Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

Tazzman "zamiast samemu planowac, lepiej poczekac na decyzje "nie organizatorow" smile.gif"To już nie mogę na spontana razem ze swoimi znajomymi + kilku chętnych motonitów z forum zrobić małej akcji w ok 10 moto?? tylko czekać na odgórne pozwolenie tak?Kolega ObLesny tylko rzucił hasło nawet jeśli pojechało by 5 moto każde po ok 10 min to już jedna bramka zablokowana na niecałą godzinkę ;)pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tazzman "zamiast samemu planowac, lepiej poczekac na decyzje "nie organizatorow" smile.gif"To już nie mogę na spontana razem ze swoimi znajomymi + kilku chętnych motonitów z forum zrobić małej akcji w ok 10 moto?? tylko czekać na odgórne pozwolenie tak?Kolega ObLesny tylko rzucił hasło nawet jeśli pojechało by 5 moto każde po ok 10 min to już jedna bramka zablokowana na niecałą godzinkę ;)pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Taka piękna akcja i coś gaśnie. Zaczynają się dziwne dyskusje bo NIC się nie dzieje!! Chcieliśmy coś zrobić i "prawie" zrobiliśmy. Niby osiągamy jakieś cele, ale to już koniec??? Jak na razie efektów niema, mieliśmy iść za przykładem UK, i poszliśmy (początek) ale co dalej??? Chcemy działać a nie tylko forum czytać!! Pozdrowienia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niecierpliwi - dajcie sobie na wstrzymanie , bo ci którzy zaczęli tą zabawę , naprawdę wiedzą co robią ! Pozwólcie im poskładać wszystko do kupy . Ciąg dalszy nastąpi , tego możemy być pewni . Nie róbcie tu dyskoteki ! Mądre działania wymagają przemyśleń i konsultacji , a tego się nie da zrobić w godzinkę przy piwku . Więcej zaufania do organizatora - proszę !Kosma , nie odpuszczaj ! ( Żonę pogłaskaj tylko ładnie wieczorem na przeprosiny , ale szafki nie składaj , bo pomyśli , że ci zależy i będziesz miał już całkiem przerąbane , np kluczyki z motonga się zgubią tak same z siebie , wiesz jak to z babami jest ) . Jak będziesz potrzebował pomocy w jakimkolwiek aspekcie w sprawie wojennej , wal jak w dym na PW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosma , nie odpuszczaj ! ( Żonę pogłaskaj tylko ładnie wieczorem na przeprosiny , ale szafki nie składaj , bo pomyśli , że ci zależy i będziesz miał już całkiem przerąbane , np kluczyki z motonga się zgubią tak same z siebie , wiesz jak to z babami jest ) . Jak będziesz potrzebował pomocy w jakimkolwiek aspekcie w sprawie wojennej , wal jak w dym na PW .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodeks ruchu drogowego Art. 20.(...) 1. Predkość dopuszczalna samochodu osobowego, motocykla lub samochodu ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t: 1. na autostradzie - 130 km/h, (...) 3. motocykla (również z przyczepą) i motoroweru, którymi przewozi się dziecko w wieku do 7 lat - 40 km/h. To również obowiązuje na autostradzie.Tak tylko przypominam o mozliwości obejścia przepisu, choc nie wydaje mi się zeby branie dziecka było dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanuję pracę " nieorganizatorów " niemniej - często mam konieczność przejechania tą "autostradą" za 13zeta" i uparcie będę płacił żółtymi pieniążkami - czy jadę 2oo czy puszką w myśl zasady: jaka droga - taka opłata. Uważam bowiem, że tylko stały i upierdliwy protest może coś zmienić. Mało tego - namawiam wszystkich znajomych i nieznajomych do takiej formy protestu.Jeśli wybieram się do Chrzanowa z kilkoma kolegami, jadąc od Gliwic w stronę Katowic - już teraz widzę popłoch w szeregach kierowców ( CBradio działa) i wielu decyduje się na objazd drogą na Olkusz - i o to mi właśnie chodzi pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.