Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oczywiscie, ze uwazam, ze protest w Warszawie, jest lepiej naglosniony, zwraca wieksza uwage politykow i mediow, tak juz jest,nie widze sensu rozmawiania na temat, czy byl protest ktory cos wniosl, ktory nie przeszkadzal, nie wiem, moze byl, moze nie bylo, wazne zeby protest odbyl sie tam gdzie ma najmocniejszy wplyw, a nie tam gdzie tylko przeszkadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jestem tu nowy, ale zarejestrowałem sie na tym forum, zeby was zapewnic ze szykuje sie spora grupa motocyklistów z opolszcztzny, którzy takze w sobote zaatakuja a4:D. Mam tylko takie jesdno pytanko. Gdzie dokladnie jest ten parking (tzw: 3stawy). Mozecie jakos to wytłumaczyc gdzie to jest?? Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeżdżę blaszakiem a motocykla pozbyłem się dawno to jestem z wami.Od kilkunastu lat ta trasa jest w ciągłym remoncie a wykonana była prawie w całości z naszych pieniędzy. Teraz cwaniacy robia na tym kasę. Jakis czas temu zorganizowałem spontanicznie inny protest przez CB radio. Po ponad godzinnym postoju w korku namówiłem kierowców do wyrzucania wszystkich śmieci z samochodów przez okna. Po chwili cała "autostrada" pływała w smieciach. Skoro my płacimy za nic niech oni też maja koszty.PozdrawiamJW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z forum GP:"W sobotę przed akcją o godz 10.00 w Hotelu Europejskim organizujemy konferencję prasową - jej celem jest podsumowanie wszystkiego co do tej pory się wydarzyło, a co nie, choć powinno.Również przedstawimy nasze dalsze plany.Proszę chętne dwie osoby do udziału w tej konferencji, które chcą zabrać głos o kontakt ze mną - żeby nikt nie zarzucał nam że mamy monopol na występy przed mediami oraz o kilkanaście chętnych osób na moto żeby przyjechały pod hotel dla wsparcia osób prowadzących konferencję."Istotne info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i tak się zastanawiam, co się dzieje z osobnikami którzy np. "zapomnieli" zabrać ze soba kasy a to sie dopiero okazalo w momencie kiedy chcieli placic i co sie wtedy by dzialo, kiedy wszyscy motocyklisci mieliby taki atak amnezji. Podejrzewam ze wywolaloby to spore zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie nowy na FŚM witam wiec!akcja jak najbardziej słuszna ... ale to ameryke odkryłem;) co prawda z tego co poczytałem "historię" jakiś pismak z faktu ma inne zdanie i brudzi niepoprawną niepolszczyzną ale jaka gazeta taki dziennikarz:))A co do autostrady ... dla zasady jezdze przez chrzanów nie ma opcji że im grosza zostawie! no ale tym zostawie... no chyba ze sie plan misterny posypie - 30 szwagra sie szykje! uśmiałem się jak gość ze Stalexportu powiedział że mamy inne drogi do wyboru a przecież jakis czas temu ujawniono że w umowie przejęcie autostrady mieli klauzulę że nikt im nie może konkurencyjnej drogi w pobliżu wybudować... heh płatny monopol (jeden z kilku)w europejskim państwie.BTW moj rekord puszką do kraka to 3godz i 47 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, mam nadzieję, że nic mi nie wypadnie i też tam się zjawię. Tylko pytanie dla doświadczonych - jak długo to może potrwać?I zgadzam się z wszyskimi (oprócz "kierowcy", chociaż z tą Warszawą nie głupio pisze, ale powoli z tym). I nie mogę uwierzyć, że w XXI wieku można takie wałki robić i ludzi ogłupiać - SE jest w tym mistrzem, a my wszyscy największymi durniami. Na marginesie - wracałem w ostatnią niedzielę autem z Krakowa od znajomych A4 z dwójką moich dzieciaków - 4 latka i 2,5 miesiąca - stałem ponad godzinę (!!!!) w korku tylko z powodu zwężenia przed Chrzanowem. I niby co miałem powiedzieć dzieciakom, jak np. starszy Kubuś chciał siku a tu klapa - nie ma jak! Jeszcze jest za mały, żeby mu tłumaczyć wprost - tzn. my tu stoimy i się denerwujemy, a pan prezes i inni ze SE siedzią teraz Synku w fotelach i popijają Ballantinesa i się śmieją z nas, że my tu stoimy i jeszcze za to zapłaciliśmy! I nikt nic z tym nie robi! XXI wiek!banda nieudaczników - popijają Ballantinesa tylko z powodu układów pomiędzy nimi i rządem - czyli drugimi nieudacznikami - bo gdyby jedni i drudzy mieli uczciwie zarabiać, to skończyłoby się na mineralnej bez gazu. Takie z nich asiory.Cieszę się, że przynajmniej motocykliści coś z tym chcą zrobić. Dziwię się kierowcą ciężarówek, że nic nie próbują. Przecież mają tacho i na czasie powinno im zależeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie doczytałem się czasu w jakim motocykliści będą uiszczać opłaty, ale w Angli zadziałało wolne zsiadanie z motocykla, rozpinanie kurtki, ściąganie kasku, rękawiczek, szukanie portfela, wygrzebywanie ostatnich drobniaków i ponowne ubieranie się i przygotowywanie do jazdy. Pisze o tym w ostatnim (sierpień 2009) "świat motocykli". Może wtedy właściciel autostrady odczułby straty, gdyż zamiast kilku samochodów guzdra się jeden motocykl z opłatą i robią się korki. W Angli poskutkowało i motocykliści nie płacą wcale Ci to mają dobrze...Pzdr. Mam nadzieję, że u nas też kiedyś tak będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz któryś : ..założenie: - 5 bramek, każda ma przepustowość ok 1 pojazd na 60sec. - czyli na 1h przejedzie 5x60 = 300 pojazdów.Korek:2 bramki działają normalnie, 3 działają z czasem 3min.-2 bramki puszczą 120 pojazdów/h-3 bramki puszczą 60 pojazdów /h co daje sumę 180pojazdów/hJaki widać dochód spadnie o 40%.(przejedzie 60% pojazdów).A w rzeczywistości przepustowość bramek spada jeszcze bardziej,a nasz czas płacenie jest dłuższy jak 3 min.Dla niedowiarków:Dlaczego podczas prostestu autostrada jest pusta i przejeżdżają pojedyncze pojazdy?Stańcie sobie na moście i policzcie ile sam. przejedzie w ciagu 1h.Nie ma szans aby SE wyszedł na jeszcze większym plusie w taki dzień.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki widać dochód spadnie o 40%.(przejedzie 60% pojazdów).A w rzeczywistości przepustowość bramek spada jeszcze bardziej,a nasz czas płacenie jest dłuższy jak 3 min.Dla niedowiarków:Dlaczego podczas prostestu autostrada jest pusta i przejeżdżają pojedyncze pojazdy?Stańcie sobie na moście i policzcie ile sam. przejedzie w ciagu 1h.Nie ma szans aby SE wyszedł na jeszcze większym plusie w taki dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu udalo mi sie cos nowego i mam nadzieje ze potrzebnego zalatwic.PO PROSTU OŚWIADCZAM, ŻE PODCZAS PROTESTU BĘDZIEMY MIELI ZAPEWNIONĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ W POSTACI MOTOCYKLA RATUNKOWEGO Z KATOWIC. Motocykl ten jest pojazdem uprzywilejowanym http://c88.grono.net/210/231/gallery-81295075-500x500.jpghttp://b12.grono.net/26/123/gallery-81295164-500x500.jpg PO PROTEŚCIE KTO MOŻE TO ZAPRASZAMY DO RED ROUTE BIKERS PUB TYCHY NA IMPREZĘ CHARYTATYWNĄ.Wspieramy akcje SP 16 z Wodzisławia - na rzecz dziewczyny chorej na białaczkę.wszelkie dobroci z piekielnej kuchni (karczek, kiełbasa, kurczaczki itp.)będą serwowane NIEODPŁATNIE przy grillowisku skarbonka i zbierana kaska dla chorej licytacja fotosesji (FOTOAPARATKA), loteria fantowa i dobra zabawa!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu udalo mi sie cos nowego i mam nadzieje ze potrzebnego zalatwic.Wspieramy akcje SP 16 z Wodzisławia - na rzecz dziewczyny chorej na białaczkę.Wszelkie dobroci z piekielnej kuchni (karczek, kiełbasa, kurczaczki itp.)będą serwowane przy grillowisku skarbonka i zbierana kaska dla chorej licytacja fotosesji (FOTOAPARATKA), loteria fantowa i dobra zabawa!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.