Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

Zaufanie w interesach piękna rzecz ale nie w przypadku autostrad Poniżej info z innego motocyklowego forum http://bmwklub.triger.com.pl/forum/viewtop...acabb5b89#28758"dzisiaj ok 22 wracałem A2 do Poznania - na bramce pod poznaniem takie same znaki jak stalexport wystawiła nasza niesławna autostrada wielkopolska, tyle że dla motocyklistów pozostała jedna bramka Zagadnięty pracownik odpowiedział że to przygotowania na jutrzejszą akcję płacenia po grosiku.Zatem jutro na pewno wystąpi Policja nasza polska w roli firmy ochroniarskiej na usługach monopolisty na sensowny przejazd z Konina do Poznania. I wstyd mi jako mieszkańcowi Poznania za firmę "autostradę wielkopolską" i wstyd mi jako obywatelowi tego kraju i podatnikowi za naszą policję na usługach firm żyjących z nas.Ale mały hint: na pierwszej bramce od strony Konina nie było takich znaków "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

te znaki i szrajfki SE moze stawiac sobie w ogrodkach dzialkowych. Jezeli policja nie bedzie kierowala ruchem (przekierowywala motocykli na wydzielone pasy) to mozemy ustawiac sie gdzie chcemy.poki co zatoujmy sie do polecen P. Kleksa. Bo jak kazdy bedzie robil co mu sie podoba to znowu w "wiadomosciach" podadza ze policja rozgonila blokade skierujac na wydzielona bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie naprawde mamy sposoby na ich znaki na ich zachowanie lamanie ustalen i wszystko inne ale qrwa mac dowiecie sie o tym na miejscu o 15. Nie siejcie zamieszania.Z informacji od znajomego na lotnisku ktory ma dostep do odpowiednich map wiem ze moze lekko kropic ok godz 12 - 14 ulewy nie bedzie przynajmniej w/g AWEC dla lotnictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny podpisuję się pod apelem o porządek. Czym bardziej my pokażemy, że potrafimy go zachować, tym bardziej SE ośmieszy się ze swoimi "działaniami". A cel sam w sobie już został częściowo osiągnięty- w porannych wiadomościach na RMF-fm słyszałem ostrzeżenia o planowanym proteście oraz wypowiedź rzecznika policji o sposobie w jaki sobie z tym poradzą ( stronka RMF-u fakty z godz.7.00 ).I jeszcze jedno :"Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed bardzo intensywnymi opadami deszczu w województwach małopolskim i śląskim. Opadom towarzyszyć będą burze i silny wiatr, który w porywach może osiągnąć prędkość do 80 kilometrów na godzinę." Uuuu.... Powolutku trzeba będzie jechać, powolutku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wypali to my tam 5 h pewno bedziemy stac ( w jedna strone ) wiec w 5h tej piosenki bys sie nauczyl i umial ja zaspiewac o kazdej porze dnia i nocy moim zdaniem najlepszym sposobem byly te biale kartki za szyba.. bo w razie odpowiedzi policji mozna je wyciagmnac zza szyby a i tak swoje robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny znak wyróżniający moją megi to naklejka motocykla z tyłu :-) Może ktoś podać mi swój nr tel? w razie jak bym Was nie mogł znaleźć... Za chwil kilka wyruszam... więc proszę o pospiech ;D ew. ja zostawiam moj nr tel - wtedy pisać mi smsa, że mogę się na ten konkretny numer zgłosić, że to ludzik z FŚM 791-711-513 do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję o bezpieczną jazdę z uwagi na mokrą jezdnię, szczególnie w koleinach i na "białych". Polecam tak ok. 50 km/h, bez niepotrzebnego przyspieszania, wyprzedzania, zajeżdżania innym, bez niepotrzebnych zmian pasa itp. Dzisiaj jeździmy woooolno i z gracją. PSNie chcę mieć żadnej pracy, a reszta pretekstu przeciw motocyklistom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.