Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

Zostalem poinformowany takze ze na brakmach zostal zatrzymany motocykl ratunkowy mimo ze byl na sygnale jako pojazd uprzywilejowany gdyz z tego co wiem to dostal wezwanie. Trzymali go na brakmach ok 15-20 min usilujac wyludzic 6.5zl od pojazdu ktory powinien przejechac za darmo. TAK STANOWIA PRZEPISY!!! Tym samym zostaly naruszone pewne paragrafy m.in. o naruszeniu swobody zalogi pogotowia ratunkowego a takze narazili inne osoby postronne na utrate zdrowia lub zycia.W zwiazku z tym bedzie na pewno glosno. A stalexport zostanie pociagniety do odpowiedzialnosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja gdzies słyszałem ( chyba nawet na tv katowice) ze stal export jeszcze nie odpowiedział na nasza petycje.. moze zgubiłem ten wątek jesli był opisany w tym temacie... ale na stronie SAM jest odpowiedz: http://www.autostrada-a4.pl/index.php?gid=36&press_id=22tak ze jesli było to sory a jak nie to warto poczytać... i porównac z sobotnia akcja.... i przekonac sie jak sie to nie trzyma kupy ( kto decyduje o opłatach)POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ostatnich przejeżdżajacych przez bramkę (po mojej lewej stronie) motocyklistów, którzy słyszeli moje włączone sygnały dźwiękowe, kiedy stałem przed zamkniętą bramką. Stalexport kłamie, że nie miałem włączonych sygnałów dźwiękowych. Sygnały nie były włączone non stop, bo wyłączałem na chwilę, w której rozmawiałem z kobietą w okienku, ochroną i Policją, co normalne bo bym przecież nic nie słyszał co do mnie mówią. Poza tym, jaki sens było wyć sygnałami przez całe ok. 15 - 20 minut? Policjanci - ci w Vectrach z tyłu - widzieli i słyszeli to również. Dlatego pewnie oficer dyżurny po uzyskaniu od nich potwierdzenia że miałem sygnały zainterweniował i Stalexport musiał otworzyć bramki. Pani z okienka na moje pytanie, a dlaczego jednak teraz otwiera bramki powiedziała, że sprawdzili i mogę jechać - żenada, bo niby co sprawdzali przez te 15-20 minut? Może tablice rejestracyjne, które mi spisywali? Znają ten motocykl, bo przejeżdżał przez bramki nie pierwszy raz. Pani z okienka nie mogła chyba pojąć jak nie zdejmując kasku mogłem nagle otrzymać polecenie słuzbowe, bo stwierdzała, że przecież nie mam zlecenia(?). Tymczasem dlatego ja nie zdejmuję kasku, bo przez mikrofonogłośniki mam bezpośrednią łączność poprzez służbową radiostację oraz telefon. Nie ma też znaczenia przez którą bramkę przejeżdżam - przejeżdżam przez bramkę która jest najbliżej - zresztą przez nią mnie przecież w koncu przepuścili. Jak wjeżdżam karetką na bramki to faktycznie jest taki zwyczaj niepisany, że używamy skrajnej bramki z prawej strony, ale nie ma takiego wymogu. To była więc czysta zemsta Stalexportu. POGOTOWIE RATUNKOWE w którym pracuję zastanawia się nad złożeniem doniesienia do prokuratury, bo to jest niedopuszczalne co oni wyprawiają. Zachowują się jak by byli na swoim prywatnym folwarku i ponad prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas poprzedniego protestu rozmawialem z jakims sierazantem jezdzacym Vectra.Powiedzial ze monitoringu w samochodach nie da sie wylaczyc i dziala caly czas. Zwazywszy na to ze vecytry mialy caly czas wlaczone silniki (nawet kiedy my czeeeekalismy na przejazd przez bramki) sadze ze sytuacja jest zarejestrowana.giemul licze na ciebie... mam nadzieje dozyc tej chwili kiedy przyjedziesz ta slawna na caly slask "bawarą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ostatnich przejeżdżajacych przez bramkę (po mojej lewej stronie) motocyklistów, którzy słyszeli moje włączone sygnały dźwiękowe, kiedy stałem przed zamkniętą bramką. Stalexport kłamie, że nie miałem włączonych sygnałów dźwiękowych. Sygnały nie były włączone non stop, bo wyłączałem na chwilę, w której rozmawiałem z kobietą w okienku, ochroną i Policją, co normalne bo bym przecież nic nie słyszał co do mnie mówią. Poza tym, jaki sens było wyć sygnałami przez całe ok. 15 - 20 minut? Policjanci - ci w Vectrach z tyłu - widzieli i słyszeli to również. Dlatego pewnie oficer dyżurny po uzyskaniu od nich potwierdzenia że miałem sygnały zainterweniował i Stalexport musiał otworzyć bramki. Pani z okienka na moje pytanie, a dlaczego jednak teraz otwiera bramki powiedziała, że sprawdzili i mogę jechać - żenada, bo niby co sprawdzali przez te 15-20 minut? Może tablice rejestracyjne, które mi spisywali? Znają ten motocykl, bo przejeżdżał przez bramki nie pierwszy raz. Pani z okienka nie mogła chyba pojąć jak nie zdejmując kasku mogłem nagle otrzymać polecenie słuzbowe, bo stwierdzała, że przecież nie mam zlecenia(?). Tymczasem dlatego ja nie zdejmuję kasku, bo przez mikrofonogłośniki mam bezpośrednią łączność poprzez służbową radiostację oraz telefon. Nie ma też znaczenia przez którą bramkę przejeżdżam - przejeżdżam przez bramkę która jest najbliżej - zresztą przez nią mnie przecież w koncu przepuścili. Jak wjeżdżam karetką na bramki to faktycznie jest taki zwyczaj niepisany, że używamy skrajnej bramki z prawej strony, ale nie ma takiego wymogu. To była więc czysta zemsta Stalexportu. POGOTOWIE RATUNKOWE w którym pracuję zastanawia się nad złożeniem doniesienia do prokuratury, bo to jest niedopuszczalne co oni wyprawiają. Zachowują się jak by byli na swoim prywatnym folwarku i ponad prawem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem udział już dwukrotnie i jest dobrze .. ponieważ zawodowo dość często jestem zmuszony do jazdy "autostradą" zawsze płacę żółtymi pieniążkami, a jeśli jadę puszką - ZAWSZE mam na tylnej szybie kask i ...... też płacę żółtymi pieniążkami. Polecam metodę wszystkim !!!!Mój osobisty protest popiera wielu znajomych i .... bardzo często pożyczają kask do swojej puszki i gromadzą żółte drobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum...GZvcnVtMDAxLmpzNo i proszę - tylko czekać aż puszki się wkur..ią i nas poprą. Myślę że czasy samowolki Golarza Filipa ( Stalexportu ) powoli zblirzają się do końca. Zrobiło się o nich głośno więc ktoś ważny weżmie im się w końcu za dupę i cza będzie cuś pozamieniać w firemce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w różnych rozmowach z motocyklistami i nie motocyklistami mówiłem o tym, że dobrze by było, gdyby po prostu społeczeństwo potrafiło się zorganizować i pomóc w blokadzie tej pierniczonej drogi. Jak widać niektórzy kierowcy też dochodzą do takich wniosków.Jeśli będzie zgoda na FŚM, to po ustaleniu terminu następnego protestu poinformuję kierowców samochodów na wszystkich dużych forach samochodowych o tym, że są mile widziani na bramkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.