Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki rozmawiał ktoś w końcu z policją czy SE ? Właśnie przeczytałem post Filipa z grupy południe i u nich żadnych pewnych ustaleń nie ma. Niby mają być dostępne wszystkie bramki, ale jak motocykle będą utrudniać ruch to będzie tak jak ostatnio. Jak to będzie wyglądać u nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrocie.Wczoraj spotkalem sie z Panami policjantami... w tym z funkcjonariuszami ktorzy beda miec sluzbe na miejscu.Spotkalem sie takze z Pania Alicja Rajtar ze Stalexportu.W trakcie rozmow ustalilismy iz:Jedziemy motocyklami: Jest to protest motocyklistow i takim ma pozostac.Jesli ktos wyjatkowo nie ma moto a chce sie z nami solidaryzowac moze przyjechac samochodem ale bez zbednych CHEC typu jazda w kasku czy w kombiku.Reasumujac: płaćta jak chceta i zjezdzajcie na parking za bramkami.Natomiast jesli by jednak zostaly zlamane postanowienia ustawiamy sie w kolejce do swoich pasow utrzymujac bezpieczna odleglosc od motocykla przed nami czyli ok 3 metry. Jeden motocykl zajmuje jeden pas. Nie zajmujemy tylko pasa awaryjnego!!!Autostradza poruszamy sie dowolna predkoscia ale tylko prawym pasem!!!Prosimy nie robic szopki przed bramkami w trakcie oczekiwania. Bezcelowe jest palenie gumy, strzelanie z kominow czy lezenie na jezdni badz tez wedrowanie po niej tam i nazot.w/g ustalen nie powinno byc znakow ani linek wyznaczajacych nam dwa pasy.Wszystkie bramki beda na pewno czynne a my zajmujemy 4 z nich liczac od wewnetrznej strony jezdni. Od policji mamy zapewnienie ze nie bedzie ani zadnej pacyfikacji ani zbednych innych dzialan o ile nie dojdzie do ewidentnych przypadkow łamania prawa.Jesli ktos ma ochote na transparenty to mozna je sobie zrobic.Prosze o zgloszenie sie do mnie 6-8 osob ktore moga przyjechac w kamizelce celem koordynacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o zgloszenie sie do mnie 6-8 osob ktore moga przyjechac w kamizelce celem koordynacji. Osoby te powinny posiadac kamizelki odblaskowe zgodne z ustawa oraz podjechac na spotkanie w sobote o 14:45Prosze wysylac mi na PW numer telefonu. Podam tam reszte szczegolow.3 osoby juz sa wiec czekam na jeszcze 5skrzynka byla przepelniona sorki ;] juz dziala ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE starci duzo wiecej, juz stracilo. A najwiecej straci przez to ze kierowcy beda omijac autostrade szerokim lukiem. Tym bardziej ze to protest ogolnopolski i koledzy z poznania oraz lodzi atakuja w sobote A2 a 3miasto atakuje w sobote A1.Wydzwiek bedzie nawet wiekszy.Sluchajcie nie rozumiecie. nie wszyscy musza posluchac. placicie jak chcecie. Nikt wam niczego nie narzuca. ja tez bede drobniakami placic bo mam ich za duzo jest to legalny srodek platniczy w polsce prawda ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mamy trzymać się (mniej więcej ) warunków "umowy" z policją i SE to jedynym wyjściem jest duża frekwencja. Ja ze swej strony wiem o conajmniej czterech motocyklach, które zasilą szeregi wycieczkowiczów a którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w poprzednich hmmm... spotkaniach Jednocześnie uważam, że należy się tym razem podporządkować "odgórnym zaleceniom" bo w sumie tylko pokaże to, że jesteśmy naprawdę zorganizowaną grupą i nie traktujemy tej akcji jako okazji do spotkania i zadymy. Myślę, że chcąc być poważnym partnerem do poważnych rozmów, trzeba też pokazać trochę kultury. A naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, by następnym razem "zaostrzyć protest" ( takie modne ostatnio sformułowanie ). Na dobrą sprawę to korka może nie być wcale- byle na skutek samej informacji o planowanej blokadzie kierowcy wybierali inną drogę. Tyle, że pewnie SE nie pochwali się żadnymi statystykami.P.S. Cholera... Ja też nie mam żadnego wesela na widoku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.