Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolejne pytanie dnia:kto ile ulotek potrzebuje i gdzie będzie je kolportażowac?szkoły, uczelnie, firmy, parkingi przy CH, skrzyżowania, inne...po weeendzie bede miec za sprawą jednego z uczniów akademii pana kleksa 2000 ulotek do rozdania wiec zglaszajcie się z cyfrą ile i gdzie potrzebujecie.Trzeba podziekowac tez tajemniczemu uczniowi, ze naklonil tajemnicza drukarnie do zrobienia za darmo 2000 sz ulotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie też coś skrobnąć na ww temat. Z całego serca popieram akcję bojkotu AM Zgadzam się w 100%, że S.A.M. przegina na całej linii Z tym, że zastanawia mnie jedno. Po co toczyć z nimi wojnę??Nie było by lepiej - bardziej dotkliwiej dla nich - gdybyśmy w ogóle przestali się nimi interesować Może większy efekt przyniesie totalna olewka i ignorowanie A4. Z doświadczenia wiem, że jeżeli traktuje się kogoś jak gdyby go nie było zaczyna go to bardziej denerwować niż walka z nim .A druga sprawa to fakt, że do Krakowa i z powrotem wolę jechać "landówkami". Więc dla mnie to by w ogóle tego odcina A4 mogło nie być. Więcej ciekawych miejsc, widoków, ludzi itd znajdziemy jadąc 780,44 czy 79.No i jeszcze jedna myśl. W końcu mamy demokrację. Kto chce niech przepłaca - przecież nikt nikogo nie zmusza do jechania A4. A to czy faktycznie jest szybciej A4 to nie jestem tak do końca przekonany. Na koniec zapewniam, że wyznaję zasadę jeden za wszystkich wszyscy za jednego tak wiec w dalszym ciągu stoimy po tej samej stronie "barykady"Przepraszam za elaborat ale jest to efekt nudy w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RMF-ie mówili, że dzisiaj w Katowicach toczy się sprawa z powództwa cywilnego prywatnego kierowcy przeciwko SE za bezprawne przetrzymywanie go przez ochronę SE. Podobno niechciał zapłacić za przejazd remontowaną drogą ochrona go zatrzymała i wezwała policję dopełnili formalności,( odjechali ale ochrona trzymała kierowcę jeszcze 2 godziny) i SE pozwała go do sądu. Sąd I instancji przyznał rację kierowcy i on to pozwał SE do sądu za bezprawne przetrzymywanie. Ciekawe jaki będzie finał tej sprawy?Widać, że jednostka też może.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że zastanawia mnie jedno. Po co toczyć z nimi wojnę??Nie było by lepiej - bardziej dotkliwiej dla nich - gdybyśmy w ogóle przestali się nimi interesować Może większy efekt przyniesie totalna olewka i ignorowanie A4. Z doświadczenia wiem, że jeżeli traktuje się kogoś jak gdyby go nie było zaczyna go to bardziej denerwować niż walka z nim .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że zastanawia mnie jedno. Po co toczyć z nimi wojnę??Nie było by lepiej - bardziej dotkliwiej dla nich - gdybyśmy w ogóle przestali się nimi interesować Może większy efekt przyniesie totalna olewka i ignorowanie A4. Z doświadczenia wiem, że jeżeli traktuje się kogoś jak gdyby go nie było zaczyna go to bardziej denerwować niż walka z nim .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bedzie mala wzmianka o naszej akcji ulotkowej w TVN Turbo w Raporcie o 18 i w TVSJesli ktos pozostaje w gotowosci i jest w stanie rozprowadzic torche ulotek (czyt. nie wyrzucic do kosza) to prosze o zgloszenia. Najlepiej rozdawac je w rejonie 3 stawow ale mozna i gdziekolwiek.Prosze ochotnikow o zgloszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak człowiek się nudzi w pracy.Myśli,myśli i czasami coś wymyśli.Nie jestem w temacie ale może ktoś się wypowie.Czy to drogi interes zrobić i utrzymać stronę internetową?Pytam bo mam pomysła Gdyby tak udało się utworzyć stronę np. www.omijajA4.pl byłoby nieźle.Teraz cała akcja jest tak trochę regionalna.Gdyby była taka strona to akcja stała by się przynajmniej ogólnopolska.Można by np przygotować ze 20tys malutkich naklejek z napisem www.omijajA4.pl i rozdać je np na otwarciu sezonu na Jasnej Górze każdemu motonicie.To by dopiero zawrzało.Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz i maszpo pierwsze to Dzień Dobry. Jestem Pawłem, który na co dzień śmiga skodą, a w niedziele rinconem albo boatianem ;)czytam to forum od dość dawna (chyba od 25 strony;)popieram was w całej rozciągłości.Tak się składa że 2 razy w tygodniu jestem w kraku i zawsze jadę 94 ;)Raz nawet udało mi się przybyć na wasz (nasz?) zlot. Z powodów niezależnych odemnie jedyne co mogłem zrobić to krzyczeć na CB że "przed bramkami na Łódź i zaraz pierwszym zjazdem na 79 i wyjedziesz 10 km za bramkami;)"Spodobał mi się pomysł z domeną więc ją założyłemNie chcę od nikogo żadnego pieniążka, chcę za to Waszej pomocya) w prowadzeniu tej strony jak już pójdę za nią do więzienia to chciałbym abyście mi jakieś paczki przynosili ;)czekam na jakieś opinie z Waszej stronynarazie testowo zapodałem tam ulotkę, taką jaką znalazłem na tym forumadres http://www.omijaja4.pl/ może jeszcze przez kilka godzin nie odpowiadaćale http://omijaja4.pl/ już powinniście móc oglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.