatnio przyjechała do nas TV TVP i pytali czy to prawda, że będziemy zakładać sprawy w sądzie jak będą groszówkami płacić. Tak jak będą to robić na tyle ślamazarnie to możemy ponieważ utrudniają ruch, a za to jest paragraf...Pamiętajcie ja tam jestem tylko pracownikiem i nic (oprócz wypłaty) mnie z tą firmą nie łączy.Pozdro ;]"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst znaleziony na vwslask.plAutor RAQnioGolfIIIV , poniżej link do tematu , przeczytajcie sami ... :......Pare miechów temu była akcja, że jakiś adwokacina z Katowic wygrał ze Stalexportem sprawę i wielce to nagłaśniali w TV i Radio. Normalnie SZAŁ PAŁ!!! Ale o tym, że Stalexport się odwołał i wygrał i że adwokacina płaci cholendarne odszkodowanie to już nikt nie pisał bo to już nie byłaby sensacja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o tym, że Stalexport się odwołał i wygrał i że adwokacina płaci cholendarne odszkodowanie to już nikt nie pisał bo to już nie byłaby sensacja...Ostatnio przyjechała do nas TV TVP i pytali czy to prawda, że będziemy zakładać sprawy w sądzie jak będą groszówkami płacić. Tak jak będą to robić na tyle ślamazarnie to możemy ponieważ utrudniają ruch, a za to jest paragraf...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst wygąda rzeczywiscie jak napisany przez szarego podrzędnego pracownika, dla ktorego to potęzna firma i kierownictwo sa panami zycia i smierci wiec trzeba siedziec cichutko, nie wychylac sie i krakac trzeba tak jak oni. Hehee smiesznie sie to czyta że jestesmy bezbronni, bez szans, że dać spokoj itd itp... Oczywiscie nikt nie mowi hop, a gory tez nie jest nic przesądzone, czy pojdzie po naszej mysli czy moze nie. Ale jedno jest pewne - bez walki sie nie poddamy, a jak polegniemy - to z bronią w ręku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy myslicie ze sam prezes to napisal ? Normalny pracownik napisal najnormalniej w swiecie ze Stalexport ma nas centralnie w dupie - zwykły szeregowy pracownik, który nie ma żadnej władzy wykonawczej i tyle - krytykować to każdy jest na tym forum specjalistą ostatnimi czasy no kurwa ludzie zastanówcie się czasami . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem że dzięki tej akcji która zapoczątkowaliśmy o zniesienie opłat zaczęła się burza. Staleksport się wypiął na początku i jak sprawa się potoczyła? co chwile słychać w radiu, w internecie można przeczytać o kolejnych machlojach które wychodzą na wierzch. Reporterzy sami teraz węszą w poszukiwaniu kolejnej sensacji a to działa tylko na nasz plus. Zrobiliśmy kulkę i teraz toczy się to już ogromną kulą. Tylko czekać aż prokurator się za to zabierze, za te całe aneksy, umowy i cały staleksport. I coraz więcej osób rozpoczyna walkę z nimi, dziś w Wyborczej oraz w radiu słyszałem o tym że prezydent Jaworzna będzie pisał codziennie jedno pismo do Ministerstwa odnośnie dotacji drogi 79 jak dobrze pamiętam, która miała być wyremontowana odnośnie programu realizowanego przez te miasto "Otwarci na autostrady" czy jakoś tak...ale SE musiał to zablokować bo im dochody spadną. Masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było w tym ćwierć prawdy wszystkie gazety by o tym pisały. Prymitywna propaganda polegająca na tym że koleś zwierza się że jemu jest też ciężko.A tak na logikę. Wyrok skazujący SE zapadł miesiąc, dwa temu. Oni mogą co najwyżej teraz robić przymiarkę do apelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opini to dzialanie SE.To stwierdzenie "pamietajcie ,ze jestem tylko pracownikiem..."troche podpada.Sr..ja w gacie bo jak sie do nas przylacza zrzeszeni katamaraniarze to maja klopotykilka razy wieksze.Z drugiej strony jezeli to prawda co pisze to "fajny" z tego przedsiebiorstwa pracodawca-ziomek jest zastraszony na potege i przez swoja panike staje sie smieszny.Ale wroga mamy w tym SE...motyla noga...Do zobaczenia na nastepnej Coli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.