Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem, a właściwie byliśmy z Buczkiem czarna megi Akcja ma sens, w pewnym sensie dzisiaj zwyciężyliśmy, jednak zwycięstwo to pozostawia niedosyt ;/ i pytanie czemu tak mało nas było...Myśle, że nie tylko pogoda wpłyneła na frekwencje, dzisiaj odbywało się kilka akcji charytatywnych a także pogrzeb naszego kolegi[*] stąd pewnie taka a nie inna liczba motocykli czy aut...Jak widać z policją nie ma co gadać, w sumie to ciężko ich posądzać o dotrzymywanie słowa;p tak więc mamy nauczkę na przyszłość.Proponuję by nastepną akcję nagłośnić w mediach, ale nie podając konkretnego terminu... powiedzieć coś na kształt "Motocykliści zapowiadają utrudnienia w ruchu na A4 - w przyszłym tygodniu, jednak dzień w którym to nastąpi, jest objęty tajemnicą" - dzien ustalimy na PW czy tel i tu nie musi być dużej liczby motocykli... symbolicznie, a kierowcy będą cały tydzień zastanawiać się czy jechać przez A4 czy to dziś :-)Kosma dzięki za telefon Podobało mi się gdy przed bramkami zatrzymałem auto, wyłączyłem silnik i umieściliśmy kachol za tylną szybą... kilka puszek za mną nagle zmieniło bramkę ;pA co powiecie na to by nastepnym razem mieć jakiś transparent czy kartki przyklejone taśmą do bocznych szyb z napisem "Za co ja płacę? albo coś w tym stuluTazz... masz może link z nagrania o którym mowisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uważam, że małe grupki po kilka motocykli ale systematycznie. Przecież nie będą 24h na dobę i 7 dni w tygodniu trzymali policji na bramkach.Każdy z nas ma jakąś paczkę kumpli i może czasami spontanicznie odbyć wycieczkę krajoznawczą w okolice Chrzanowa, przez "już darmową A4" PSPamiętam jak kilka lat temu podjeżdżałem na bramkę A4 to zawsze leciał ochroniarz i pilnował czy czasem za darmo nie chce się przejechać, a teraz się denerwują, że im płacimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogóle to przyszedł mi do głowy pomysł że można by utworzyć grupy uderzeniowe po 20-30 osób które mają ze sobą kontakt mejlowy i każda z takich grup działa w inny dzień tygodnia. do tych grup powinny trafić osoby zaufane czyli takie które wiemy że nie poinformują ani SE ani Policji, aw tv zapowiedzieć jak to słusznie ujął kolega że motocykliści planują w przyszłym tygodniu akcję - nikt nie powiedział że w jeden dzień. i tak nie będą znali dnia ani godziny parafrazując pewną Księgę Mądrości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wracając płaciłem grosikami, później dołączył się Adam K1200RS Kierowca puszki w bramce obok strasznie się denerwował i strasznie na mnie nakrzyczał A ja mu i tak buziaka posłałem Na następny protest jestem chętny!P.S Adam nie kłam że miałeś same drobne! A ta stówa to co? Ha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wracając płaciłem grosikami, później dołączył się Adam K1200RS Kierowca puszki w bramce obok strasznie się denerwował i strasznie na mnie nakrzyczał A ja mu i tak buziaka posłałem Na następny protest jestem chętny!P.S Adam nie kłam że miałeś same drobne! A ta stówa to co? Ha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dojechałem. Zatrzymał mnie tylny zderzak bordowego volvo Od razu dzięki dla 2 chłopaków, którzy zatrzymali się by sprawdzić co ze mną i z motocyklem. Co do samej akcji do myślę, że puszczenie moto za free może być przełomem i trzeba to będzie dobrze wykorzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziekuje wszystkim. W/g mnie wszystko poszlo po naszej mysli i mamy w rekach kolejne argumenty przeciwko slatexportowi.Mimo ze nie bylo nas zbyt wiele co zreszta przwidzialem...Juz jako pierwsza grupa z Piotrkiem, Rafalem i jeszcze jednym kolega przejechalismy za darmo mimo ze bramki byly prawie puste.w tym miejsce chce "podziekowac":Wszystkim klubom MC, FG i reszcie. Jedynym przedstawicielem byl Piotrek z VC i jeden kolega z WRM a reszta (mimo zapewnien ze wysla jakies delegacje na protest) to ... szkoda slow. Taki to juz widocznie kongres."Dziekuje" takze wsyztskim krzykaczom z tego tematu ktorzy sie wysilali czym to nie przyjada ia jak to nie bada placic i ile to grosikow nie maja. Nie macie JAJ! Ot co.Pomijam ludzi ktorzy po prostu nie przyjechali jak kolezanka ktora do mnie zadzwonila i poinformowaqla ze nie czuje sie na silach jechac po mokrym. Szacunek dla niej. Natomiast wszyscy Ci ktorym zachorowala ciocia i musieli pilnie do niej jechac, zdechł kot czy chomik no tak. Wam tez dziekuje."Dziekuje" nawet tym od krecenia do odciecia, Mam nadzieje ze wasze panewki sa jak zyletki juz.Dziekuje Kamilowi za swietny reportaz, szkoda ze nie widzialem jak w polsacie to pocieli.Do zobaczenia nastepnym razem.

Ja niestety nie dojechałem. Zatrzymał mnie tylny zderzak bordowego volvo Od razu dzięki dla 2 chłopaków, którzy zatrzymali się by sprawdzić co ze mną i z motocyklem. Co do samej akcji do myślę, że puszczenie moto za free może być przełomem i trzeba to będzie dobrze wykorzystać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie każdy musi tam jechać ale jeśli duża liczba osób się deklaruje a później nie przyjeżdża bo pogoda nie halo to hm... Jeśli każdy tak pomyśli to nikogo następnym razem nie będzie;F Deszcz praktycznie nie padał, może leciutko pokropiło więc bez paniki następnym razem Pozdrawiam.EDIT: Oj Adam zwracam honor Racja tylko kredytówki dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba połączenie Chudowa z A4 :-) chociażby te kilka motocykli w tygodniu, niech się tam zjadą...Btw. gdzieś ktoś pisał o samochodziarzach z jakiegoś tam forum chyba mazdy, że niby też nas wspomogą... wczoraj wśród tych kilku aut, żadnej mazdy nie widziałem... a może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.