Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

Do tych co ciągle zgłaszają czyjeś wypowiedzi:- napiszcie o kogo chodzi i co napisałBo jak zaglądam to nie kumam dlaczego starego użytkownika ktoś nazywa Świeżakiem Czyli albo jakiś mod już cos pousuwał, albo Wy jesteście nadgorliwiA swoja droga, wypowiadajcie sie na poziomie i w temacie. A nie jakieś pieprzenie o kleksach i rumcajsach.Do pieprzenia o niczym zróbta se udzielny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do tych co ciągle zgłaszają czyjeś wypowiedzi:- napiszcie o kogo chodzi i co napisałBo jak zaglądam to nie kumam dlaczego starego użytkownika ktoś nazywa Świeżakiem Czyli albo jakiś mod już cos pousuwał, albo Wy jesteście nadgorliwiA swoja droga, wypowiadajcie sie na poziomie i w temacie. A nie jakieś pieprzenie o kleksach i rumcajsach.Do pieprzenia o niczym zróbta se udzielny temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg materialu TV Silesia pani rzecznik Alicja Rajtar przyznala sie, ze SE ma prawo nie pobierania oplat od uzytkownikow w celu rozladowania korkow, blokad itp... no to skoro motocykl standardowo przejezdza (bez sciem) ok 1,5-2 min, a w tym czasie przejedzie 4-7 samochodow to hmm... czy nie traci na tym kasa SE??? Mysle ze to sprawa do Kapitana Żbika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale durny artykul. Hitler akurat bedzie czekal az Polska autobane zbuduje i bedzie sie z nimi umawial na cos. Juz jedna droge nam zrobil (jeszcze do niedawna mozna bylo nia do Rajchu jechac). Niemcy kopali u nas kanaly z wielkimi sluzami, budowali bunkry (patrz mazury) i potezne umocnienia a tu ktos o jakies autobanie na pomorze pisze. Uwielbam artykuly w stylu - co by bylo gdyby... EOTgiemul - ciesze sie ze znowu zaczales pisac z sensem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Forum Południowców"Poniewaz mialem dzisiaj telefon od kolegi w sprawie przesluchan na policji w sprawie pierwszego protestu na A4. Wlasnie dostal wezwanie na policje i chcialem o tym wszystkich poinformowac. Mowil mi, ze maja filmy z kamer przed bramkami i wzywaja po kolei wszystkich. Taka mamy wolnosc w Polsce. SB i UB bylo jest i nadal bedzie jest w Polsce."Nie słyszałem o takich akcjach po naszej stronie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Forum Południowców"Poniewaz mialem dzisiaj telefon od kolegi w sprawie przesluchan na policji w sprawie pierwszego protestu na A4. Wlasnie dostal wezwanie na policje i chcialem o tym wszystkich poinformowac. Mowil mi, ze maja filmy z kamer przed bramkami i wzywaja po kolei wszystkich. Taka mamy wolnosc w Polsce. SB i UB bylo jest i nadal bedzie jest w Polsce."Nie słyszałem o takich akcjach po naszej stronie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.